Magia Krwi - bez krwi?
Autor Wiadomość
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Liczba postów: 193
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Magia Krwi - bez krwi?
Tak w tym temacie przedstawię używania magii krwi bez krwi. W magii krwi, jak w pierwszym poście mówiłem, używamy energii życiowej przenoszonej przez krew. Dzisiaj pokażę jak pozyskiwać ową energię.

Najpierw musimy wykonać na jakimś przedmiocie, np: dużym kamieniu ten ryt " http://witchcraft.org.pl/Thread-Pobieran...7#pid25347 ". Następnie obejmujemy przedmiot rękoma i wizualizujemy sobie jak z przedmiotu ulatnia się szara energia, rozdziela się na 2 strumienie czarny (negatywna energia) i biały (pozytywna, neutralna energia), potem ten biały strumień dzieli się na 2 strumienie czerwony (energia życiowa) i jasno-niebieski (energia mentalna), ostatnim etapem będzie wizualizacja ulatniania się wszystkich rodzajów energii oprócz tej życiowej z przedmiotu. Ten przedmiot ma energię życiową, możemy - żeby ułatwić nam jej używanie - przenieść energię do wody. Więc, w noc pełni lejemy wody do słoika i wrzucamy przedmiot wizualizujemy sobie jak energia życiowa opuszcza przedmiot i oddaje się wodzie. Następnego dnia mamy gotową wodę do używania w rytuałach magii krwi zamiast krwii.

UWAGA UWAGA UWAGA!
Przepraszam, że podaję tak niebezpieczne techniki tutaj na forum, ale mam nadzieję, że jesteśmy tutaj rozsądni i wszyscy wiemy jakie zagrożenie niesie za sobą używanie jej.
To jedna z najniebezpieczniejszych technik magii krwi, błagam uważajcie, nie chcę być odpowiedzialny za, w najlepszym wypadku śmierć jednego z użytkowników.
28-05-2013, 20:28
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 322
Podziękowania: 11
Podziękowano 35 razy w 42 postach
Podziękowano 35 razy w 42 postach
RE: Magia Krwi-bez krwi?
Heh, sama technika nie dość, że dziecinnie łatwa, to w zupełności nie groźna, to jej wykorzystanie w dalszych etapach gotowej wody, takowej się znaczy może być groźne w skutkach.
28-05-2013, 21:23
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB