Horoskop Iberyjski
Autor Wiadomość
Ames Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Horoskop Iberyjski
Dla Hiszpanów ważniejsze od daty urodzenia jest imię. To ono decyduje o osobowości człowieka i przynależności do danego znaku, którego nazwa związana jest z korridą. Poniżej odszukaj pierwszą literę swojego imienia i przeczytaj zamieszczony obok horoskop.Matador (E, L, K, J, P)
Podobnie jak matador, najważniejsza postać korridy, osoby spod tego znaku dążą przez całe życie do podkreślenia swej niezależności - do nich musi należeć ostatni słowo. Obdarzone nieprzeciętną inteligencją i wyszukanym poczuciem humoru wiodą prym, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Przy odrobinie konsekwencji potrafią odnieść znaczne sukcesy. W miłości bywają kapryśne, ale jeżeli znajdą właściwego partnera, zrobią wiele, by uszczęśliwić swojego wybranka.
Najlepsze dla nich zawody to dziennikarz, handlowiec i ogrodnik.


Paseo (M, A, Z, B)
Nazwa ta oznacza uroczyste wkroczenie zawodników na arenę w czasie walki byków. Osoby, które przynależą do tego właśnie znaku, lubią błyszczeć w towarzystwie i najlepiej czują się, gdy mogą być publicznie podziwiane. Rzadko przyznają się do własnych błędów i zawsze przekonane są o słuszności swojego postępowania. Nieprzeciętna uroda, którą są obdarzone, powoduje, że przez całe życie budzą zainteresowanie płci przeciwnej. Wrodzona wrażliwość i poczucie piękna sprawia, że odnajdują się w zawodach artysty oraz przyrodnika.


Pikador (H, R, W, Ł, O)
W czasie korridy pikador, kłując byka za pomocą długiej piki, zmusza zwierzę do atakowania toreadora. Ludzi spod tego znaku cechuje doskonały refleks, skromność i systematyczność. Chętnie pomagają innym i zawsze przekładają dobro własne nad dobro ogółu. Z tego powodu bardzo rzadko zajmują wysokie i odpowiedzialne stanowiska. Sprawdzają się z kolei w zawodach rolnika, urzędnika oraz wszelkich profesjach technicznych.


Faena (G, S, F, Ż)
Mianem tym określa się końcową serię ataków matadora (za pomocą szpady i mulety), prowadząca do zabicia byka. Osoby przypisywane do tego znaku mają nieokiełznany temperament. Często ulegają zmiennym nastrojom i zdarza się im nie panować nad emocjami. Są wyjątkowo ambitne i zawsze dążą do osiągnięcia upragnionego celu. W pożyciu z innymi są wymagające i czasami nie potrafią zdobyć się na kompromis. Ludzi ci to urodzeni przywódcy. Stanowczość i odpowiedzialność pomagają im na kierowniczych stanowiskach, na których w pełni się realizują.


Banderilla (V, L, D, N)
Znak ten utworzony został od nazwy małej włóczni ozdobionej chorągiewkami i zakończonej haczykiem, która służy do rozdrażnienia byka. Ludzie spod tego znaku z pozoru łagodni w rzeczywistości bywają zawzięci, krzykliwi, czasami złośliwi. Potrafią za to skutecznie załatwić większość spraw i zazwyczaj osiągają to, co założyli. Najlepsze dla nich zawody to sprzedawca, urzędnik (inspektor) oraz lekarz.


Muleta (U, T, C, I)
Nazwa tego znaku oznacza kawałek czerwonej materii przymocowanej do krótkiej pałeczki, używany podczas korridy, czyli walki byków. Dla ludzi spod tego znaku najważniejsza jest rodzina. Są wyjątkowo troskliwymi rodzicami i dobrymi małżonkami. Chętnie zmieniają miejsce pobytu, choć czasami trudno im się odnaleźć w nowym środowisku. Realizują się w zawodach geografa i policjanta.

__
źródło: http://www.astro.pl/horoskopy/horoskop-iberyjski
15-07-2013, 20:55
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB