Kryształowe Czaszki
Autor Wiadomość
Misiaczek Offline
Ghost~

Liczba postów: 22
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Tęcza  Kryształowe Czaszki
Em, witajcie.
Kryształowe Czaszki - ostatnio sporo o nich czytałem i na razie wiem tyle, że odnaleziono ponoć dwie. A to i tak mało mało, bo inne historyjki i legendy mówią, że potrzeba ich siedem, do otworzenia bramy do piekieł, ten moment to moim zdaniem jest w stu procentach nieprawdopodobny, bo niby jak?
Ale ciekawi mnie fakt, iż te czaszki mają po kilka tysięcy lat i są wykonane z materiału nieobrabialnego, jak na tamte czasy, ponoć każdy szlif jest wyliczonym i przemyślanym ruchem wykonawcy... Nie potrafię w żadnym razie wytłumaczyć ich pochodzenia...
Chciałbym się zapytać, czy wy coś więcej wiecie, co o tym sądzicie, itp. Uśmiech
[Obrazek: shiki_signature_by_mariy_chan-d41dqci.jpg]
"Nie płacz za innych, naucz się płakać za siebie"
09-07-2013, 17:11
Znajdź Posty Reply
wojewok Offline
Guns n' Roses <3

Liczba postów: 111
Reputacja: 2
Podziękowania: -1
Podziękowano 10 razy w 0 postach
RE: Kryształowe Czaszki.
Bramy piekła... Przychodzi mi na myśl teoria o trzech światach.
09-07-2013, 17:27
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 247
Podziękowano -17 razy w -17 postach
Cóż, na temat tych artefaktów krąży tyle mitów i bajek, że ciężko odsiać prawdę od fikcji. Faktem jest, że nie wiadomo, skąd są, jakim cudem powstały, i że są to bardzo ciekawe ozdóbki kominkowe. :D
09-07-2013, 17:28
Znajdź Posty Reply
Misiaczek Offline
Ghost~

Liczba postów: 22
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(09-07-2013, 17:38)Klakier napisał(a): Co wy wiecie o kryształowych czaszkach...

[Obrazek: Real-indiana-jones.jpg]

Nic, jak każdy. Język
[Obrazek: shiki_signature_by_mariy_chan-d41dqci.jpg]
"Nie płacz za innych, naucz się płakać za siebie"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2013, 18:04 {2} przez Ames.)
09-07-2013, 18:01
Znajdź Posty Reply
Quanti Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 65
Podziękowania: -1
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Ja wiem o nich tyle, że są głównym celem Indiana Jones'a w jednym z filmów. Czyli fikcja, nic wiarygodnego. A na otworzenie Bramy, to są inne sposoby.
Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej.
09-07-2013, 18:09
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 789
Reputacja: 63
Podziękowania: 135
Podziękowano 603 razy w 142 postach
Amorte,

Kryształowe czaszki to ściema.

Wszystkie do tej pory "odnalezione" okazały się fałszerstwem.
Jedyna, która nie ma etykietki "fałszywka", nie została jeszcze zbadana.

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...aQ#t=6404s

Tutaj. Obejrzyj sobie jest cały fragment o ściemie z kryształową czaszką.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2013, 21:49 {2} przez Ames.)
09-07-2013, 18:20
Znajdź Posty Reply
ivi666 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 56
Reputacja: 4
Podziękowano 9 razy w 2 postach
Jest coś takiego jak Kryształowe Czaszki, można o nich się dowiedzieć od nietuzinkowych istot niematerialnych. Język To jest jedyny dowód, jaki udało mi się osiągnąć na ich istnienie.
Jednakże, ,,one mają za zadanie otworzyć bramy Piekieł'' - padam na ziemię i się śmieje. Gorszej głupoty nie usłyszały moje uszy. :D Jakaś chora teoria?

Czaszek szukałem i wiem gdzie są 3. Znajomości mam, ale budżetu nie mam na to, by po nie się udać, ponieważ wyprawa po jedną kosztowałaby parę milionów dolarów.

Dokładnie co mają one na celu, sam nie wiem. A kto coś na ten temat wie, nie jest zbyt rozmowny. Gdzie pozostałe 4 czaszki są, nie doszedłem. Ale tak myślę sobie, że zapewne są grubo pod ziemią, w owych miejscach (patrząc logicznie-sporo lat).

Ale wszelkie teorie, typu otworzenie bram Piekieł/bram Nieba czy furtki do krainy piwa tak mnie śmieszą, że nie mogę. Język Jak wam się tak nudzi i lubicie tego typu historyjki, wypożyczcie sobie Harry'ego Pottera.

Ivi, pisz poprawnie. Iż=że, więc nie wiem, co ma oznaczać "nie mam kasy, by się po nie udać, że to byłoby grubo ponad (...)". Sprawdzaj znaczenie słów, jeśli nie masz pewności co do niego Oczko
"Są w owych miejscach"- jakich owych miejscach? Nie wspominałeś nic wcześniej o żadnych miejscach, więc to trochę nie ma sensu... A ten nawias po zdaniu wcale sensu nie dodaje. Nie mogę poprawić zdania, ponieważ nie rozumiem, co próbujesz powiedzieć.
Plus właściwa odmiana nazwisk obcojęzycznych. ~Akhanta
10-07-2013, 01:30
Znajdź Posty Reply
ivi666 Offline
Wtajemniczony

RE: Kryształowe Czaszki
Pani/Panie moderator, jak nie możesz poprawić zdania, bo nie rozumiesz, to po cholerę to poprawiasz? Jak masz robić syf pod postem, bo go nie rozumiesz, to go zostaw, a najlepiej zejdź z moderatora.
Hary Poter - Specjalnie było tak napisane przeze mnie, a ty też już musisz poprawić.
"Są w owych miejscach" - jakich owych miejscach? Nie wspominałeś nic wcześniej o żadnych miejscach, więc to trochę nie ma sensu...'' - Jakbym chciał, to bym powiedział, ale nie napisze na pewno o tym. Słowo "owych" widocznie ma więcej znaczeń niż twoja wiedza na temat słownika.

Prosiłabym o powstrzymanie się przed złośliwymi uwagi. Jeżeli chcecie o czymś pomówić, to może lepiej zróbcie to przez PW. - Ames

Jak się czepiasz to patrz jak piszesz.
10-07-2013, 11:28
Znajdź Posty Reply
~Kas
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Ivi666, wyczuwam butthurt. A ja nie lubię butthurtów, szczególnie skierowanych w stronę moderatorów, którzy poprawiają ciągle Wasze posty aby były czytelne, bo Wać Panom się nie chce uczyć podstaw pisowni języka polskiego. Jeszcze jedna taka uwaga i dostaniesz ostem. Trochę manier i szacunku dla pracy innych.

Swoją drogą,
Cytat:Jest coś takiego jak Kryształowe Czaszki, można o nich się dowiedzieć od nietuzinkowych istot niematerialnych. To jest jedyny dowód, jaki udało mi się osiągnąć na ich istnienie.
Od istot niematerialnych można się dowiedzieć nawet tego, że jesteś wcielonym jednorożcem. Nie są one więc dobrym źródłem informacji.
10-07-2013, 12:02
Reply
ivi666 Offline
Wtajemniczony

A czy ja napisałem, że od wszystkich? Napisałem od "nietuzinkowych", czyli sama nazwa wskazuje, że są to istoty wyższej rangi, zacznijmy od tego, mające sporą wiedzę, i których się nie spotyka co minutę...
A to, że jestem jednorożcem, to już inna sprawa. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2013, 15:05 {2} przez Ames.)
10-07-2013, 14:06
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB