Magia Krwi - krótkie info
Autor Wiadomość
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Liczba postów: 193
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Magia Krwi - krótkie info
Cześć!
Dzisiaj opiszę kolejny ryt i trochę o najwyższej i możliwej do osiągnięcia rzeczy. W magii krwi używamy energii życiowej pobranej z krwi lub wessanej przez pewne zaklęcie. Żebyście zrozumieli kolejne zdania opiszę trochę śmierć. Śmierć jest procesem, przez który nasze ciało astralne i nasza energia jest dezaktywowana. Oddziela się wtedy nasze ciało duchowe, a ciało fizyczne obumiera. "Rytuał całkowitego zniszczenia" polega na zniszczeniu ciała fizycznego bez rozdzielania ciała duchowego z astralnym i bez niszczenia astralnego. Skutkiem wykonania go jest nieśmiertelność. Na pewno słyszeliście, czytaliście w książkach fantasy o tym jak to nekromanci robili coś takiego. Ale zaraz zaraz pojawia nam się pytanie jak to nekromanci przecież to magia krwi. A właśnie nekromancja w wielu rytach bazuje na magi krwi i odwrotnie, obie te dziedziny magii są niebezpieczne łączone ze sobą lecz potężne. Mój mentor wykonał go po 20 latach zainteresowania ezoteryką; udało się: nie da się go zranić, czy zabić. Może on materializować się i przyjmować dowolną postać. Super prawda, właśnie, że nie on jest wspaniałym potężnym magiem i jemu udało się. Ceną przy nie udaniu się rytu jest coś gorszego niż śmierć, niż opętanie, niż piekło, niż ból jest to zniszczenie wszystkich 3 podstawowych ciał: astralnego, duchowego i fizycznego. Chciałbym wykonać go kiedyś, ale nie jestem jeszcze gotowy może za 7, 8 lat.

Wiem, że będę hejtowany i wyzywany od oszustów bo przecież to podobno tylko bajki. Dlaczego nie podałem rytuału? Bo nie chcę mieć na sumieniu wielu ludzi, a po za tym mogło by to do mnie wrócić(nie chcę mieć kurwa w domu paranormal activity bo jakiś nastolatek się za to wziął). Ta notka jest też ostrzeżeniem jeśli ktokolwiek powie wam o tym rytuale pamiętajcie NIE WYKONUJCIE GO BEZ DOŚWIADCZENIA. Nie zawsze kończy się on zniszczeniem wszystkich ciał czasem tylko nic się nie dzieje, o ile jesteś silny (duchowo).
30-05-2013, 12:50
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 322
Podziękowania: 11
Podziękowano 35 razy w 42 postach
Podziękowano 35 razy w 42 postach
RE: Magia Krwi-krótkie info
Taa, zacznijmy od samego początku, to po prostu jest samobójstwo, podczas śmierci ciało duchowe przez jakiś czas zostaje w ciele astralnym i przebywa w wymiarze astralnym aż ciało astralne się "rozłoży" i dopiero w tedy ciało duchowe idzie do wymiaru duchowego.
30-05-2013, 19:47
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB