Magia Krwi - wstęp
Autor Wiadomość
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Liczba postów: 193
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Magia Krwi - wstęp
Cześć!
Mam zamiar podjąć się napisania kilku tematów na temat magi krwi. Ten rodzaj magii jest mało znany i jak na razie na 5 moich adeptów, tylko jeden o nim słyszał. Więc zacznijmy. Dzisiaj napiszę wstęp i będzie to rozmowa moja z adeptem (adept pytał).

-Czym jest magia krwi?
-Jest ona potężnym systemem magicznym łączy czarną magię, nekromancję, kontrolę nad energią i magię wody.
-Czym się wyróżnia?
-W większości systemów magicznych używa się energii mentalnej lub zwanej też właściwą, ale w magi krwi używamy energii życiowej.
-Dlaczego nazywana jest magią krwi?
-Ponieważ krew przenosi energie życiową, a jej użyjemy w rytuałach (tutaj mój adept popatrzył na mnie jak na psychopatę).
-Czyjej krwi należy używać?
-Zależy od rytu. Najczęściej w rytuałach ochronnych dla siebie używamy własnej krwi (tutaj mój adept zrobił się blady jak ściana).
-Ile krwi się używa?
-Różnie, raz trzeba coś tylko nią napisać, a raz wlać do kielicha (adept coraz bledszy).
-Co oprócz krwi będzie potrzebne?
-Igła, żyletka, kielich SREBRNY LUB POSREBRZANY, strzykawka.

UWAGA: nie polecam tego systemu nowym, a jak już to pod okiem mistrza. Magia krwi jest potężna i przynosi efekty OD RAZU ponieważ ofiarą jest krew; pamiętajcie energia życiowa regeneruje się powoli.
28-05-2013, 13:27
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 322
Podziękowania: 11
Podziękowano 35 razy w 42 postach
RE: Magia Krwi - wstęp
Takie pierwsze moje spostrzeżenie, nie ma człowieka, który by nie słyszał o magi krwi, przewijała się w tylu różnorakich książkach o zabarwieniu fantasy czy nawet w kryminałach o motywach jakiś sekt w filmach, dosłownie nie ma człowieka, który bo o tym systemie nie słyszał, a to czy przyjął to za fakt autentyczny czy za fikcję literacką to inna sprawa. Dalej, gdzie Ty masz nekromancję w magii krwi, magia krwi to odłam magii wody, a w każdym systemie magicznym trzeba umieć kontrolować energię. A co do twojej uwagi na sam koniec, w każdym systemie magicznym efekty masz natychmiastowe jeżeli chodzi o rytuały, a okres w jakim się zobaczy efekty jest różny w zależności od siły rytuału i rodzaju rytuału, no chyba że rytuały mające coś pomnożyć czy przynieść efekt jest stały od momentu rzucenia rytuału do czasu, aż rytuał nie przestanie działać.
28-05-2013, 13:48
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Liczba postów: 193
Podziękowania: 0
RE: Magia Krwi-wstęp
Przepraszam, ale ja nie mówię tu o słyszeniu w filmie lecz przeczytaniu w prawdziwej ezoterycznej książce.
Tak mam tu nekromancję; jeśli tak dobrze znasz ten system zastanów się nad rytuałem wstępnego zniszczenia (na razie tylko jeden przykład), więc o to proszę nekromancja.
I żeby nie było, że nie wiem co to nekromancja, to tu napiszę definicję w swoim rozumowaniu:
nekromancja - sztuka rozmowy z duchami i innymi bytami astralnymi, przepowiadanie przyszłości z ich pomocą (nekromancja niższa) lub wykorzystywanie duchów czy cieni tak by usługiwały magowi (nekromancja wyższa).
Czy jest różnica między wezwaniem demona (natychmiastowo przychodzi) i proszeniem żywiołu o wykonanie prośby (troszkę się czeka na spełnienie życzenia).

Nie, nie uznaję się za specjalistę w tej dziedzinie bo wolę magię żywiołów, lecz konidziu nie wypowiadaj się jeśli nie masz pojęcia.
28-05-2013, 14:03
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 322
Podziękowania: 11
RE: Magia Krwi - wstęp
Heh, nekromancja to ogół prac nad jestestwem zagadnienia śmierci, energii związanej z tym aspektem natury oraz praca z duchami zmarłych, dalej jakoby zapewne jeszcze nie wiesz, ezoteryka i okultyzm tak silnie przeniknął współczesną popkulturę i nie tylko popkulturę, że na każdym kroku można doświadczyć czegoś, co niekiedy nawet w najmniejszym stopniu nie mija się z prawdą, no ale nawet taki laik jak ja, co uważa się zaledwie za adepta to widzi, a taki mistrz nie, no to coś chyba jest nie tak.
28-05-2013, 21:20
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB