Horoskop Arabski
Autor Wiadomość
Ames Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Horoskop Arabski
Ten horoskop pierwotnie skierowany był do mężczyzn, co więcej w miejscu, z którego pochodzi, w dalszym ciągu jest. Postanowiłam, że nie będę zmieniać formy. Może też oczywiście charakteryzować kobiety. Oczko


PUGINAŁ (21.03 - 20.04)
przypomina nóż, ale jest bardziej niebezpieczny
Ma ognisty temperament i najchętniej tego samego oczekiwałby od partnerki. W łóżku bywa niecierpliwy, chciałby jak najszybciej dojść do celu. Na szczęście jest też pomysłowy, więc kobiety nie mają mu tego za złe. Uwielbia być zdobywanym, a zdobędziesz go prowokacją.

CEP BOJOWY (21.04 - 21.05)
drewniana broń, raczej do obrony niż do ataku
To typowy misiaczek, pieszczoszek. Lubi być głaskany, całowany, pieszczotliwie podskubywany. Dla niego najważniejsza jest gra wstępna i atmosfera, w jakiej się kocha. Jego zmysły rozpalisz całusami, nastrojową muzyką, kadzidełkami i... dobrymi perfumami.

KORBACZ (22.05 - 22.06)
przymocowana do łańcucha kula z kolcami
Uwielbia kochać się w niecodziennych okolicznościach. Ale, uważaj, choć gra twardziela, może być słabeuszem. Niekiedy jest erotomanem gawędziarzem. Nie ciągnij go na siłę do ołtarza, bo na pewno stchórzy. W łóżku, a i poza nim, możesz nim rządzić.

KORDELAS (23.06 - 22.07)
rodzaj myśliwskiego noża
Nie jest zbyt "temperamentny". Woli działać spokojniej. Każdy związek traktuje bardzo poważnie. Ale nie licz, że pierwszy wystąpi z inicjatywą. Może zwlekać, bo lęka się odrzucenia. Bywa pruderyjny, lecz jego zmysły może rozpalić śmiała bielizna i pornografia.

MIECZ (23.07 - 23.08)
Jest wspaniałym kochankiem. Należy do osób, które dużo wymagają od siebie i od innych, także w łóżku. Uwodzi kobietę w hollywoodzkim stylu, gra wstępna w jego wydaniu to prawdziwe arcydzieło. Uwiedziesz go elegancją, zapachem, inicjatywą i zmysłowością.

NÓŻ (24.08 - 23.09)
Nie lubi się przemęczać, także w miłości. On nie będzie biegał za kobietami, bo jest na to zbyt leniwy. Wielbicielek nie ma za wiele, bo facet-nóż to człowiek niedbały. Jest bardzo czuły na punkcie swojej męskości, łatwo go urazić. Lubi kobiety zdecydowane, które zrobią pierwszy krok.

ŁAŃCUCH (24.09 - 23.10)
Najważniejsze dla niego to być kochanym. Może być delikatnym, ale też brutalnym kochankiem, bo potrafi zmieniać się jak kameleon. A jeśli już się z nim zwiążesz, to dobrze o Ciebie zadba. Będzie spełniał Twoje zachcianki, bo sprawia mu to przyjemność. Lubi kobiety kobiece.

SZTYLET ARABSKI (24.10 - 22.11)
Namiętny, bardzo namiętny. Kocha kochać. I nie ma dla niego żadnych przeszkód. Jeśli zamarzy mu się cudza żona, nie będzie miał oporów przed jej zdobyciem. Gra wstępna i wszystko, co potem, to maestria najwyższych lotów. Zauroczysz go tajemniczością.

ŁUK (23.11 - 21.12)
Może zaimponować talentem uwodzenia. A przy tym ma w sobie to coś, na co dają się złapać kobiety. Działa na nie jak magnes. Potrafi być bardzo męski. W łóżku ma znakomite pomysły. Uwielbia kobiety śmiałe, bezpośrednie, wesołe. Lubi przelotne przygody.

LANCA (22.12 - 20.01)
należy do broni długich, ale kruchych
Przyciąga do siebie kobiety, które szukają tzw. prawdziwego mężczyzny. Wydaje się, że jest mistrzem w uwodzeniu, ale często to tylko pozory. W łóżku zachowuje się swobodnie, ale bywa strasznym egoistą. Lubi kobiety z charakterem, prosto zmierzające do celu.

MIOTACZ KAMIENI (21.01 - 18.02)
To typ raczej wiecznego ucznia. I jak ma odpowiednią nauczycielkę, potrafi z siebie wiele wykrzesać i nawet zaskoczyć pomysłami. Woli być zdobywanym niż zdobywać. Ceni sobie luksus, jedwabną pościel i temu podobne. Ale jego serce zdobędziesz głównie inteligencją.

TOPÓR (19.02 - 20.03)
Namiętny to on nie jest, ale wie, jak rozpalić kobietę. Grę wstępną może przedłużać i urozmaicać tak, żeby kobieta poczuła się jak w raju. Bardziej zależy mu na tym, żeby jej było przyjemnie niż na własnych odczuciach. Zdobędziesz go zwiewną sukienką z falbankami.

__
źródło: http://www.se.pl/rozrywka/horoskop/horos...54096.html
22-06-2013, 21:14
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB