Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczyszczanie złej energii
Autor Wiadomość
TheDarkZumo Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Oczyszczanie złej energii
Jest to metoda wymyślona przeze mnie. Polega na oczyszczaniu złej energii, którą wyczujemy, tak aby była pozytywna i nadawała się do naszego użytku. Oto kilka punktów, jak krok po kroku to wykonać:

1. Po pierwsze, zanim zabierzemy się za oczyszczanie energii powinniśmy zdawać sobie sprawę że jeżeli nie mamy dobrze rozwiniętych umiejętności panowania nad energią, to nic z tego nie wyjdzie i możemy sobie zaszkodzić
przyswajając nie do końca oczyszczoną energię.

2.Znajdź przedmiot, np. kamień od którego wyczuwasz duże pokłady złej energii.

3.Zwizualizuj przed sobą ''taflę wody'' wiszącą w powietrzu w taki sposób, że mogłbyś coś przez nią przerzucić.

4.Wyobraź sobie bardzo się skupiając, że czarna (zła) energia płynie z np. kamienia przez filtr (taflę wody) i przechodzi przez nią płynnie, a następnie wychodzi z drugiej strony jako biała i przejrzysta i tworzy za filtrem kulę białej energii.

5.Na koniec wyobraź się że ''tafla wody'' czyli wspomniany wcześniej filtr rozpływa się.

6.Na koniec możesz pochłonąć energię, ale lepiej żebyś miał pewność że została przez ciebie dokładnie przefiltrowana.

Ta metoda idealnie nadaje się, gdy brakuje nam energii a mamy do dyspozycji tylko złą. Jeżeli ktoś znajdzie tą metodę gdzieś indziej lub będzie uważał że to on jest jej autorem, to informuję że wymyśliłem ją tylko i wyłącznie sam. Mam nadzieję że pomogłem Oczko
Nie trzeba mieć pozwolenia od nikogo, by uwierzyć...
20-07-2013, 19:48
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Void , Nilvan

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB