Horoskop Wenezuelski
Autor Wiadomość
Ames Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Horoskop Wenezuelski
Styczeń - Moskit
Urodzeniu w miesiącu Moskita bardzo cenią sobie dobrobyt i wszelkie wygody. Nigdy nie kryją swych opinii o innych i odważnie głoszą własne poglądy. Lubią zmiany, dlatego często się przeprowadzają.
Pani Moskit jest bardzo zaradna i pracowita. Zawsze też wzbudza zachwyt u mężczyzn swoją urodą.


Luty - Motyl
Najczęściej w tym miesiącu rodzą się artyści i poeci, ludzie wrażliwi na piękno. Motyle nie interesują się zbyt sprawami innych, gdyż bardziej pochłania je własny świat. Są wyjątkowo kochliwe i często zmieniają partnera. Mają wielu przyjaciół, którzy cenią ich niecodzienne pomysły.


Marzec - Ważka
Wszechstronnie uzdolnione Ważki pracują tylko wtedy, gdy są przekonane o słuszności swoich działań. Panie Ważki czarują otoczenie swą urodą i nadzwyczajnym urokiem osobistym. Lubią ładne stroje i wszelkie przyjemności. Bardzo ważny jest dla nich dom i życie rodzinne.


Kwiecień - Mucha
Ludzi urodzonych w tym miesiącu cechuje gwałtowny i wybuchowy temperament. Niełatwo im zdobyć przyjaciół, gdyż są skryci i nieufni. Są za to dobrymi przywódcami i kierownikami, ale nie tolerują sprzeciwu i krytyki.
Pani Mucha lubi pieniądze, szaleństwa i ładną biżuterię.


Maj - Chrabąszcz
Osoby urodzone w tym miesiącu potrafią pokonywać wszelkie trudności bez większego wysiłku. Są bardzo ambitne i pracowite. Z właściwą sobie wytrwałością najchętniej oddają się nauce. Nie błyszczą w towarzystwie, ale swoją dobrocią zawsze zdobywają serca innych.


Czerwiec - Biedronka
Szczęście, urok i wdzięk najlepiej charakteryzują biedronki. Są wesołe, ruchliwe i bardzo towarzyskie wobec czego współżycie z nimi jest niezwykle przyjemne. Często są w centrum zainteresowania i budzą zachwyt u innych. Szczęście nie opuszcza ich przez całe życie.


Lipiec - Cykada
W miesiącu Cykady rodzą się ludzie, którzy mają wyjątkowe wyczucie piękna, często zostają artystami, są szlachetni, sprawiedliwi i wrażliwi na ludzką krzywdę. Chętnie opiekują się potrzebującymi i nigdy nie zostawiają osoby słabszej bez pomocy


Sierpień - Świerszcz
Niezwykła intuicja sprawia, że wśród ludzi urodzonych w tym miesiącu znajdują się jasnowidze. Najczęściej Świerszcze bywają nieśmiałe, wrażliwe i romantyczne. Ważne jest dla nich rodzina, dla której wiele są w stanie poświęcić. Często są kolekcjonerami pięknych rzeczy.


Wrzesień - Świetlik
Świetliki chętnie pomagają innym, ale same najczęściej muszą liczyć tylko na siebie. Są szczere i uczciwe, zawsze wzbudzają sympatię i zaufanie wśród ludzi. Obdarzone licznymi talentami często okazują się dobrymi pedagogami i lekarzami. Nie narzekają na brak adoratorów.


Październik - Pająk
Inteligentne i sprytne Pająki przez całe życie gromadzą drogocenne przedmioty i klejnoty. Zaradne i pracowite dlatego okazują się dobrymi handlowcami lub urzędnikami. Są w pełni szczęśliwe wtedy kiedy znajdą partnera o podobnym charakterze.


Listopad - Pszczoła
Uwielbiają zmiany, ruch i ciągłe przemieszczanie się, obdarzone dobrymi manierami. Odnoszą sukcesy jako projektanci i artyści, szczególnie awangardowi. Jako pracownicy bywają roztrzepani, ale pomysłowi, często buntują się i zmieniają prace. Panie Pszczoły długo budzą zachwyt swoją urodą.


Grudzień - Mrówka
Pracowitość, oszczędność i zaradność to podstawowe cechy osób urodzonych w tym miesiącu. Nikt nie dorówna mu pracowitością i poświęceniem dla firmy. Jako pracownik jest nieocenionym skarbem. Zawsze zostanie po godzinach, weźmie z chęcią dodatkowe zlecenie. Jest metodyczny i wytrwały, rzadko się myli. Jego uczciwość zostanie zawsze dostrzeżona. Jest odpowiedzialny, solidny i można mu zaufać. W pracy i w życiu jest perfekcjonistą, która przeradza się często w pedanterie. Koziorożec ceni prezenty trwałe i praktyczne.

__
http://www.astro.pl/horoskopy/horoskop-wenezuelski
30-06-2013, 19:42
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB