Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak szukać prawdy?-Prawda z innej beczki.
Autor Wiadomość
ivi666 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 55
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Jak szukać prawdy?-Prawda z innej beczki.
W erze wszędobylskiego Internetu, wielu z nas jest wręcz zaszokowanymi masą informacji, jakie możemy odnaleźć na Internecie. Zdecydowana ilość z nich, nie dociera na ekrany TV - czyli skrzynki dla idiotów, jak ludzie rozumni ja nazywają. Wielu jest w szoku widząc rzeczy, które dotychczas były dla na niedostępne.

Niemniej po pewnym czasie żeglowania na Internecie, spotykamy informacje całkowicie ze sobą sprzeczne, czego nie widzieliśmy przedtem w TV.

Skąd się to bierze? Jakie mechanizmy tym kierują?

Jest powszechnie wiadome, że mas-media są instrumentem klasy rządzącej. Właścicielami owych mediów jest grupa ludzi, zwana Illuminatami, którzy są odpowiedzialni za wszystko, co dzieje się na naszej planecie. Wszystkie wojny, kryzysy i nieszczęścia to ich sprawka.

Tymczasem Internet jest wolnym medium, do którego (niemal) każdy ma wolny dostęp i może publikować co chce.

Do niedawna jeszcze tak było, ale czasy się zmieniają. A od początków masowego Internetu (1993) minęło już wiele lat. Oznacza to, że zmieniło się w tej materii bardzo wiele.

Musimy sobie zdać sprawę z kilku prostych faktów, które pomogą nam odszukiwać rzeczywistą Prawdę oraz oddzielać ją od kłamstw.

Pierwsza prawda. Do Internetu ma dostęp niemal każdy. Czyli przedstawiciele Illuminatów, siepaczy NWO, mają także doń dostęp!

Oznacza to, że ci ludzie, posiadający olbrzymie zasoby finansowe starają się za wszelką cenę minimalizować straszliwe zniszczenia w ich wysiłkach propagandowych, które zadają im konkurencja Internetu. Rupert Murdoch zarabiała na mediach około 212 milionów dolarów rocznie jeszcze kilka lat temu. Teraz zarabia jedynie 7 milionów dolarów!

W tym świetle ludzie jego pokroju walczą zaciekle z Internetem starając się go ośmieszyć, zminimalizować impakt oraz.. odzyskać tak zyski jak i wiarygodność.

Najdotkliwsze straty Elity to straty propagandowe. Media straciły drastycznie swoją wiarygodność i są zmuszone do umieszczania wiadomości, które do tej pory były przed nami ukrywane. Coraz częściej oglądamy w mediach filmy o 911 czy fałszywej podróży na Księżyc.

Komu uwierzymy? Czyją wersję wydarzeń możemy uznać za prawdziwą?

Odsiew fałszu od Prawdy nie jest zadaniem łatwym.

Ale jest to całkowicie możliwe. Wystarczy podać pewne tematy, spojrzeć na problem pod właściwym kątem aby zobaczyć co jest gorliwie rozprowadzane, a o czym się milczy, a nawet się to cenzuruje.

Proszę zapiąć pasy!

Poniżej podam listę tematów, które są dosyć gorliwie rozpowszechniane przez media. Takich tematów jest sporo i występują one tak na Internecie jak i w mediach. Sam fakt występowania ich na obydwu medium sugeruje, że coś jest nie tak.

1. Ateizm, Ewolucja, Heliocentrryzm - media są pełne tych tematów typowo ateistycznych, nie ma co do tego wątpliwości.

2. New Age (Nowy Wiek) temat najbardziej agresywnie rozpowszechniany przez mas media.

3. Prace ludzi takich okultystów jak Tsarion, Sitchin, Maxwell są pod szczególną opieką mediów.

4. Ekumenizm jest także ważnym tematem.

5. UFO - media w niezwykle umiejętny sposób żonglują w tym temacie sugerując nam subtelnie, że do tej pory byliśmy okłamywani. To ma za zadanie zwiększania wiarygodności mediów, które w tym przypadku mówią nam prawdę.

6. Media zaciekle atakują Biblię oraz wszelkie objawy chrześcijaństwa. Wszystko, co popiera Słowo Boże jest szkalowane, nadziewane kłamstwami i zaciekle zwalczane.

7. Wszelkie grupy dyskusyjne, fora internetowe, są pod niemal całkowitą kontrolą siepaczy NWO. Celem jest kontrola przepływu informacji oraz sianie dezinformacji.

Jak z takiej masy wyławiać Prawdę?

Musimy sobie zdać z tego sprawę, że powyższe tematy są tematami, które przywódcy NWO pragną, abyśmy sobie je przyswoili.

Można do tego podejść jeszcze inaczej.
Im większa histeria mediów, tym bardziej oczywiste kłamstwo!

Znamy globalne ocieplenie? Robak roku 2000? Są to oczywiste kłamstwa medialne, które były nam nachalnie wpajane do umysłów.

Drugi ważny aspekt, to powielanie owych tematów na Internecie. Na temat UFO jest tego miliony. Na temat Tsariona, Maxwella, Sitchina, Danikena, Davida Icke, New Age. Magii, Satanizmu jest dostępny wielki koktajl witryn i filmów na YouTube. Ktoś zapyta dlaczego? Otóż ci panowie są uwikłani w okultyzm, satanizm. Otrzymują swoje informacje wprost od demonów. Więcej na ten temat poniżej...

Materiały te są szeroko dostępne, a ich 'kapłani' nie są prześladowani, ani nie są mordowano jak William Cooper, John Todd czy odsiadujący wyrok 9 letni od roku 2003 Fritz Springmeyer.

Tych ludzi niewielu rozpowszechnia, ponieważ ludzie ci mówili lub nadal ukazują nam wiele prawdy.

Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że YouTube jest cenzurowane przez ADL - syjonistyczną organizację i z tej przyczyny jest ona nazywana JewTube - Żydowski Ekran (Jew - Żyd po angielsku)

Na YouTube bardzo niewiele można znaleźć na temat syjonizmu, ale za to jest olbrzymia ilość konspiracji Kościoła Katolickiego, a zwłaszcza Zakonu Jezuitów.

Z kolei na witrynach takich jak www.vaticanassasins.org [EN] można dowiedzieć się wszystkiego o KRK, a na witrynach takich jak http://www.jewwatch.com [EN], czy http://www.erichufschmid.net/ [EN], a także French Connection [EN] oraz możemy dowiedzieć się nieco o syjonizmie.

Znane portale jak Alex Jones [EN], także uderzają łatwością z jaka docierają one do mas poszukujących Prawdy.

Cechą wspólną owych witryn jest pewna doza kłamstw zmieszanych z prawdą. Gdyby ludzie ci mówili czystą prawdę, ich witryny dawno już by nie istniały. Mnie do tej pory udaje się z prostej przyczyny, że materiały, które ja publikuję trafiają do wyjątkowo małej części społeczeństwa, jakieś 200.000 rocznie i tylko po polsku. Witryny tych ludzi mają zasięg kilkunastu milionów miesięcznie. Jest wręcz oczywiste, że za tymi witrynami stoją poważne siły, których celem jest sianie dezinformacji.

Witryny te muszą ukazać sporo prawdy, aby były one czytywane. Należy podchodzić jednak ostrożnie do tych witryn z oczywistych dezinformacji, jakie one za jednym zamachem rozpowszechniają. Nie oznacza to całkowitego unikania ich, ale oznacza to zrozumiałą dozę nieufności.
Gdzie zatem jest czysta Prawda?

David Icke [PL]szczególnie popularny siewca kłamstw, poważnie wspierany przez... demona! Brzmi jak szaleństwo? Sprawdźmy u źródła.Po zaznajomieniu się ze źródłem informacji Davida Icke natychmiast zauważamy, że źródło to jest niewidzialną osobą, która posiada dużą moc oraz wpływ na jego działalność. Osoba ta nie jest osobą materialną. Osoba ta ujawnia tajemnicze sekrety, które mają nam pomóc w naszej podróży przez życie. Osoba ta ukrywa się jak złodziej, nie wyjawia imienia oraz celów owych rzekomych rewelacji.

Obecnie jest on znany z niemal chorobliwej nienawiści do Boga i Jego Słowa, Biblii. David Icke jest niezwykle popularny, zarabia olbrzymią ilość pieniędzy ponieważ jego działalność jest wspierana mocą owej niewidzialnej osoby, którą bez najmniejszej wątpliwości jest jakiś demon! W dalszej części tego wywiadu (jest tego kilka części) Icke mówi o doświadczeniu - kundalini). Kundalini - moc węża! [EN]
Czytelniku, szukasz Prawdy? Pogógluj na ten temat!

Wracając do zakazanych tematów... temat ludzi gadów, wszelkie tematy obalające w puch UFO są systematycznie zwalczane na YouTube. Wszelkie tematy wyjaśniające działa Iluminatów, zwłaszcza i sposoby indoktrynacji także są tematami z rzadka widywanymi. W tym świetle rewelacje Davida Icke mają pewną dozę prawdy, która jest wymieszana z kłamstwem.

Wszelkie informacje, prowadzące do ujawnienia konspiracji oddania ludzkości w ręce Lucyfera, są szczególnie ostro zwalczane, tak na grupach dyskusyjnych jak na YouTube.

Wszelkie tematy wyjaśniające powstanie państwa Izrael, jego rola w NWO oraz Izrael jako dowód na wiarę Iluminatów w Biblię a także ich wielbienie Lucyfera, te tematy są najczęściej usuwane z YouTube, a i witryn nie jest dużo, które zajmują się tymi tematami.

Tematy nieustannego prześladowania chrześcijan przez Synagogę Szatana, [PL] tematy ujawniające ofiary z ludzi składane Lucyferowi, pedofilię która jest instrumentem lucyferiańskim oraz termin doktryna lucyferiańska, [PL] to praktycznie tematy tabu, które niewielu odważa się poruszać ze względu na nieprzyjemne reperkusje.

Z tego wynika jedna fundamentalna prawda.

Siły NWO chcą nasz przekonać, że istoty z innych planet, obca cywilizacja stworzyły nas w ewolucyjnym procesie i nami w tej chwili rządzą jako gady.

Celem tego jest przygotowanie gruntu do akceptacji owych gości z kosmosu, przywitanie ich na ziemi oraz... bezwzględne ślepe posłuszeństwo wobec nich. Oczywiście ich szefem jest... Lucyfer. ( Więcej w linku.... Największa Tajemnica )

Dlatego wszelkie informacje ujawniające owe knowania demoniczne są skrzętnie usuwane z Internetu, media o nich zupełnie milczą, ale w zamian otrzymujemy nonsensy satanistów takich jak Icke, Tsarion czy Sitchin.
Podsumujmy.

Wszelkie informacje ukazujące Prawdę o inwazji satanizmu czy lucyferianizmu, są przed nami ukrywane. Informacje potwierdzające Biblię, są także z mediów usuwane.

Informacje wspierające idee gości z kosmosu (UFO), zwłaszcza rok 2012, planeta Nibiru, New Age przebudzenie czy starożytne mądrości, (raczej rytuały) są gorliwie rozpowszechniane przez media.

Moja filozofia jest zazwyczaj taka.

Sprawdzam o czym najgłośniej media krzyczą, bo wiem że to jest niezwykle ważne kłamstwo, Sprawdzam ów krzyk i niemal zawsze widzę, że nie myliłem się.

Czyli szukając Prawdy zawsze szukajmy pośród znajdowanego materiału... stopnia popularności, a w szczególności rzeczywistych źródeł podawanych informacji. Owe źródła są często rzucane nam w twarz - możemy ujrzeć je jasno jak na dłoni na podanym przykładzie Davida Icke.

Autorstwo: Dokładnie nie znane.
Źródło: Nie mogę powiedzieć.
23-06-2013, 16:42
Znajdź Posty Reply
Wojtek Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 79
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Jak szukać prawdy?-Prawda z innej beczki.
Cytat:Zaraz, wierzysz w ludzi gady? Wow, gratuluję. Naprawdę. Jeśli ktoś ich temat zwalcza na Youtube , to dobrze robi, bo zwalcza szerzącą się w zawrotnym tempie głupotę.
Innej przyczyny niż walka z ciemnotą, dla której filmy na ten temat miałyby być usuwane, nie widzę.
Oriońskie Jaszczury istnieją, posłucha mię kto kiedyś? ;_; Znam nawet osobnika, który miał z nimi do czynienia i to nie byle leszczyk co robi psibalki malinowe. Na szczęście, nie słyszałem o nich później.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2013, 18:40 {2} przez Ames.)
23-06-2013, 22:01
Znajdź Posty Reply
Gwynbleidd Offline
Zaawansowany forumowicz

Liczba postów: 164
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
Podziękowania: 2
Podziękowano 8 razy w 13 postach
Podziękowano 8 razy w 13 postach
Post: #3
RE: Jak szukać prawdy?-Prawda z innej beczki.
(23-06-2013, 18:50)Akhanta napisał(a): Wait, what? Synagogę jaką? Możesz mi przypadkiem wymienić, jaki to ma być odłam, bo na Googlach nie widzę nic poza artykułami ze stron typu bogciekocha.pl i pamietnikinastolatki.blogspot.com?

Na Googlach nie znajdziesz. Wszystkie wyszukiwarki są opanowane przez tajemniczego człowieka-kreta.

No, a tak poza tym to nieźle się robi na forum. Nie ma co. Herosi, kucyki z Valinoru, leśni strażnicy, człowiek-jaszczur, Lucyfer w ufo...
Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
23-06-2013, 22:06
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 745
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 64
Podziękowania: 8
Podziękowano 40 razy w 64 postach
Podziękowano 40 razy w 64 postach
Post: #4
RE: Jak szukać prawdy?-Prawda z innej beczki.
Amorte,

Prawdy nie trzeba szukać. W Rosji sprzedawali w kiosku.

[Obrazek: Pravda-np.jpg]
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
24-06-2013, 18:22
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB