Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobieranie energii bytów
Autor Wiadomość
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Liczba postów: 206
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Pobieranie energii bytów
Dzisiaj przedstawię ryt autorski spisany jakiś rok temu, który ma za zadanie pobierać energię bytów i dostarczać oraz kumulować ją w danym przedmiocie. UWAGA pod żadnym pozorem energii nie wolno pieczętować w ludziach ze względu pobieranie też negatywnej energii.
Przedmioty:
-źródło ognia,
-sznurek, najlepiej wełniany.
Wykonanie:
Bierzemy jakiś przedmiot, np: metalowy pentakl i trzymając go w rękach wymawiamy "Byty potężne na mocy ******(wstaw wedle uznania) zaklinam was przy zbliżeniu się do tego oto przedmiotu kto lub cokolwiek energię swą zacznie tracić". Obwiązujemy przedmiot pomarańczowy sznurkiem na znak zawiązania zaklęcia. Ostatnią rzeczą będzie włożenie na chwilę przedmiotu do ognia (dosłownie do płomieni, ale na sekundę lub krócej tylko tak przejechać nim po płomieniach). Następnego dnia sznurek zdejmujemy i wyrzucamy za okno na północy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-27-2013, 17:37 {2} przez Olimpia.)
05-27-2013, 17:16
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

RE: Pobieranie energii bytów
Hyudoga wcześniej napisałem, żeby modzi wrzucili ten temat gdzie chcą ponieważ na początku był w technikach magicznych, wrzucili tutaj ich sprawa. Czytaj również ze zrozumieniem:
"Ostatnią rzeczą będzie włożenie na chwilę przedmiotu do ognia (dosłownie do płomieni, ale na sekundę lub krócej tylko tak przejechać nim po płomieniach)" przejedź palcem w płomieniu nic nie poczujesz, więc nie spalisz też wełny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-27-2013, 22:55 {2} przez Neaxx.)
05-27-2013, 19:06
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Zależy jaki masz na myśli przedmiot. Kiedyś nakładałem to na pierścień poświęcony kiedyś już żywiołowi ognia i kolidowało i to jak dawało we znaki: bolała mnie głowa, miałem dziwne myśli (raz siedzę czytam coś o hoodoo, a tu nagle widzę króliczki i co chwila tak jak próbowałem się skupić) w końcu przeprosiłem żywioł ognia i ustało. Ale jeśli chodzi ci o "umagicznienie" jakąś ochroną przedmiotu to spokojnie używaj.
A co do pierwszego pytania to nie próbowałem poświęcać innym żywiołom, ponieważ najbliżej związany jestem z ogniem i jakoś tak no sam wiesz. Chociaż raczej będzie dobrze jeśli szczerze użyjesz innego żywiołu, nie wiem rzucisz do jeziora na chwilę ten przedmiot.
Modzi może dali, bo w końcu osłabia to byty negatywne, trochę nie ogarniam. ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-27-2013, 22:54 {2} przez Neaxx.)
05-27-2013, 20:47
Znajdź Posty Reply
~LordAnayami
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
A nie sądzisz, że mogą uznać to za prowokację, np. idzie sobie demon koło tego, nie do ciebie tylko, tak sobie i nagle to go zaatakuje wysysając energię, uzna to za atak i ci wpierdoli ?
05-27-2013, 21:35
Reply
Zandra Offline
Użytkownik

Liczba postów: 20
Reputacja: 1
Podziękowania: -1
Podziękowano 1 razy w 0 postach
"...przy zbliżeniu się do tego oto przedmiotu kto lub cokolwiek energię swą zacznie tracić". Czyli tak jak Hyudoga pisał, czy to nie zacznie ssać energię nie tylko z bytów, ale także z ludzi i przedmiotów w naszym otoczeniu?
"Rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." J.R.R. Tolkien
05-27-2013, 23:10
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Znaczy Zandra nie, nie będzie ponieważ słowa są ważne, ale musisz myśleć o tym, że przedmiot ma to ssać tylko z bytów (nie pisałem tego bo myślałem, że to oczywiste podczas wykonywania rytu mysleć nad jego sensem....). LordAnayami, wątpię żeby demon skupisko ogromnej energii wkurwiło by się, że ktoś bierze tam mu trochę "mocy". Kto wie czym jest magia krwi musi wiedzieć o tym, że to zaklęcie pobiera każdą formę energii, również życiową.
05-28-2013, 13:09
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Klaudia95, nie interesuje się magią od roku kurde żebym dawał na forum nie sprawdzone ryty. Tak, ale zrozum jeśli demon przebywa koło ciebie to on narusza Ciebie, nie Ty jego, możesz robić mu co chcesz. To zaklęcie nie działa na obszar 500 km, więc bez przesady. A tak w ogóle czy jeśli weszłabyś w astralu do piekła i przy diable kurde zatańczyła miała byś focha, bo Ci nagle diabeł energię życiową pobiera? Chyba nie, bo jego teren, tak samo jeśli demon przypałęta się do Twojego domu to masz prawo zrobić z nim co chcesz. Twoja wypowiedź była pod jednym względem dziwna, zastanów się jeśli demon wejdzie Ci do domu i będzie za Tobą chodzić, naruszy Twoją przestrzeń, Ty użyjesz egzorcyzmu odpędzisz go, ej zaraz, zaraz, przeszkadza Ci jego obecność, nie znasz jego zamiarów, a tu nagle tak odpędzać go, no właśnie. Nie bądźmy przewrażliwionymi pedantami i nie bójmy się demonów szanujmy je i żyjmy z nimi w pokoju.

P.S.
Ja nigdy się demonowi do piekła nie wpierdoliłem, więc on mój dom też ma zostawić w spokoju.
05-28-2013, 17:55
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB