Grupy Krwi
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
Grupy Krwi
Powiedz mi, jaką masz grupę krwi, a powiem ci, jaki jesteś i z kim ci będzie najlepiej.

Te słowa możesz usłyszeć od badaczy zajmujących się wpływem grupy krwi na charakter. Okazuje się, że grupa krwi warunkuje nie tylko biologiczny aspekt życia, ale ma też wpływ na zdrowie psychiczne. Jeśli więc chcesz lepiej poznać siebie oraz swoich bliskich, zobacz, co mówi wasza grupa krwi.

Grupa 0: Przywódca
Jest wulkanem energii i ma silną wolę. Jego pewność siebie i umiejętność przekonywania do swoich racji sprawiają, że może odnieść sukces zawodowy szybciej niż inni. Zwłaszcza że uwielbia wyzwania i potrafi z uporem dążyć do wyznaczonego celu. A do tego jeszcze umie myśleć logicznie, przewidywać wydarzenia, więc szybko reaguje i jest elastyczny w myśleniu. To wszystkie cechy, których potrzebuje świetny przywódca. Doskonale sprawdza się więc w zawodach wymagających podejmowania nagłych decyzji i szybkiej analizy danych. Jest mistrzem w planowaniu domowego budżetu. Generalnie „zerowcy" są zdrowi fizycznie i psychicznie. Mają dużą szansę na dożycie sędziwego wieku, choć ze względu na swój charakter i tendencje do życia w stresie narażeni są na wrzody żołądka i jelit. Potrzebują też wsparcia najbliższych, by stres ich nie zjadł, a także od czasu do czasu wymagają od otoczenia nowego wyzwania, z którym mogliby sobie poradzić.

☛ Jeśli mieszkasz z „zerowcem", pamiętaj, aby dawać mu pole do popisu, by mógł poczuć się potrzebny.

Grupa A: Wykonawca
Jest wielce sumienny i słowny. Każde zadanie traktuje bardzo poważnie i stara się za wszelką cenę wypełnić je w stu procentach. Pewnie dlatego jest wyjątkowo ostrożny i nie lubi ryzyka. Rzadko działa pochopnie. Potrafi doskonale pracować w grupie i generalnie potrzebuje towarzystwa ludzi (osoby z grupy A mają naturalną zdolność do gromadzenia się). Dlatego samotność go męczy, a nawet paraliżuje. Jednak wbrew pozorom nie jest ekstrawertykiem – rzadko kiedy uzewnętrznia swoje rozterki emocjonalne, pewnie dlatego, że jest wrażliwy na opinię otoczenia.

☛ Jeśli więc ktoś z grupą krwi A postanowi powiedzieć ci o swoim życiu osobistym, wysłuchaj go, okazując zainteresowanie. Następna szansa może pojawić się dopiero za jakiś czas.

Grupa B: Pragmatyk
Ta grupa krwi łączy w sobie pragmatyzm i energię grupy 0 oraz wrażliwość i chęć życia w zespole grupy A. Dlatego ktoś z grupą B świetnie odnajduje się na stanowiskach kierowniczych, lubi być odpowiedzialny za innych i jest nastawiony na osiąganie wysokich wyników w pracy.

W przeciwieństwie jednak do „zerowca" nie ma skłonności do ryzyka, ostrożniej podejmuje decyzje, biorąc pod uwagę dobro bliskich. To doskonała głowa rodziny – jest opiekuńczy i zaradny w sytuacjach stresowych. Dobrze czuje się w domu, gdzie otacza go miłość i ma możliwość wykazania się w życiu osobistym i zawodowym.

☛ Osoby z grupą krwi B uważane są za najlepszych kochanków. Niestety, często emocje biorą u nich górę i bywają chorobliwie zazdrosne. Dlatego nie dawaj swojemu partnerowi powodów do zazdrości.

Grupa AB: Organizator
Jest świetnym organizatorem o ogromnej charyzmie, która w zależności od sytuacji może być błogosławieństwem lub przekleństwem, ponieważ nie toleruje on w swoim otoczeniu innych autorytetów. Niestety, ma problemy z koncentracją w stresujących sytuacjach, a jego zachowanie zależy od okoliczności. Jest w towarzystwie lubiany, jako że to w gruncie rzeczy osoba otwarta i sympatyczna.

To również wymarzony partner!
Związek daje mu satysfakcję, dopiero gdy druga połówka odczuwa zadowolenie. Wszelkie spory łagodzi z łatwością dzięki wrodzonej dyplomacji. Doskonale odnajduje się w niestresujących zawodach, takich jak uzdrowiciel czy doradca duchowy.

☛ Ponieważ ma potrzebę, by inni byli z niego zadowoleni, daj mu odczuć, że spełnia wszystkie twoje oczekiwania, a będzie twój na zawsze...

Autor: Izabela Dajwłowska
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
29-07-2013, 12:37
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB