Horoskop Kwiatowy
Autor Wiadomość
Ames Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Horoskop Kwiatowy
Gorczyca
01.01-10.01

Wrażliwa, delikatna i mało konfliktowa. Lubi zacisze domowego ogniska, czułe gesty i miłą atmosferę. W sytuacjach konfliktowych traci poczucie pewności siebie i zamyka się w sobie. W dzieciństwie często choruje, wolniej się rozwija aniżeli rówieśnicy i opornie przyswaja wiedzę. Ale z czasem nadrabia opóźnienia i nawet przegania innych. Jest wytrwała pracowita i konsekwentna. Ma szczególny dar do spraw finansowych i zmysł praktyczny.


Oset
11.01-20.01

Niestety lęk przed odrzuceniem i zranieniem jest silniejszy i wciąż tłumi w sobie naturalne odruchy serca. Izoluje się od świata murem obronnym, chroniąc w ten sposób swą bardzo wrażliwą duszę. Realizuje się natomiast w pracy zawodowej przejawiając dużą pomysłowość i zaangażowanie. Jest idealnym przyjacielem na ciężkie dni.


Nieśmiertelnik
21.01-31.01

Jest wesoły, elokwentny i spontaniczny. To wspaniały kompan każdego towarzystwa. Błyszczy humorem i dowcipem. Mimo że z pozoru jest otwarty i bezpośredni to tak naprawdę ludzi ocenia krytycznie i jest bardzo wymagający. Zdobyć jego zaufanie jest bardzo trudno. Nie cierpi plotkarzy, ludzi niezdyscyplinowanych i o ciasnym umyśle. Ma bardzo lekką rękę do wydawania pieniędzy, przez co często ma kłopoty finansowe.


Jemioła
01.02-10.02

Lubi wielki świat i ciągłe zmiany. Dobrze czuje się w dużych miastach, gdzie tętni życie, jest gwar i dużo ludzi. W wiejskiej ciszy szybko więdnie i usycha. Dla dobrego samopoczucia otacza się tłumem adoratorów i wielbicieli, często zmieniając obiekt swych uczuć. Na partnerów wybiera osoby o skrajnie różnych charakterach i pozycji społecznej. Raz może to być łagodny romantyk, a następnie brutalny ekscentryk.


Kosmea
11.02-19.02

Posiada tajemniczy magnes, który przyciąga ludzi. Lubi życie towarzyskie i oczywiście wszelkie oznaki zainteresowania i podziwu dla swojej osoby. Jej głowa zawsze jest wypełniona licznymi marzeniami o dalekich podróżach i ciekawym życiu. Oczami wyobraźni widzi siebie wykonującą oryginalne zawody czy też realizującą niespotykane pasje. Ale oczywiście to tylko fantazje, ponieważ nie zwraca uwagi na realne możliwości urzeczywistnienia tych planów, albo nie czyni żadnego wysiłku, by zrealizować swe marzenia. Swym postępowaniem zniechęca do siebie przyjaciół i popada w finansowe kłopoty. Niepowodzenia, których doświadcza nie są bodźcem do jakiejkolwiek zmiany.


Mimoza
20.02-29.02

Jest bardzo delikatna i wątła. Ma niestały charakter i zmienne nastroje. Odnosi się wrażenie, że jej życie toczy się bez celu, gubiąc się w labiryncie wątpliwości . Przyjmuje program minimum oddając innym pole do działania. Nie przywiązuje wagi do spraw materialnych ani zaszczytów - żyje na zwolnionych obrotach zadowalając się tym, co posiada. Zegarek traktuje jako przedmiot zbędny i utrudniający życie. Najważniejszym elementem jej życia jest uczucie - ale na tym polu też nie bardzo może sobie poradzić, bowiem ciągle jest niezdecydowana.


Mak
01.03-10.03

Jego życie koncentruje się wokół świata kultury i sztuki. Sam jest artystą lub też z dużym zainteresowaniem śledzi dorobek innych ludzi. Często uczestniczy w premierach, wernisażach czy spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Lubi wesołe, o podobnych zainteresowaniach towarzystwo. Odwiedza elitarne kluby, w których ma okazję poznać sławnych ludzi ze świata kultury. Świat przyjmuje ze spokojem, nie spiesząc się i nie obierając konkretnego kierunku. Jest uczynny, ale nie lubi się przemęczać.


Lilia
11.03-20.03

To osoba bardzo wrażliwa, lub nawet nadwrażliwa. Nie przyjmuje dobrych rad ani słów krytyki, twierdząc że jest to ingerencja w jej życie osobiste. Z niewiadomych powodów potrafi obrazić się, nie uzasadniając powodów swojego stanu. Jest bardzo niezdecydowana i mało konkretna. W rozmowach operuje ogólnikami i przypuszczeniami - zostawiając sobie zawsze możliwość zmiany zdania. W miłości także unika zdecydowanych deklaracji.


Tojad
21.03-31.03

Nawet niewielkie kłopoty odbierają mu dobry humor i chęć uczestniczenia w aktywnym życiu. Chętnie pomaga innym, ale pod warunkiem, że ich interesy nie będą kolidowały z jego. Jest wesoły i zabawny, ale najlepiej lubi bawić się cudzym kosztem. Jest inteligentny i posiada dużą wiedzę czasem uważając, że nie ma mądrzejszego od niego. Nie można go przekonać do zmiany opinii czy sądu. Przez swe przeświadczenie o własnej nieomylności traci przyjaciół i pieniądze.


Geranium
01.04-10.04

Idzie śmiało i optymistycznie przez życie drogą określoną przez siebie. Najbardziej interesującą osobą dla niego jest oczywiście on sam. Skoncentrowany na własnych uczuciach, planach i marzeniach realizuje systematycznie kolejne cele nie dopuszczając do głosu wątpliwości. Nie da się zaskoczyć i speszyć. Dobrze czuje się w każdym towarzystwie, ale najlepiej w swoim. Nie śledzi nowinek i wiadomości napływających ze środowiska, w którym się obraca, ale jest wyczulony na plotki dotyczące jego osoby.


Hortensja
11.04-20.04

To tzw. złote serce. Uczynna, dobrotliwa, wyrozumiała i pogodna. Bardzo tolerancyjna dla ludzkich słabości i wad. Nie obarcza poczuciem winy, ale stara się zrozumieć motywy postępowania osoby, która ją skrzywdziła. Można na nią liczyć w każdej sytuacji. Pomoże innym, choć sama ma nieuporządkowane sprawy i bałagan w domu. Jest tak serdeczna i uprzejma, że jej intencją jest, aby wszystkim powodziło się jak najlepiej w każdej dziedzinie życia. Sama natomiast nie ma szczęścia zwłaszcza w sprawach materialnych. Nie umie oszczędzać i korzystnie lokować pieniędzy. W grze w karty zawsze przegrywa.


Dalia
21.04-30.04

Posiada dużą dozę realizmu i zdrowego rozsądku. Skoncentrowana na realizowaniu swoich celów życiowych nie zważa na trudności i przeciwności losu. Nie robi nic na pokaz i pod tzw. publikę. Wytrwałą pracą stara się zapewnić sobie i swojej rodzinie godziwe i szczęśliwe życie. W swoim domu i wśród najbliższych znajduje oparcie i siłę do walki o władzę i pieniądze. Czasem nadmiar obowiązków czy nieprzewidzianych okoliczności wytrąca ją z równowagi, ale szybko potrafi podźwignąć się, odsunąć wątpliwości i rusza do przodu.


Konwalia
01.05-10.05

To osoba tęskniąca za przyrodą, zwierzętami i pejzażami malowanymi przez naturę. Każdą wolną chwilę najchętniej spędzałaby w ciszy wiejskiego zakątka, w otoczeniu drzew, kwiatów i jezior. Jeśli konwalia jest skazana na życie w dużym mieście, swoje mieszkanie upiększy kwiatami doniczkowymi, obrazami kolorowych kwiatów i natury, a na fotelu będzie spał kot. Jeśli pragnie się zdobyć serce kobiety-konwalii należy jej wręczyć bukiet pięknych kwiatów i zaprosić do eleganckiej restauracji.


Kaczeniec
11.05-21.05

Przyjazny dla ludzi i tolerancyjny. Na ironię i drobne nieuczciwości odpowie uśmiechem, ale wyrazi swoje uczucie rozczarowania takim postępowaniem. Nerwowo i zdecydowanie zareaguje gdy ktoś pozwoli sobie na więcej lub częściej. Swoje przekonania i poglądy wyrabia sobie po dokładnej analizie wszystkich za i przeciw oraz wysłuchaniu opinii innych. W przypadku nabrania pewności i słuszności własnej oceny nikt i nic nie jest w stanie nakłonić go zmiany zdania.


Margerytka
22.05-31.05

Towarzystwa płci przeciwnej potrzebuje jak ryba wody. Lubi się podobać, flirtować i wiele obiecywać. Na jej wierność nie ma co liczyć. Ciągle zmienia obiekt swych uniesień poszukując tego wymarzonego partnera, a na ustach ma zawsze słowa "kocham cię". Ale tak naprawdę nie angażuje się mocno w związek. Kolejne romanse traktuje powierzchownie i niezobowiązująco, ponieważ nikt nie spełnia jej oczekiwań. Chętnie dyskutuje, czyta książki i ogląda filmy o miłości. Ma dużo szczęścia do gier liczbowych i niespodziewanych nagród finansowych.


Dzwonek
01.06-11.06

Nie lubi dzielić się informacjami na swój temat. Pilnie strzeże tajemnic ze swojego życia czasem nawet tych mało istotnych. Bardzo chce zachować swą intymność. Ma niezwykle dobrą rękę do interesów - nawet sprawy beznadziejne potrafi załatwić z korzyścią finansową dla siebie. Lubi interesujące towarzystwo i dyskusje na różne tematy. Ma zawsze wiele do powiedzenia, nie jest uparty, dlatego ludzie chętnie z nim dyskutują.


Stokrotka
12.06-21.06

To świetny psycholog o żywym umyśle i szybkich reakcjach. Sprawdza się na takich stanowiskach jak doradca szefa lub negocjator, ale największą karierę zrobi w dyplomacji. Jest bardzo zręczna w dyskusji, wspaniale lawiruje pomiędzy różnymi tematami, a przy tym jest pewna siebie i nie wie, co to trema. Odpowiadają jej małe, zwinne samochody. W miłości potrzebuje wiele swobody i trudno ją zatrzymać na stałe przy sobie. Potrzebuje także tego, aby partner ją ciągle zaskakiwał i fascynował.


Tulipan
22.06-01.07

Trudna do zrozumienia i zupełnie nieprzewidywalna osobowość. Często zamyka się w sobie, milczy i nie reaguje na otaczający go świat. Błądzi myślami w sobie znanym kierunku - jest nieodgadniony. Zupełnie nieoczekiwanie potrafi rozchylić swe płatki - być serdeczny, miły, uczynny i radośnie uśmiechnięty.
Jego emocje także ulegają ciągłym zmianom. W chwilach uniesień, dobrego nastroju jest optymistą i wierzy w swą wspaniałą przyszłość, ale potem następuje załamanie nastroju, popada wtedy w depresję, myśląc nawet o samobójstwie. Tulipan zawsze marzy o idealnym partnerze.


Lilia wodna
02.07-12.07

Nie uznaje prostych odpowiedzi, rozwiązań i prawd. Lubi kluczyć, zawile odpowiadać, mijać się z prawdą i błądzić. Nigdy nie odpowie szczerze na temat własnych oszczędności i dochodów. Winy swych porażek dopatruje się tylko w czynnikach zewnętrznych nie przyznając się do własnych błędów. Zawsze ma tysiące przeciwności na swej drodze - jak nikt inny. Jest mało zdecydowana i niekonsekwentna. Gdy coś osiągnie lub zdobędzie, za wszelką cenę będzie się starała utrzymać to przy sobie.


Fiołek
13.07-23.07

Nie będzie miał nic wspólnego z czymś, co związane jest z ryzykiem lub hazardem. Przez świat idzie prosto i ściśle wytyczonymi ścieżkami. Każdą decyzję przemyśli i jeśli bilans zysków i strat przeważy choć trochę w stronę strat nie będzie ryzykował. Bacznie obserwuje innych i chętnie wyciąga wnioski z ich błędów, by samemu ustrzec się od pomyłek. Lubi wspominać przeszłość i oglądać przedmioty związane z przeszłością. Ceni sobie nade wszystko kontakty z członkami rodziny, nawet tymi dalekimi. Dom jest dla fiołków ostoją bezpieczeństwa . Dla dzieci są wspaniałymi rodzicami.


Dzika róża
24.07-02.08

Pasjonuje ją hulaszcze życie związane z ryzykiem i niewiadomą. Uwielbia bankiety i przyjęcia, na które zaprasza mnóstwo ludzi nawet całkiem przypadkowych. Rozrywki i prezenty pochłaniają jej znaczną cześć dochodów, ale zawsze znajdzie sposób by zdobyć dodatkowe pieniądze. Lubiana przez otoczenie za swą fantazję i pomysłowość. Nie myśli o przyszłości, żyje dniem dzisiejszym. Dopomina się o komplementy i dowody sympatii. Jest niesłychanie atrakcyjna i cieszy się wielkim powodzeniem u płci przeciwnej. W grach liczbowych ma duże szczęście.


Słonecznik
03.08-12.08

Jest wyniosły i pełen królewskiej godności. Porusza się dostojnie, a słowa wymawia z wielkim namaszczeniem, energicznie przy tym gestykulując, podkreślając w ten sposób wagę swojej wypowiedzi. Jest doskonałym mówcą, potrafiącym przekonać o swych racjach duże rzesze ludzi. Dlatego też świetnie nadaje się na polityka. Nie ma natomiast dobrej ręki do interesów. W sprawach uczuciowych musi trafić na dobrego słuchacza.


Róża
13.08-23.08

Próżna i skoncentrowana na sobie. Aby stać się jej przyjacielem należy przede wszystkim podkreślać jej zalety, urodę i inteligencję. Nie uznaje żadnych form przymusu i obowiązków. Chce być niezależna i samodzielna. Nie lubi zmieniać swojego zdania i sztywno trzyma się swoich poglądów. Niewiele mówi na swój temat, a obcych traktuje z wielkim dystansem. W miłości bardzo kapryśna, często przyjmuje postawę jedynie roszczeniową.


Hibiskus
24.08-02.09

Jest opanowany, spokojny i zrównoważony. Doskonale sprawdza się jako mediator i rozjemca. Ze sposkojem wysłucha argumentów stron i zawsze wyda sprawiedliwy wyrok. Kojąco wpływa na osoby nerwowe i niecierpliwe. Cierpliwy słuchacz zwierzeń i zmartwień innych. Chętnie zapraszany na przyjęcia ze względu na wdzięk i urok osobisty. Z równowagi wytrącają go jedynie problemy finansowe, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Na szczęśliwą miłość może liczyć w miesiącach letnich.


Goździk
03.09-12.09

Jest szczery aż do bólu. Nie potrafi nic przemilczeć lub ubrać w ładne słowa. Prawdę wyrzuci z siebie z delikatnością buldożera. Takim sposobem bycia zraża do siebie wielu ludzi, którzy niejednokrotnie pozostają obrażeni na długie lata. W ocenie innych ludzi goździk uważa się za osobę bardzo kompetentną i nieomylną. Zresztą nie tylko w ocenie ludzi - w ogóle uważa się za wszystko wiedzącego i będącego bez wad. Na zwracaną uwagę pozostaje głuchy.


Aster
13.09-22.09

Ma miękkie serce i wielką wrażliwość na ludzką krzywdę. Pomoże każdemu potrzebującemu bez względu na warunki, okoliczności czy porę dnia. Dlatego wielu, bliskich i dalekich znajomych prosi go o pomoc, bez względu na rangę problemu. Ze wszystkich obowiązków - tych służbowych, jak i społecznych wywiązuje się bez zarzutu, a wykonywana praca daje mu dużo satysfakcji. W sprawach uczuciowych musi sobie znaleźć wyrozumiałego partnera, który pogodzi się z jego duszą społecznika.


Wrzos
23.09-03.10

Jest despotycznym egoistą. Nie łatwy we współżyciu. Jeśli coś mu nie pasuje lub nie zgadza się z czyimś zdaniem nie mówi wprost, ale złośliwymi uwagami daje do zrozumienia, że jest niezadowolony. Jest odporny na plotki i nie sprawdzone wieści. Bardzo dyskretny - nie wyjawi nikomu powierzonych tajemnic. Problemem dla wrzosu jest szukanie zastępczych przyjemności, jak ciastka czy duże ilości dobrego jedzenia w chwilach przygnębienia.


Kamelia
04.10-13.10

Pełna wdzięku, harmonii i ciepła. Zawsze uśmiechnięta, spokojna i serdeczna, chętnie odwiedzana jest przez tych, którzy pragną odpocząć od trosk i chaosu. Przy niej wypoczywa się, nabierając energii do dalszego działania. Dużym powodzeniem cieszy się u płci przeciwnej za sprawą delikatnego erotyzmu. W sprawach finansowych przejawia zmienne szczęście


Bez
14.10-23.10

To raczej typ samotnika. Nie lubi hucznych przyjęć ani bankietów, jeśli już musi gdzieś pójść to najlepiej czuje się w małym gronie bliskich przyjaciół. Jednak najbardziej lubi przebywać w zaciszu domowego ogniska, czytając dobrą książkę. Bardzo lubi polemizować na tematy trudne. Jest bardzo taktowny i elegancki w obejściu. Nie uznaje chamstwa, grubiaństwa i niedyskrecji. Chętnie pomaga ludziom czyniąc to w sposób bardzo delikatny. Długo nie zapomina wyrządzonych krzywd.


Frezja
24.10-02.11

To ostoja spokoju. Jest opanowana w każdej, nawet tragicznej sytuacji. Na jej obliczu trudno dostrzec objawy niepokoju, niezadowolenia czy smutku. Ale to tylko pozory, bowiem tak naprawdę wewnętrznie bardzo mocno przeżywa wszelkie niepowodzenia i rozczarowania. Tę niewzruszoną postawę przyjmuje przez wiele lat, aż w końcu nadmiar negatywnych uczuć skrzętnie chowanych we wnętrzu jest tak duży, że frezja zmienia się w dzikusa. Przy takim ataku wściekłości niszczy wszystko, co napotka na swej drodze, nie oszczędzając nawet przyjaciół.


Orchidea
03.11-12.11

Jest wytrwała i zdecydowana. Zrealizuje swój każdy, choćby najśmielszy projekt. Nie zrażają ją żadne trudności i niepowodzenia. Cierpliwie czeka na nadarzająca się okazję, by osiągnąć cel i skwapliwie ją wykorzystuje. Nie można namówić jej do zmiany zdania, a wręcz przeciwnie - to ona narzuca swoje warunki innym. Ma bardzo dobrą intuicję, co pozwala jej przewidzieć intencje innych ludzi. Jest tajemnicza i skryta.


Piwonia
13.11-22.11

To osoba o wielkim sercu i bardzo stała w uczuciach. Jeśli pokocha lub obdarzy swą przyjaźnią, to na zawsze. Można na nią liczyć w każdej sytuacji i mieć pewność, że nie zawiedzie. Swe powołanie znajduje w takich zawodach jak lekarz czy pielęgniarka. Piwonia u ludzi wywołuje uczucia ambiwalentne, albo się ją kocha albo nienawidzi. W sprawach finansowych popada w ciągłe kłopoty, na skutek własnej rozrzutności.


Gladiolus
23.11-02.12

Powierzonej tajemnicy nigdy nie zachowa dla siebie. W sprawach zawodowych jest dynamiczny i pomysłowy, ale musi to być przedsięwzięcie z wytyczonym celem oraz inspirujące do działania. Codzienne obowiązki nużą go i męczą. Przyjaciele go tolerują, ale wiedzą, że jest to osoba mało dyskretna. W miłości ma zmienne szczęście.


Mniszek lekarski
03.12-12.12

Mało zainteresowany codziennym, zwykłym życiem. Przeżywa za to sytuację polityczną na świecie, martwi go głód w Afryce czy też niekorzystna sytuacja gospodarcza państwa. Jest tak zaabsorbowany sprawami świata, że nie może się skoncentrować na swoich problemach. Gubi drobne przedmioty i nie może znaleźć potrzebnych dokumentów. Jest bardzo szczery i otwarty. Przy próbie mijania się z prawdą zawsze zdradzi go rumieniec. W sprawach finansowych musi być przezorny, by nie paść ofiarą naciągaczy.


Lotos
13.12-22.12

Jest tak żywotny i pełen energii, że nie potrafi usiedzieć dłużej w jednym miejscu. Ciągle musi być w ruchu - zamknięty w czterech ścianach nerwowo chodzi po pokoju lub przebiera nogami. Jest niecierpliwy, oryginalny i impulsywny. Monotonne codzienne życie jest dla niego wegetacją. Jego reakcje są spontaniczne i nieprzewidywalne. Ze względu na ich czar wiele się im wybacza.


Szarotka
23.12-31.12

Jest osobą solidną, poważną i odpowiedzialną. Można na nią liczyć w trudnych sytuacjach, bowiem nigdy nie cofnie raz danego słowa. Mało w niej entuzjazmu i spontaniczności. Niewiele jest jednak osób tak wytrwałych, zdecydowanych i konsekwentnych. Odważnie i z determinacją stawia czoło wszelkim problemom i przeszkodom. Od partnerów życiowych wiele wymaga, ale i sama jest wierna, lojalna i odpowiedzialna.

__
źródło: http://horoskop.wp.pl/cid,7,hid,61,title...znaki.html
26-06-2013, 20:05
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB