Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 buławy
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1283 razy w 636 postach
3 buławy
Karta najbardziej sprzyja podróżą, pracy, planowaniu, realizacji celów... Zapowiada dobry biznes, mówi że dostaniemy nową pracę, ważny list czy telefon, to karta planująca... mówiąca raczej o przyszłości więc także oznacza planowanie, powiem wam... że mi się od zawsze kojarzyła z tęsknotą, w każdym razie to dobre widoki na planowanie i przyszłość, także poszukiwanie przygody, powołania wszelkiego rodzaju, mocna podstawa do działań, delegacja, podróż.
Odwrócona: to podstęp, odrzucenie pomocy, dwulicowość, niedocenienie siły rywala.

Uczucia: choć to nie jest tradycyjne znaczenie, mnie zawsze pokazywała tęsknotę - tak mi zawsze ta karta to mnie przemawiała, jest to także drobna zdrada np. pocałunek bez języczka (xD), to wszelkie flirty, zauroczenia, ale w tym wypadku jeden z partnerów pragnie dominować, bardziej dla przyjaźni jest odpowiednia. Poza tym... to wciąż trójka, a nie dwójka która mówi o szczerym uczuciu czy czwórka mówiąca o stabilizacji, to trójka jak trójkąt... nie ma co liczyć tutaj na coś poważnego, to miłość tylko na chwilę przy czym trzeba sprawdzić czy nie ma kogoś jeszcze...
Odwrócona: zdrada, fałszywy przyjaciel

Praca: pomyślna karta, biznes, handel, delegacja, wszystko ok, może mówić o zmianie pracy... w moich oczach też o awansie, dla bezrobotnych to nowa praca.
Odwrócona: konieczność podporządkowana się innym, nieudana podróż, brak sukcesu, brak postępu, także ostrzeżenie przed nieuczciwym pracownikiem.

Zawody: handlarz, biznesmen, praca za biurkiem, praca w biurze lotniczym itp.

Zdrowie: problemy mięśniowe, stany zapalne, bóle głowy

Miejsca: za granicą, w podróży.

Zdolności ezoteryczne: głównie wychodzenie z ciała, ld, Magia Ognia, praca z kundalini i czakrami
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
06-27-2013, 17:36
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB