Kilka technik.
Autor Wiadomość
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Kilka technik.
Jakoś wyszło, że ta technika sama do mnie przyszła. Kilka chwil i już wiedziałem co robić. Jak byłem w górach i zbierałem jagody, to na chwilę pozwoliłem sobie odpocząć i się oparłem o drzewo. Była to brzoza, która była lekko przechylona. Oparłem się o nią całym kręgosłupem (że dotykał drzewa cały). Po chwili poczułem, że drzewo energetycznie zaczyna mnie oplatać, wokół mojego ciała tworzyło cienkie nicie jasnej, zielonej energii. Na początku się zdziwiłem i nie wiedziałem co robić. Lecz pozwoliłem mu działać dalej. Kiedy już byłem prawie cały w takim kokonie zielonej energii, włączyło mi się kundalini, aż piekło. I skierowałem całą ciemną i szarą energię do ziemi. Owa brzoza przejęła inicjatywę i poczułem fizycznie ruch energii w dole moich stóp. (Można to porównać do prądu w rzece.) Nogi zaczęły mnie tak mrowić, że straciłem czucie. Po chwili jednak drzewo wyrównało energię w moim ciele. Poczułem się silniejszy i pełniejszy energii.
Kundalini?? nie wiem coś brał ale też chcę ten towar. A na poważnie drzewa mają moc itp, jednak co przesada to przesada. Świadomość energii drzewa, ok uwierzę, ale że to ci uaktywniło to już nie. Gdybyś miał coś takiego łatwo uaktywnić to każdy by niemal z tym chodziłJęzyk

Tą technikę można praktykować z drzewem, zdziwiło mnie to, że one mogą być takie, nie wiem, jak to powiedzieć, takie z inicjatywą.

Nad tą techniką sam myślałem. Głównie chodzi o pracę z ciemną, oleistą energią. Kiedy z nią pracujemy, można czuć kucie na całym ciele.
Zbieramy tą energię ze swojego ciała, ciemna, oleista, klejąca się energia.
Formujemy z niej kokon wokół siebie. Ta energia jest tak jakby dzika. Więc należy z nią uważać, bo nawet taki kokon może z Ciebie samego energię wysysać. Należy ten kokon, najlepiej od środka, pokryć żółtą błoną.
A tej ciemnej energii należy przekazać, żeby pochłaniała wszelkie ingracjacje skierowane w Twą stronę. Efekt taki, że empatia nie działa. Myślokształty nie dostają się do Ciebie. Ochrona przed rożnego typu linkami, itp.
Pierwszy raz widzę taki opis energii i nigdy u człowieka z taką się nie spotkałem. To co opisujesz to pasuje bardziej do opisu istoty niż mocy.

Wir oczyszczający
Najpierw należy się zrelaksować. Potem sobie na siedząco, stojąco, w dowolnej pozycji. Formujemy czarną, oleistą, przyklejającą się do Twojego ciała kulę energii. Ma ona być najczarniejsza, jaką potrafisz zrobić. Po prostu bardzo czarny psi-ball. Kiedy będziesz ją formował/a, odczujesz kłucia w rękach i w ciele. Ta kula może być dowolnej wielkości, ale większa od piłki tenisowej. Kiedy uformowaliśmy tę kulę, umieszczamy ją jakieś pół metra przed Tobą. I formujemy z niej wir. Wir czarnej energii, czarnego oleistego kleju, który się obraca coraz szybciej i szybciej. Nagle wyobrażasz sobie, że nitki ciemnej energii zostają wessane w niego, lecz on nie przestaje, jego siła jest ogromna, ciągnie za czarnymi nitkami, lecą większe kawałki czarnej, szarej energii. Obraca się coraz szybciej. Nagle znowu nitki czarnej energii pojawiają się i zostają wciągnięte do wiru, lecz zauważasz, że one się napinają, a wir wciąga swoim tempem byty, które pobierały od Ciebie energię. Na początku te słabe, potem te większe, widzisz, jak uciekają, czujesz ich emocje, zwierzęcą chęć wydostania się i ucieknięcia. Lecz wir ciągnie, nic nie mogą zrobić, już je czarny lej wchłania powoli (jeśli chodzi o maga, który się do Ciebie podczepił, wizualizujesz, jak ta nitka zostaje wciągnięta do wiru, a wir ją powoli osusza i wciąga też maga). Kiedy skończymy i czujemy się czyści na swój sposób, kręcimy palcem wskazującym w przeciwną stronę, w którą się wir kręcił, potem wir się zatrzymuje. Jest większą kulą, ale też czarną i oleistą, rzucamy nią do kosza na śmieci i na końcu wizualizujemy kosz na śmieci, który się zamyka.
Człowieku do opisu się nie przyczepię, ale do sensu merytorycznego jak najbardziej. Oświeć mnie w jaki sposób ciemność (bądź też negatywna energia, jak to nazywają) ma cię oczyścić??

Technika oddechowa na pozyskanie energii
Stajemy z wyprostowanym kręgosłupem i wdychamy powietrze przeponą. Wyobrażamy sobie, że nasza skóra z wdechem pobiera energie z otaczającego nas powietrza. Z wydechem kierujemy tą energie do czakry poniżej pępka (sakralnej).

Zmienianie pogody
Parę razy udało mi się wywołać deszcz albo mały wiaterek. Formujemy obraz pogody w umyślę (jakiej chcemy), zbieramy energię i kierujemy obraz do czakry, tej na czubku głowy. Anioł[/color]
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
07-21-2013, 22:29

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB