Witam
Autor Wiadomość
Yazayael Offline
Sługa Boży

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Witam
Jako, że to nie moje "domostwo", a wasze, wypadało by się przedstawić w obcym towarzystwie, prawda?
Na imię mi Yazayael, miejsce mojego zamieszkania znajdziecie w moim profilu, a wiek to tylko pusta i nieistotna liczba. Na forum sprowadza mnie czyste zainteresowanie i ciekawość, bo widzę, że zbiór technik jest tu duży i nie ogranicza się on w większości przypadków do opisania nie swojej techniki i zostawienia innych z problemami.

Magią, czy ezoteryką jak wolicie, interesuję się od chwili uzyskania świadomości życia, czyli w wieku około trzech czy pięciu lat podczas patrzenia na obraz Ostatniej Wieczerzy. W dalszych etapach mojego życia to tylko narastało i doprowadziło do mojej nauki. Moje główne zainteresowania to Magia natury, żywiołów, demonologia, angelologia, praca z wszystkimi ciałami człowieka, a dalej nie chce mi się wymieniać, bo leniwy ze mnie człowiek. Moje główne charyzmy to arsenał z poprzednich wcieleń, asceza i niezłomna dusza wojownika.

Moja wiedza magiczna jest zdobywana w sposób inny niż ten, który preferuje większość magicznych nowicjuszy i adeptów. Moje podstawowe doświadczenie zdobywałem pod czujnym okiem mojego mistrza, a potem samodzielnie, eksperymentując i zdobywając wiedzę od innych istot i siebie. Raczej nigdy nie szukam w internecie, bo wiedza zdobyta i dopasowana pod siebie, przez siebie, jest najbardziej owocna. Jeśli chodzi o internet to nie szukam tam, bo 3/4 wiadomości to kompletna bzdura, jak np. wierszyki mające sprowadzić mżawkę na Twoja okolicę, no ale pomińmy to. Oczywiście stwierdzenie, że posiadam wszelką wiedzę w ezoteryce jest błędne, bo mistrzem nie jestem, więc ja również mogę się pomylić. Okazałbym się egocentrykiem i totalnym idiotą stwierdzając, że przewyższam któregoś z użytkowników doświadczeniem czy wiedzą.

Jestem człowiekiem raczej skrytym w sobie, ale chętnie pomagam nowicjuszom i dzielę się moim doświadczeniem z innymi ludźmi. Jestem przede wszystkim także człowiekiem przyjaznym, toteż wszelkie nowe znajomości są mile widziane.
Uwielbiam pisać, dużo pisać, ewentualnie pisać bez przerwy, ale nie gardzę też czytaniem, więc wszelkie rozbudowane do granic możliwości odpowiedzi będą dla mnie satysfakcjonujące i "ciekawsze". Moje zainteresowania nie ograniczają się też tylko do ezoteryki, człowiek hardy i niezłomny, ale jednak podczas tworzenia lub oglądania wszelkiego rodzaju sztuki, mięknie mu serce.
Jeśli chodzi o sztukę, to głównie piszę i rysuję wszystkie rzeczy i zjawiska, które potrafią pojawić się w mojej wyobraźni. Bywają momenty, że piję herbatę i w minutę mam dobry materiał na opowiadanie, wtedy po prostu muszę wziąć pióro czy długopis do ręki i pisać, aż nie rozboli mnie ręka. To są na swój sposób piękne dla artysty chwile.

Moja ocena innych użytkowników nie polega na przyklejaniu do czoła poszczególnych etykietek z napisem debil czy idiota, stwierdzonych na podstawie sposobu pisania, podpisu, czy innych rzeczy, które niepozornie mogą stworzyć obraz człowieka w stanie niepełnosprawności umysłowej w stopniu lekkim. Oceniam ludzi w czasie rozmów, debat, wymiany poglądów czy innych działań mogących określić prawdziwą wartość człowieka, którego wypowiedź widzę. Wszelkie ataki na moją osobę będę ignorował, bo nie warto robić śmietniska z porządnego forum. Nie znaczy to jednak, że jak ktoś przekroczy naprawdę odległą od ludzi granicę, będę dobroduszny. Tak samo będzie z ignorantami, którzy będą upierali się przy swoich nie dobrych, a idiotycznych założeniach czy poglądach. Już dawno stwierdziłem, że rozmowy z takimi osobami są nieowocne i bezsensowne, bo taką osobę można zostawić tylko w kreacji jej umysłu. Nie warto uczyć kogoś, kto nie chce być uczonym.

Co do samego forum jestem zadowolony nie widząc tu zasady, że człowiek jest skreślony na samym starcie, bo nie jest "stąd". Mam nadzieję, że nasza współpraca i znajomość wniesie w nasze życia dużo dobrych odczuć, doświadczeń i wielu innych rzeczy, których opisać ludzkimi słowami nie potrafię, bo zapomniałem jak. Pewnie znacie to denerwujące uczucie, że macie coś na końcu języka, który nie chce oddać drogocennych słów. Mam nadzieję, że wasza ewentualna ciekawość wobec mojej skromnej osoby została zaspokojona, ale w razie pytań, piszcie śmiało. Uśmiech A teraz, z tego powodu, że powitania zawsze mi jakoś nie wychodzą, kończę.

Saesa omentien ile lee...
[Obrazek: hellsing-banner-610x225.jpg]
05-07-2013, 09:01
Znajdź Posty Reply
Ames Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Witam.
Witaj na forum! To dopiero się nazywa wejście smoka... Jesteś chyba pierwszą osobą, która na starcie tak dużo o sobie napisała.
To dobrze o Tobie świadczy, ja również uwielbiam zarówno czytać, jak i pisać. Poza tym zauważyłam, że mamy trochę wspólnego, ale to chyba nie zależy od mojego pierwszego wrażenia, a od tego, jak się będziemy dogadywać. W każdym razie cieszę się, że dołączyła na forum taka osóbka.
Obyś tutaj został. Na pewno Ci się spodoba, bo to forum ma dużo do zaoferowania, a wręcz powiem, że jest jednym z lepszych, które można znaleźć. Nie chcę używać określenia "najlepsze", ale naprawdę warto tu zostać. Uśmiech
Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas. Jestem przekonana, że dowiesz się stąd czegoś ciekawego, a i też poznasz interesujących ludzi.
05-07-2013, 09:39
Znajdź Posty Reply
~Nesse
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #3
RE: Witam.
Oł hej, ale żeś się chłopcze opisał. Pierwszy raz chyba przeczytałam na forum coś długiego i naprawdę nie żałuję, czekam na więcej postów. :D
05-07-2013, 09:49
Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,123
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
Post: #4
RE: Witam.
Witaj. Uśmiech Również zauważyłam, że mamy wiele wspólnego, ale zadziwiłeś mnie że siedzisz w Magii Natury, dałabym głowę po Twojej energii, że w Magii Chaosu. Uśmiech
Cieszę się że się przywitałeś i powiem Ci że, każdy nowy użytkownik który zdecyduje się tutaj zostać to już członek naszej rodziny - bo my tutaj jesteśmy właśnie jak rodzina, dzielimy się swoimi problemami, pomagamy sobie nawzajem, mamy nawet swoje numery gg czy telefonów. Uśmiech A jak ktoś odejdzie to zawsze wraca, prędzej czy później. Uśmiech
Bardzo jestem rada, że do nas dołączyłeś i mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba i zostaniesz z nami. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-07-2013, 09:57
Znajdź Posty Reply
~Karthas
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #5
RE: Witam
Witaj, bardzo się cieszę, że dołączyłeś do naszej rodziny.
05-07-2013, 10:58
Reply
~Kas
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #6
RE: Witam
Witaj na forum. Uśmiech Czuj się jak u siebie.
05-07-2013, 11:13
Reply
~Omega
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #7
RE: Witam
Cześć.
05-07-2013, 11:33
Reply
~Alator
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #8
RE: Witam
Witaj. Uśmiech
05-07-2013, 15:45
Reply
~UtkaneZWyobrazen
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #9
RE: Witam
Witam w naszych miłych progach. Uśmiech
05-07-2013, 18:46
Reply
~Siegel
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #10
RE: Witam
Witaj.
05-07-2013, 19:07
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB