Horoskop Ptasi
Autor Wiadomość
Ames Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Horoskop Ptasi
Jastrząb
Osoby urodzone w okresie: 7 stycznia - 19 luty

Jastrząb, jak to jastrząb lata zawsze wysoko, na innych patrzy często z góry. Wynika to jednak z wrodzonej dumy, nie ma w tym pychy czy wrodzonego egoizmu. Ma duże poczucie swojej wartości.
Jastrzębie cechuje duża zmienność nastrojów, prowadzą często nieuregulowany tryb życia, odstający od konwenansów, z wiekiem mogą stać się ekscentrykami. Jastrzębiom trudno dopasować się do życia wśród innych, bywa, że izolują się od ludzi. Z natury wszak Jastrzębie są samotnikami, do szczęście nie jest im potrzebne towarzystwo innych ludzi.
Potrafią wytrwale dążyć do obranego celu, jeśli coś sobie założą na pewno to osiągną mimo pojawiających się przeszkód.
Jastrzębiom trudno znaleźć odpowiedniego partnera. Najlepiej Jastrzębię czują się w towarzystwie Puchaczy i innych Jastrzębi, właśnie z nimi są w stanie stworzyć stały, szczęśliwy związek.


Jaskółka
Osoby urodzone w okresie: 20 luty - 14 kwietnia

Jaskółki nie znoszą jednostajności, nudy, kochają zmiany, nienawidzą rutynowych zachowań, są niezwykle kreatywne. Cechuje je błyskotliwość i szybkość działania. Jaskółka jednak nigdy nie stara się zdobywać zaszczytów. Nie dąży za wszelką cenę do bycia na „szczycie”, ma inne priorytety. Jaskółki chcą mieć satysfakcję z pracy, ale nie dla niej jest klasyczne „wyścig szczurów”. Znakomicie może sprawdzać się w pracy, która wymaga kontaktu z innymi ludźmi.
Jaskółki niezbyt chętnie podejmują się zadań, które wymagają wzięcia sprawy w swoje ręce, które wymagają osobistej odpowiedzialności.
Mają jednak szansę na odniesienie sukcesu. Nie może im jednak zabraknąć wytrwałości w dążeniu do celu.
W związkach Jaskółki najlepiej będą czuły się ze Szpakiem.


Puchacz
Osoby urodzone w okresie: 15 kwietnia - 5 czerwca

Puchacz to osoba niezwykle przebojowa, pewna siebie, roztaczająca wokół siebie aurę zdobywcy. Jeśli dodać do tych cech optymizm to mamy całego Puchacza, który potrafi wszystko załatwić i przekonać innych do swojego zdania. Puchacz potrafi też wybrnąć z nawet najtrudniejszych sytuacji, nie poddaje się żadnym życiowym przeciwnościom, nawet jeśli w nie wpada. Pomaga im w tym wrodzona inteligencja.
Jeśli wpadniesz w kłopoty i będziesz chciał zasięgnąć rady śmiało zwracaj się do Puchacza, on nigdy nie odmówi ci pomocy, zawsze chętnie będzie służył radą i wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. Puchacze mogą bć trochę naiwne, co skwapliwie wykorzystują ich przeciwnicy.
Najlepiej będzie im w związku z Jastrzębiem i Krukiem.


Dzięcioł
Osoby urodzone w okresie: 6 czerwca - 23 lipca

Dzięcioły to niezwykle pracowite osoby, cierpliwie dążą do celu. Nie ma wśród nich osób, które robią błyskotliwe, szybkie kariery, wszystko zdobywają przez wytrwałe podążanie ścieżką kariery. Nigdy nie liczą na łut szczęścia, same swój sukces wypracowują wspinając się krok po kroku na sam szczyt. Ich kariery nie śą zbyt efektowne, ale na pewno efektywne.
Jeśli założą sobie jakiś cel wytrwale dążą do jego realizacji. Dzięcioły mają cechę, którą często brakuje osobom spod innych znaków – są niezwykle konsekwentne w działaniu, nie poddają się też życiowym niepowodzeniom.
W związku Dzięcioł najlepiej będzie się czuł z osobą spod swojego znaku. A więc najlepszym partnerem dla Dzięcioła jest drugi Dzięcioł.


Łabędź
Osoby urodzone w okresie: 24 lipca - 1 września

Łabędź to miłośnik piękna i harmonii. Nie znosi nieporozumień z innymi ludźmi, nawet jeśli wie, że racja jest po jego stronie, woli ustąpić niż wdać się w kłótnie. Łabędzia bardzo trudno wytrącić z równowagi, jest cichy i niezwykle opanowany, ludzie często zwracają się do niego o poradę. Ludzie nie powinni przekraczać jednak pewnej granicy, jeśli uda się komuś wyprowadzić Łabędzia z równowagi, powinien się strzec, gdyż podrażniony Łabędź nie będzie przebierał w środkach.
Łabędzie kochają muzykę i sztuki plastyczne, są miłośnikami malarstwa, przede wszystkim klasycznego, niekoniecznie przemawia do niego sztuka współczesna.
Łabędź dobrze będzie czuł się w związku z Pawiem i Orłem.


Kruk
Osoby urodzone w okresie: 2 września - 14 października

Kruk to człowiek-zagadka. Niezwykle tajemniczy, zamknięty w sobie, trudno namówić jest go do zwierzeń, nie daje ponieść się emocjom, więc nie powie więcej niż sobie zaplanował. Może być znakomitym dyplomatą lub negocjatorem, cechuje go wyczucie i takt. Nawet dla najbliższych Kruk pozostaje trochę nieodgadniony. To silny indywidualista, który podejmuje się najtrudniejszych zadań. Śmiało mknie do celu i w większości przypadków udaje mu się go zrealizować.
Kruki są optymistami, choć zdarza im się popaść w melancholię. W związkach Kruk najlepiej będzie czuł się z Puchaczem.


Paw
Osoby urodzone w okresie: 15 października - 22 listopada

Paw to osoba niezwykle towarzyska, lubiąca brylować, chętnie nawiązująca kontakty z innymi ludźmi. Na Pawia powinno się jednak trochę uważać, gdyż cechuje go niezwykle cięty język. Chcą odnieść sukces, często za wszelką cenę, więc powinno się mieć do nich pewnien dystans.
Pawie to osoby z natury zmienne, szczególnie mocno to widać u kobiet. Nie lubią przebywać długo w jednym miejscu, potrzebują zmian i nowych impulsów, często zmieniają zainteresowania.
Pawie w życiu nie są zbyt samodzielne, mają jednak szansę odnieść sukces, jeśli pracują w grubie dobranych towarzyszy.
Najlepiej będą czuły się w związkach z Orłem lub Łabędziem.


Szpak
Osoby urodzone w okresie: 23 listopada - 20 grudnia

Szpaki to osoby bardzo towarzyskie, przy tym pogodne, mające dobre kontakty z innymi ludźmi. Szpaki mają wielką zdolność do wnikliwej obserwacji, zawsze w są w stanie dojrzeć rzeczy, które osobom spod innych znaków umkną w natłoku wydarzeń. Są też w stanie wysnuwać właściwe wnioski co pomaga im odnieść sukces. Szpaki to urodzeni optymiści i nawet duże niepowodzenia nie są ich w stanie zbić z tropu. Doskonale radzą sobie jako mówcy.
Szpak potrzebuje dużo miłości i wciąż jej szuka, dlatego też w swoim życiu ma dużo miłosnych przygód. Najlepszym partnerem dla niego będzie Jaskółka lub inny Szpak.


Orzeł
Osoby urodzone w okresie: 21 grudnia - 6 stycznia

Orzel tak jak jego ptasi odpowiednik wśród ptaków góruje nad otoczeniem. Orły to osoby bardzo inteligentne, przebiegłe dostojne. Za wszelką cenę chcą osiągnąć sukces, są niezwykle ambitne. Nie wyobrażają sobie życia w cieniu innych. W każdym towarzystwie mają tendencje do przewodzenia i dominacji. Chcą zawsze przewodzić. Bardzo ważny dla Orłów jest sukces zawodowy, potrafią dla niego poświęcić życie osobiste i rodzinne. Nie ma dla nich celów nie do zdobycia.
Nie potrafią przyznać się do swoich błędów, niepowodzeń nigdy nie szukają u siebie tylko w niekorzystnych warunkach zewnętrznych. Orzeł najlepiej będzie czuł się w związku z Pawiem i Łabędziem.

__
źródło: http://www.swiathoroskopow.pl/horoskop-ptasi/
23-06-2013, 17:01
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 322
Dołączył: Sep 2012
Podziękowania: 11
Podziękowano 35 razy w 42 postach
Podziękowano 35 razy w 42 postach
Post: #2
RE: Horoskop Ptasi
Te horoskopy są tworzone dla mas, więc nie da się ich dopasować idealnie w 100% do każdego człowieka, ponieważ każdy człowiek jest inny, więc stąd się biorą te nieścisłości w takowych horoskopach.
24-06-2013, 18:41
Znajdź Posty Reply
~Karthas
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #3
RE: Horoskop Ptasi
A do mnie wszystkie pasują. ;/ Teraz znowuż PAW, czyli trzymam się w średniej krajowej?
24-06-2013, 20:37
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB