Horoskop Indiański
Autor Wiadomość
Ames Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Horoskop Indiański
WYDRA - 20 styczeń - 18 luty
Wydry przychodzą na świat jako indywidualiści.

Emanujesz radością życia, a Twój śmiech często słychać z dużej odległości - jest on dość charakterystyczny w swym brzmieniu. Posiadasz ogromne poczucie humoru. Jesteś kreatywna, wesoła, sprawiedliwa. Dążysz do zmian społecznych, pragniesz ulepszać i naprawiać świat. Wzbudzasz sympatię u ludzi. Nie lubisz podziałów społecznych, jesteś ponad nimi. Uważasz, że wszyscy jesteśmy równi. Żyjesz jakby poza czasem, co pozwala Ci "zanurzyć głowę" w problemy naukowe, działalność badawczą, sztukę. Lubisz ryzyko i jesteś skłonna trwać przy najbardziej nawet fantastycznych ideach, aby zmienić czyjeś życie na lepsze. Cechuje Cię duży humanitaryzm. Jesteś bardzo wyczulona na niesprawiedliwość i krzywdę, dlatego też często działasz społecznie. Dobrami, które posiadasz jesteś skłonna podzielić się z ludźmi, którym nie wiedzie się najlepiej. Przykładasz dużą wagę do niezależności. Przyjaźń ma dla Ciebie największe znaczenie. Dopiero później stawiasz na miłość czy flirt. Lubisz sprawiać innym niespodzianki. Jesteś otwarta na cudze poglądy i znasz słowo "kompromis". Twój świat to świat nauki, sztuki, pełnej poświęcenia miłości. Dysponując dobrą intuicją, odczuwasz do drugiej osoby niechęć lub sympatię i te przeczucia nigdy Cię nie zawodzą. Zdarza się, że potrafisz czytać w myślach innych osób. Nie lubisz rutyny i przesadnej pedantyczności. Podoba Ci się natomiast wzbudzanie wokół siebie sensacji, lecz tej o pozytywnym wydźwięku, kiedy ludzie patrzą na Ciebie z zachwytem jak na osobę, która właśnie dokonała czegoś wartościowego. Nie lubisz jednak afer. W sferze zawodowej jesteś oryginalna i wszechstronna, dlatego nie jest najistotniejsze to, jaki będziesz wykonywała rodzaj pracy, lecz ważnym jest, aby było to stanowisko samodzielne i związane z dużą odpowiedzialnością. Idealny zawód dla Ciebie to socjolog, psychiatra, weterynarz, księgowa, prezenter radiowy. Dbaj przede wszystkim o swoją energię, włosy i kręgosłup.


WILK - 19 luty - 20 marzec
Dla Indian to symbol czystości i odnowy. Ludzie przedstawiający totem wilka to niezwykle wrażliwe i delikatne osoby, wyjątkowo uczuciowe.

Interesujesz się mistyką. Lubisz mieć swoje własne tajemnice. Swoje uczucia raczej ukrywasz przed światem. Doskonale wyczuwasz potrzeby innych. Masz silnie rozwiniętą intuicję i instynkt. Potrafisz poświęcać się dla innych, jesteś dobroduszny i łatwowierny. W zetknięciu z twardymi realiami, poznawszy surową prawdę życia, najczęściej wybierasz izolację. Masz swój własny świat, którego bronisz. Twoja wrażliwość sprawia, że łatwo można Cię zranić. A wtedy bardzo potrzebujesz samotności i ciszy, dlatego też uciekasz w świat fantazji, by najzwyczajniej w świecie zapomnieć o szarej rzeczywistości. Możesz wówczas na spokojnie oddać się swoim marzeniom. Jesteś niesamowicie oddany. Wprost stworzony do romantycznej miłości. Potrafisz wyczuć, co uszczęśliwia Twojego partnera i spełniasz wszystkie jego marzenia. Prawdziwej miłości jednak szukasz bardzo długo, a odnajdujesz ją najczęściej będąc osobą około trzydziestki. Masz w sobie jakiś magnetyzm, który przyciąga do Ciebie płeć przeciwną, a Twoim dużym atutem są piękne i magiczne oczy. W sferze zawodowej potrafisz działać, jesteś dokładny i rzetelny, dajesz unosić się prądowi życia. Nie zrobisz raczej błyskotliwej kariery, ponieważ wolisz poświęcić się rodzinie. Gotowość do udzielania pomocy innym właściwie predysponuje Cię do wykonywania specyficznych zawodów związanych z medycyną, działalnością charytatywną. Przejawiasz szczególne zdolności w dziedzinie nauk humanistycznych, natomiast realizujesz się na różnorodnych obszarach związanych z takimi naukami jak: poezja, sztuka, muzyka, mistyka, pedagogika, prawoznawstwo, teologia. Dobry dla Ciebie zawód to również: mnich, ksiądz. Potrafisz sprowadzać innych na dobrą drogę i masz przy tym nieodparty urok oraz dar przekonywania. Jeśli jednak zawodowo zostaniesz artystą - zrobisz wielką karierę i zarobisz duże pieniądze.


SOKÓŁ - 21 marzec - 19 kwiecień
Sokół nie jest osobą skomplikowaną, śmiało można rzec, że jego natura jest raczej prosta.

Będąc w centrum uwagi, stajesz się bardzo pewny siebie i zadowolony. Są w Tobie duże pokłady altruizmu, potrafisz współodczuwać cierpienie innych osób. Wiesz również, jak dobrze przywodzić innym i robisz to bardzo rozważnie, a zarazem dyplomatycznie. Pragniesz żyć w przekonaniu, że do Ciebie należy świat, a przy tym jesteś energiczny i pewny siebie. Wzbudzasz u ludzi dość sporą sympatię. Potrafisz znakomicie walczyć o swoje i zazwyczaj wygrywasz. Siłą napędzającą Ciebie jest między innymi wiara w swoje własne siły i umiejętność stawiania na swoim. Kiedy spotyka Cię niepowodzenie, nie poddajesz się, lecz próbujesz dołożyć wszelkich starań, aby było lepiej. Szczególnie mocno starasz się w miłości, gdy w grę wchodzi zdobycie drugiej osoby lub nie utracenie aktualnego partnera. Jesteś spontaniczny, błyskotliwy i szczery. Uwielbiasz silne emocje. Zarówno w miłości, jak i w pracy - stajesz się dynamiczny, kreatywny, twórczy. Umiejętnie czytasz intencje ludzi, masz silnie wyostrzoną intuicję. Jesteś bardzo zdolny i potrafisz opanować sztukę kompromisu do perfekcji, dlatego też czasami ustąp innym, słabszym od siebie. W życiu przede wszystkim polegasz na sobie samym. Zazwyczaj starasz się brać wszystko pod lupę, lustrować daną sytuację, zdarzenie. Pragniesz mieć wszystko wypisane czarne na białym, lecz pamiętaj, że nie wszystko właśnie w ten sposób da się uporządkować. Powinieneś nauczyć się słuchać swojego wewnętrznego głosu, natomiast w miłości starać się ufać swojej intuicji. W głębi Twojego wnętrza są wielkie pokłady dobroci. Lubisz pomagać innym, często bezinteresownie. Posiadasz duże zdolności na prawdziwego przywódcę - lidera. Jednocześnie potrafisz świetnie zarządzać sprawami na dużą skalę. Świetnie poradzisz sobie jako polityk. Starasz się być dokładny w tym, co robisz. W sprawach zdrowia musisz zwrócić uwagę na głowę (migreny) oraz na ciśnienie.


BÓBR - 20 kwiecień - 20 maj
Należące do niniejszego totemu osoby twardo stąpają po ziemi, są niezawodne i mocne, solidne i zapobiegliwe.

Bóbr nie podejmie żadnych działań, jeśli wcześniej nie zabezpieczy się przed ewentualnymi niepożądanymi skutkami.Twoja dewiza to "czuć grunt pod stopami". Zawsze wiesz czego chcesz. Nie brak Ci zatem zapału i wytrwałości w dążeniu do urzeczywistnienia swoich planów. Jesteś bardzo pracowity. Zdecydowanie można nazwać Cię realistą. Nie interesują Cię teoretyczne rozważania i górnolotne idee. Dokładnie i starannie tworzysz sobie swój własny świat. Wprowadzasz do niego reguły, którymi kierujesz się, wiele wymagając od innych oraz samego siebie. Raczej trudniej przystosowujesz się do nowych warunków. Poruszasz się utartymi szlakami i ciężko jest namówić Cię do zmiany. Wolisz przegapić dobrą okazję niż postawić los na jedną kartę. Najlepiej czujesz się w sytuacjach, w których nic Ci nie zagraża. Starasz się nie podejmować w życiu dużego ryzyka w obawie przed zbyt dużymi stratami. I choć lubisz wygodę, to jednak dla dobra i poczucia bezpieczeństwa rodziny wybierzesz zdecydowanie skromniejszą i bardziej standardową wersję życia niż bogatą, ale stale niepewną jutra. Cenisz sobie ład i porządek oraz harmonię w życiu. Potrzebujesz bezpieczeństwa i stałości. Jesteś bardzo wesoły, towarzyski, potrafisz działać zespołowo, można na Ciebie liczyć. Dobrze czujesz się w otoczeniu własnej rodziny, chętnie angażujesz się w prace społeczne, organizując zbiórki na różne cele dobroczynne. Nie odpowiadają Ci przypadkowe związki. Jesteś bardzo wiernym, lojalnym, oddanym i kochającym partnerem. W pracy zawodowej bywasz niezastąpiony i bardzo ceniony przez swojego pracodawcę. Sukces życiowy osiągniesz pielęgnując i utrwalając swoje mocne strony. Twoje powodzenie widoczne jest na stanowiskach pracy takich jak: bank, firma ubezpieczeniowa, biuro maklerskie. Jesteś zdecydowanie smakoszem, dlatego w sprawach zdrowia musisz uważać szczególnie na żołądek i wątrobę.


JELEŃ - 21 maj - 20 czerwiec
Jeleń jest uosobieniem zmienności oraz pogody ducha.

Jesteś osobą bardzo swobodną, beztroską i pogodną, ale zdarzają się Tobie "małe humorki". Częściej jednak dopisuje Ci dobry humor niż przysłowiowa chandra. Bez trudności nawiązujesz nowe znajomości. Kiedy dookoła Ciebie coś się dzieje, jesteś ożywiony. Bardzo ważne są dla Ciebie ciągłe i pozytywne zmiany, nie lubisz natomiast monotonii. Cechuje Cię nieodparta potrzeba szukania nowych bodźców. Uwielbiasz degustować życie z każdej strony, dlatego sprawia Ci przyjemność przebywanie w kilku miejscach jednocześnie. Natomiast jeśli jest zbyt spokojnie, nudzisz się. Raczej unikasz stale narzekających i sfrustrowanych ludzi. Jesteś oczytany, błyskotliwy i mądry, dlatego też wyjątkowo dobrze czujesz się w towarzystwie ciekawych i mądrych osób potrafiących zmotywować Cię do pozytywnego myślenia i działania. Jesteś niezwykle fascynującym kompanem do rozmów intelektualnych. Twoje obycie i urok osobisty sprawiają, że jesteś stale adorowany, a płeć przeciwna - szaleje za Tobą. Masz otwarty i jasny umysł, jesteś przy tym bardzo inteligentnym i elokwentnym mówcą. Z łatwością przystosowujesz się do nowych sytuacji. W towarzystwie emanujesz dobrą energią i humorem, co przysparza Ci jeszcze większą ilość zwolenników, czy też przyjaciół. Przy swojej lekkości życia potrafisz jednak wczuć się w cudzy nastrój i emocje - jesteś bardzo wrażliwy. Zawsze wiesz, jak pocieszyć zagubioną i zmartwioną osobę, bądź jak rozbawić kogoś smutnego. Potrafisz sprawić, że życie drugiego człowieka nabierze wspaniałych, kolorowych barw. Jesteś mistrzem uwodzenia i bardzo czarującą osobą. Nie sztuka się Tobie oprzeć. Twój temperament obliguje Cię do pracy kreatywnej, twórczej, dlatego najlepsze zawody dla Ciebie to dziennikarz, negocjator, adwokat, prezes firmy, reżyser. W sprawach zdrowia proszę uważaj na układ oddechowy i nerwowy - jesteś najbardziej narażony na stresy, zmęczenie, przeziębienia. Zadbaj o swoje gardło i płuca.


DZIĘCIOŁ - 21 czerwiec - 21 lipiec
Ludzie reprezentujący znak dzięcioła są raczej kapryśni i wybredni.

Ma to jednak i swój pozytywny wydźwięk, a mianowicie - dość wysoko stawiają sobie poprzeczkę w życiu. Totem dzięcioła pokazuje człowieka, którym targają różne emocje. Jesteś z natury bardzo wrażliwy i empatyczny. Dla własnej ochrony lubisz zakładać pancerz. Zamykasz się czasami na świat, aby chronić swoje przekonania i wartości. Kiedy jednak spotkasz osobę godną zaufania i dobrze się jej przyjrzysz, wówczas z perspektywy czasu stajesz się bardziej ufny i otwarty na drugiego człowieka. Dziel się z ludźmi swoimi pomysłami i poglądami, ponieważ jesteś dla nich interesujący, kreatywny, pomysłowy, twórczy, a nawet intrygujący. Posiadasz dobrą intuicję, która jednak jest zależna od przeżywanych przez Ciebie emocji. Potrzebujesz bliskości drugiego człowieka, mocnego ramienia i poczucia bezpieczeństwa, aby nabrać pewności siebie, także poczucia stabilności własnego gruntu, po którym stąpasz. Bez drugiej osoby u boku ciężko jest Ci odnaleźć harmonię i pewność jutra, w głębi duszy oczekujesz bowiem pomocy i wsparcia. Zawsze doceniasz najmniejsze nawet przejawy dobroci i potrafisz się odwdzięczyć za okazane Tobie serce i pomoc. Chętnie sam poświęcasz się dla innych, szczególnie dla tych, którym mocno zaufasz. Poczucie bezpieczeństwa to fundament Twojego życia. Partnerowi życiowemu jesteś zawsze oddany i wierny. Kochasz głęboko i intensywnie. Bardzo ważne jest dla Ciebie domowe ognisko. Przywiązujesz się do najbliższych osób. Jeżeli zakładasz rodzinę to jesteś z nią bardzo blisko związany. W każde zadanie angażujesz się całą duszą. Jeśli trafiasz na dobre i przyjazne środowisko, potrafisz pracować w zespole i jako pracownik - stajesz się prawdziwą perłą dla swojego szefa. Najlepiej spełnisz się w firmie małej, gdzie panuje rodzinna atmosfera. Nie zrobisz wielkiej kariery, ale z każdej pracy odchodzisz z dobrą opinią. Zwróć uwagę na swoją kondycję fizyczną. Nie przemęczaj wzroku.


ŁOSOŚ - 22 lipiec - 22 sierpień
Osoby prezentujące znak Łososia są bardzo silną osobowością.

Jesteś pewny siebie i zazwyczaj zachowujesz się jak człowiek o ogromnej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Chciałbyś być przywódcą i mieć swój wpływ na losy tego świata, za co jesteś gotów wziąć na siebie wielką odpowiedzialność. Masz wiele energii w sobie i starasz się przeżyć życie dość ekscytująco. Lubisz komplementy i słowa pełne uznania dla Twoich zasług. Pragniesz być w centrum uwagi. Twierdzisz, że masz wiele do zaoferowania innym. Jesteś bardzo barwną osobowością. Nie lubisz bezczynności i rutyny, a także stagnacji w życiu. Serdeczność, wspaniałomyślność, hojność i zniewalający wdzięk to Twój ogromny atut. Masz wysokie poczucie własnej wartości. Jesteś dumny, pewny siebie i zachowujesz się jak człowiek sukcesu. Dlatego czasami mylnie jesteś postrzegany jako istota zarozumiała, choć w rzeczywistości nie jesteś taką osobą. Przeciwnie - jesteś bardzo miły i życzliwy, a swoją postawą - pragniesz jedynie osiągnąć naturalny cel: chcesz być doceniany i zauważany. Nie ma w tym nic złego, gdyż nie jesteś ani trochę sztuczny w tym, co robisz. Po prostu cenisz i kochasz siebie, dlatego też zyskujesz odporność na nieprzyjemności tego świata. Jeśli inni Cię nie rozumieją, trudno. Najważniejsze, że Ty sam znasz swoją wartość. Twoja postawa jest godna pochwały. Pragniesz pokazać w ten sposób swoją prawdziwość i emocje, dlatego też jesteś niezmiernie autentyczny i niezwykły. Można na Tobie polegać. W otoczeniu zyskujesz dość wysoką pozycję, cenisz dobrobyt i luksus. Chętnie obdarowujesz innych prezentami. W miłości jesteś namiętny, opiekuńczy, choć i odrobinę władczy. Nie skąpisz partnerowi wyrazów miłości i uznania. Lubisz dominować. Nie znosisz prac podrzędnych. Nie spełnisz się w życiu wykonując prace na niskim szczeblu, które w dodatku nie są zgodne z Twoimi zamiłowaniami. Twoją ambicją jest zajść wysoko. Najlepsza praca dla Ciebie to następujące profesje: sędzia, wykładowca, lekarz.


NIEDŹWIEDŹ - 22 sierpień - 21 wrzesień
Ludzi tego totemu charakteryzuje poczucie obowiązku i duży rozsądek.

Twoją cechą charakterystyczną jest stała krytyka i drobiazgowość. Masz bardzo rozwinięte poczucie sumienności, jesteś raczej powściągliwy i skromny. Stawiasz sobie wysokie wymagania, niekiedy przeceniając własne siły. Pozwól sobie na chwilkę wytchnienia! Cenisz sytuacje jasne i konkrety. Jeżeli nagle wydarzy się coś nieoczekiwanego, stajesz się bardzo niepewny. Starasz się przewidzieć kolejne etapy swojego życia, dużo przy tym jednocześnie analizując. Można Ci pozazdrościć uczciwości i rzetelności. Jesteś dobrym kompanem i przyjacielem. W trudnych chwilach można przytulić się do Ciebie niczym do swojego osobistego pluszowego misia. Jest w Tobie wiele ciepła oraz zrozumienia dla drugiego człowieka. W życiu nie marzysz o wielu znaczących zaszczytach, ale o osiągnięciu samodzielności. Troszczysz się o szczegóły, które są dla Ciebie tak samo ważne jak dobre i smaczne jedzenie. Lubisz długo i dobrze pospać; bywa, że zdarzy się Tobie również jakaś poobiednia drzemka. Inicjujesz swój odpoczynek w trosce o własną kondycję i lepsze samopoczucie. Bywa jednak, że jesteś dla siebie zbyt surowy i wymagający, dlatego troszkę odbija się to na zdrowiu. Zadbaj przede wszystkim o swój organizm, głównie układ trawienny. Wybieraj wyłącznie dobrą i w miarę świeżą żywność, jedz warzywa i owoce, często spaceruj. Zwróć uwagę na biodra, stawy oraz lewe ucho. Podczas słuchania muzyki zadbaj o to, aby nie była ona transmitowana zbyt głośno - nie nadwerężysz wówczas swojego słuchu. Perfekcja i zaangażowanie w miłości to Twoja kolejna cecha. Nie lubisz pochopnych deklaracji. Kiedy jesteś zakochany, dość długo skrywasz swoje uczucia. Dzięki solidności i staranności masz dobre wyniki w pracy. Jesteś lubiany przez kolegów i przełożonych. Wykazujesz dużą zdolność do przystosowania się do otoczenia. Chętnie pomagasz innym. Doskonały zawód dla Ciebie to terapeuta, ratownik, pielęgniarka, strażak.


KRUK - 22 wrzesień - 22 październik
Osoby reprezentujące totem kruka poradzą sobie w życiu w każdych warunkach.

Jesteś urodzonym dyplomatą i osobą godną zaufania. Cenisz sobie spokój i harmonię. Nie lubisz samotności. Towarzystwo miłych osób daje Ci zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa. Nie wdajesz się w spory. Wolisz unikać awanturników, gdyż bardzo nie lubisz sytuacji konfliktowych. Jeśli w Twoim otoczeniu zdarzy się jednak nieporozumienie lub konflikt - to właśnie Ty pełnisz wówczas rolę negocjatora. Stajesz zawsze w obronie słabszych i ciemiężonych. Potrafisz rozładować negatywną atmosferę i załagodzić sytuację. W dyskusjach zawsze bierzesz pod uwagę zdanie drugiej osoby. Czasami trudno jest Ci podjąć ważną decyzję, ponieważ zbyt dokładnie analizujesz każdą sytuację i bywa, że doszukujesz się w niej tak zwanego drugiego dna. Przydałoby się Tobie nieco więcej szaleństwa! Cechuje Cię duża wrażliwość na sztukę oraz poczucie piękna i estetyki. Los obdarzył Cię zdolnościami muzycznymi i artystycznymi oraz niezwykle rozwiniętą wyobraźnią. Jesteś bardzo elegancki, dbasz o swój wizerunek i wygląd. Bardziej jak ktokolwiek potrzebujesz kontaktu z drugim człowiekiem. Jesteś mistrzem flirtu, więc bez trudności znajdujesz drugą osobę, z którą atrakcyjnie spędzasz czas. W głębi duszy jednak szukasz czegoś pewnego i stałego. Twoim kluczem do szczęścia jest odnalezienie tej jedynej i właściwej osoby, z którą będziesz mógł spędzić resztę swojego życia w zgodzie i harmonii. Poczucie bezpieczeństwa jest dla Ciebie priorytetem. Rozwód nie wchodzi w grę. Zawsze ukochaną osobę ochronisz przed złem, otulisz, pomożesz w trudnych chwilach. Jesteś wspaniałym partnerem i bardzo tolerancyjnym rodzicem. W pracy potrafisz zabłysnąć pomysłowością i twórczym myśleniem. Sprawdzisz się nie tylko w handlu, ale również w branży artystycznej. Zawód dla Ciebie: aktor, piosenkarz, pisarz, malarz, kompozytor, informatyk. Twoim najsłabszym organem są nerki. Zatroszcz się o wzmocnienie pleców i miednicy.


WĄŻ - 23 październik - 22 listopad
Osoby reprezentujące ten totem są indywidualistami. To ludzie o tajemniczej naturze.

Nie wystarczy Ci poznawanie świata za pomocą wzroku. Pragniesz zrozumieć duchowość życia zagłębiając się nawet w wiedzę tajemną i arkana magii. Fascynuje Cię wszystko co tajemnicze i nieznane. Masz ciekawe zainteresowania i jesteś dociekliwym człowiekiem. Interesuje Cię praktycznie wszystko co dotyczy ludzkiej psychiki. Dlatego też silnie zainteresuje Cię wiedza dotycząca ezoteryki, filozofii, religii, mistycyzmu, aż po zjawiska jakimi są duchy. Często badasz przyczyny danych zjawisk, zdarzeń i dokonujesz przy tym niebywałych odkryć na płaszczyźnie duchowej czy moralnej. Do wytyczonego celu dążysz z uporem i konsekwencją. Nie poddajesz się. Można na Ciebie liczyć. Kiedy coś Ci po prostu nie pasuje, zmieniasz to według własnych wytycznych i bez trudu wdrażasz w życie nowy pomysł czy plan. Tak długo zajmujesz się nurtującym Cię problemem, aż dotrzesz do sedna sprawy. Nie oszczędzasz się, ale również wiele wymagasz od innych. Jesteś dobrym przyjacielem dla tych, którzy są dobrzy dla Ciebie. Lojalność to dla Ciebie sprawa najwyższej wagi. Wszędzie spotykasz adoratorów, ponieważ jesteś bardzo atrakcyjną osobą, pełną wdzięku i osobistego uroku. Twoja miłość do drugiej osoby jest głęboka i bardzo intensywna. Lubisz otrzymywać od partnera dowody miłości. Jeśli decydujesz się na stały związek - zawsze wspierasz drugą osobę we wszystkich jej wzlotach i upadkach. Bardzo dosłownie interpretujesz treść przysięgi małżeńskiej. Jesteś wierny partnerowi aż po grób. W sferze zawodowej wykorzystaj swoje największe atuty: dokładność, dociekliwość, ambicję, samodzielność. Najbardziej odpowiednia dla Ciebie jest praca naukowa, natomiast najlepsze zawody, w których z pewnością zrealizujesz się i spełnisz - to: nauczyciel, trener, sportowiec, psycholog, wróżka, filozof, etyk, religioznawca. Na brak zdrowia raczej nie narzekasz. Sporadycznie dokuczają Ci drobne przeziębienia.


SOWA - 23 listopad - 21 grudzień
Sowa jest mądra i dalekowzroczna. Bardzo uważna. Nic nie umknie jej uwadze.

Kieruje Tobą siła, która pozwala Ci dążyć do wyznaczonych celów. Do realizacji swoich celów potrzebujesz swobody i niezależności. Nie lubisz ograniczeń. Lubisz za to zmieniać świat. Bywa, że jesteś nieco rozkojarzona i oderwana od rzeczywistości. Masz świadomość, że między niebem a ziemią istnieje nie tylko świat racjonalny i świat materialny, ale jest jeszcze coś więcej - i właśnie tego usilnie szukasz. Swoje siły witalne zużywasz głównie na poznawanie prawdy. Potrafisz walczyć w imię swoich własnych ideałów i bardzo skutecznie przekonać innych do swoich poglądów. Kiedy ludzie są pełni uznania dla głoszonych przez Ciebie idei, sprawia Ci to ogromną frajdę - czujesz się wtedy ważna i doceniana. Nie lubisz plotek i intryg. Często prowadzisz długie dyskusje. Ty wiesz doskonale i najlepiej - którędy jechać, jak przygotować pyszną zupę, na kogo oddać głos w wyborach. Lubisz wskazywać innym dobrą i Twoim zdaniem - jedynie słuszną drogę. Często zawierasz znajomości z ludźmi mającymi władzę i wpływy. Nieudaną przyjaźń zamieniasz na nową. Palisz za sobą mosty, aby uniknąć kolejnych rozczarowań. Szybko i w niewymuszony sposób zawierasz znajomości. W miłości jesteś spontaniczna i namiętna, a Twoje uczucia rozpalają się szybko. Zazwyczaj w późniejszym wieku decydujesz się na dzieci. Jesteś odpowiedzialnym i dobrym rodzicem oraz wiernym partnerem. Praca jest dla Ciebie sensem istnienia. Nie zaspokoisz się nisko dochodową posadą. Obowiązki zawodowe wykonujesz z dokładnością, a złamanie danego słowa uważasz za cios dla reputacji. Znajdziesz zatrudnienie w środkach masowego przekazu, biurach nieruchomości, placówkach państwowych. Wspaniali są z Was komentatorzy sportowi, dziennikarze, nauczyciele, żołnierze, policjanci, pedagodzy, ale również kucharze, krawcy. Zdrowie stabilne. Co jakiś czas wskazane będą kompleksowe badania - zadbaj o swoje oczy, serce oraz delikatną skórę.


GĘŚ - 22 grudzień - 19 styczeń
Gęsi to silne osobowości. Zawsze znajdują czas na głębokie przemyślenia.

Lubisz być w centrum zainteresowania. Sprawia Tobie radość pochwała od drugiego człowieka, lecz nie traktujesz jej wyłącznie jak połaskotanie swego własnego ego. Pochwała bądź komplement - to dla Ciebie wyłącznie rodzaj mobilizacji lub motywująca Cię do dalszej pracy, swego rodzaju pozytywna afirmacja. Potrafiłabyś poświęcić swoją wolność dla zbudowania struktur zapewniających rozkwit czy przynoszących korzyść wielu ludziom. Dbasz o swój rozwój duchowy. Interesujesz się przeważnie ezoteryką, psychologią i artystyczną dziedziną życia, jak na przykład taniec, śpiew, pisarstwo. W dążeniu do wyznaczonego celu wykazujesz się ambicją i uporem. Nie liczy się dla Ciebie ilość. Zawsze stawiasz na jakość. Nawet, gdy jesteś bardzo zajęta, zawsze znajdziesz czas, aby zastanowić się nad sensem swojej egzystencji. Twoja postawa sprawia, że jesteś postrzegana jako osoba chłodna i niedostępna. To jedynie pozory. Jesteś osobą bardzo ciepłą i serdeczną, ale po prostu nieco nieufną i powściągliwą. Kiedy poznasz drugą osobę dokładnie, dopiero wówczas obdarzysz ją zaufaniem. Jesteś bardzo uczciwa, wrażliwa, szczera, pedantyczna, zdolna. Posiadasz mocny kręgosłup moralny. Wyróżniasz się także inteligencją, elokwencją i optymizmem. Nie zawierasz związku małżeńskiego pochopnie, aby później żałować. Każda Twoja decyzja jest starannie przemyślana. Jesteś piękna, urocza i czarująca. Posiadasz dobre maniery. Jesteś wspaniałym organizatorem i urodzonym przywódcą. Lubisz być szanowana i odnosić sukcesy. Kochasz niezależność. W miłości jesteś lojalna i wierna. W życiu zawodowym - perfekcjonistka. Wytyczasz sobie cel i dążysz do niego konsekwentnie. Stopniowo pniesz się po drabinie kariery zawodowej, przeważnie osiągasz kierownicze stanowiska. Masz dobrą kondycję, lecz nie powinnaś przemęczać się. Masz słabą odporność i szczególnie delikatną skórę podatną na podrażnienia, z tendencjami do alergii.

___
źródło: http://horoskopy.gazeta.pl/horoskopy/0,120218.html
16-06-2013, 10:53
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB