Numerologia cz.1
Autor Wiadomość
Irbis Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 325
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 10
Podziękowania: 53
Podziękowano 67 razy w 80 postach
Podziękowano 67 razy w 80 postach
Post: #1
Numerologia cz.1
Numerologia
Numerolodzy twierdzą, że dzięki ich specjalności można rozpoznać charakter każdego człowieka oraz przepowiedzieć przyszłość. Według nich nic nie dzieje się przypadkowo, a wszystko odczytuje numerologia. Przykładem może być data urodzenia, która determinuje ludzkie życie. Można jednak odmienić zapisane w liczbach przepowiednie zmieniając nazwisko lub imię. Zmiana tablicy rejestracyjnej może spowodować, że pechowy samochód stanie się bezawaryjny.

Jak obliczyć liczbę urodzenia

Liczba urodzenia - jak ją obliczyć
Liczba urodzenia mówi o tym jaki / jaka jesteś, jaki masz charakter, ale także w sposób ogólny charakteryzuje przyszłość. Jest to liczba na którą nie masz wpływu i jest Ci ona dana raz na całe życie. Dlatego też liczba urodzenia jest najważniejszą wibracją jaka na Ciebie oddziałuje.
Obliczanie liczby urodzenia jest bardzo proste. Wystarczy zsumować poszczególne cyfry daty urodzenia, a wynik będzie Twoją liczbą. Poniżej przykład:
Załóżmy, że obliczamy liczbę urodzenia dla osoby, która urodziła się
15.05.1990 roku
Aby obliczyć wspomnianą liczbę tworzymy działanie
1+5+5+1+9+9 = 30
Jako, że numerologii nie rozpatruje się liczby 30, to należy ją skrócić dodając pierwszą cyfrę do drugiej
3+0 = 3
Tak więc liczba urodzenia dla osoby urodzonej 15 maja 1990 roku wynosi 3.
Pamiętajmy więc, aby zawsze skracać powstała liczbę dwucyfrową do jednocyfrowej. Jeśli z obliczeń wyjdzie 41, to Twoją liczbą jest 4+1 czyli pięć. Jeśli otrzymasz wynik na przykład 28, wówczas 2+8 daje 10, a wtedy 1+0 równa się 1, co oznacza, że liczbą urodzenia jest 1.
Nie skracamy liczb 11 i 22!
Od skracania liczb dwucyfrowych są jednak wyjątki i nie ze wszystkimi liczbami należy tak postępować. I tak: 11 i 22 nie są skracane do postaci jednocyfrowej.

Jak obliczyć liczbę imienia

Liczba imienia - jak ją obliczyć
Nasze imię i nazwisko ma ogromny wpływ na życie. Zmiana imienia może odmienić ludzki los, dotyczy to szczególnie kobiet, zmieniających nazwisko po wyjściu za mąż. Czasami warto sprawdzić czy przyjąć nazwisko męża czy lepiej pozostać przy swoim. Liczba imienia mówi o tym jacy jesteśmy, co nam przeszkadza, a co pomaga. Jaki jesteś, jacy są inni?
Aby obliczyć liczbę imienia
Musimy znać liczbową wibrację poszczególnych liter. Przedstawiamy je poniżej. Trzeba jednak pamiętać, że w numerologii używa się tylko liter łacińskich i dlatego w tabeli nie ma polskich znaków ą, ć, ę, ł, ń, ś, ż, ź. Wszystkie te litery należy traktować jak litery im odpowiadające bez ogonków, kresek i kropek.

Liczbowe wibracje poszczególnych liter

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z

Obliczamy liczbę imienia
Liczbę imienia obliczamy w następujący sposób. Przyjmijmy, że dana osoba nazywa się Leopold Kowalski.
Teraz zamieńmy litery imienia i nazwiska na cyfry według powyższej tabeli. Jeśli masz dwa imiona używaj jednego i drugiego. Może się też zdarzyć, że Twoje oficjalne imię jest inne niż to jakim na co dzień zwracają się do Ciebie. Możesz wtedy powtórzyć obliczenia dla tego imienia.
Dla Leopolda Kowalskiego poszczególne litery imienia przyjmują następujące wartości, które następnie do siebie dodajemy.

Leopold Kowalski
L E O P O L D K O W A L S K I
⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓
3+5+6+6+7+3+4+2+6+5+1+3+1+2+9=63

Podobnie jak przy każdej innej liczbie w numerologii skracamy liczbę do jednocyfrowej, czyli 6+3 = 9. W tym przypadku liczba dziewięć jest liczbą imienia pana Leopolda Kowalskiego. Przypominamy, że nie skracamy liczb 11 i 22.


WIBRACJE DLA POSZCZEGÓLNYCH LICZB

NUMEROLOGIA - LICZBA BIZNESU

Liczba biznesu zwana również jako liczba pomyślności biznesowej odnosi się do liczby urodzenia. To ona właśnie determinuje poczynania człowieka w sferze biznesowej.

Opis liczb biznesu

Liczba biznesu - 1
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 1.

Masz w sobie taki potencjał, że każdy pomysł na biznes powinieneś zrealizować w sposób co najmniej zadowalający. Jeśli chodzi o działalność gospodarczą to posiadasz odpowiednie zdolności organizacyjne. Być może czasami brakuje Ci nieco odwagi, ale i ta przyjdzie, gdy zaczniesz się biznesowo rozwijać. Jeśli masz już pomysł na swój własny biznes, to działaj i nie wahaj się ryzykować, bo tylko ryzyko przyniesie Ci sukces finansowy. Jest jednak jedna rzecz na którą powinieneś zwracać baczną uwagę. Otóż z rozmysłem dobieraj współpracowników, a potem kontroluj ich, ale także doceniaj. Jeśli to zaniedbasz, może się okazać, że wszystko to co zdobyłeś zaprzepaści jeden człowiek.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
Twoja działalność gospodarcza powinna opierać się na wyobraźni. Co to znaczy? Otóż powinieneś zająć się czymś co pozwoli przekazywać Twoją wizję innym osobom. Najlepszy pomysł na biznes to: krawiectwo ze szczególnym uwzględnieniem projektowania strojów; projektowanie ogrodów; agencja artystyczna; wolny strzelec działający jako dziennikarz lub fotoreporter oraz każdy inny pomysł na biznes związany z tak zwanym wolnym zawodem.

Liczba biznesu - 2
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 2.

Twoja nieprzeciętna inteligencja pozwala Ci pomyślnie rozwinąć prawie każdy pomysł na biznes i czerpać z niego wysokie dochody. Nie posiadasz jednak odpowiednich zdolności organizacyjnych i lepiej samodzielnie nie zabieraj się za żaden interes. Jeśli masz już ten pomysł, to zanim rozpoczniesz działać poszukaj wspólników, którym możesz zaufać, a którzy mają to czego Ty nie masz czyli zdolności organizacyjne. Tylko działanie zespołowe przyniesie Ci sukces. Ty powinieneś być od pracy koncepcyjnej, od wymyślania działań gospodarczych, analizowania ich, przewidywania zagrożeń. Ogólnie rzecz biorąc od tworzenia koncepcji. Natomiast w życie każdy pomysł na biznes powinien wprowadzać zespół odpowiednich ludzi pod Twoim nadzorem.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
Najlepszymi pomysłami na Twój własny biznes to: agencja bankowa, firma reklamowo-marketingowa ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia haseł i sloganów. Bardzo udana może być inwestycja w firmę zajmującą się wszelkiego rodzaju pośrednictwem na przykład pośrednictwo w zatrudnieniu, agencja pracy tymczasowej itp.


Liczba biznesu - 3
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 3.

Jest tylko jeden warunek, aby Twój pomysł na biznes przyniósł Ci sukces. Musisz być konsekwentny w tym co robisz. W zasadzie nie jest ważne jaki to będzie biznes, bo z Twoją energią wszystko może się powieść, ale pod warunkiem, że zachowasz reżim organizacyjny i nie będziesz odkładał biznesowych obowiązków na później. Natomiast Twój pomysł na biznes nie uda się jeśli będziesz sobie mówił (jak to masz od czasu do czasu w zwyczaju) "jakoś to będzie" lub "zrobię to jutro". Bądź jednak optymistą, bo stać Cię na wiele nawet na zarobienie kupy pieniędzy. Zanim jednak do tego dojdzie, to na początku swej biznesowej kariery możesz mieć drobne kłopoty finansowe. Najważniejsze, abyś się nie załamywał i robił swoje. Im będziesz starszy, tym biznes będzie szedł lepiej, aż w końcu bardzo dobrze.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
Twoja działalność gospodarcza powinna opierać się na biznesie związanym z odrobiną ryzyka. Dobrym pomysłem jest firma zajmująca się doradztwem finansowym lub chociażby pośrednictwo w udzielaniu pożyczek. Bardzo dobrze powinieneś sobie radzić prowadząc firmę związaną z samochodami. Najlepsza w tym względzie byłaby pomoc drogowa. Jednak każdy biznes samochodowy przyniesie Ci profity. Pracując u kogoś, to najlepszym pomysłem są zawody: lekarz, prawnik, ratownik, kaskader.


Liczba biznesu - 4
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 4.

Twój pomysł na biznes powinien się odnosić do działań mających w sobie duży ładunek zmian. Dlatego będzie się to opłacać, gdyż Ty jako osoba dążąca do stabilizacji, będziesz się jak najbardziej angażował w swoją działalność gospodarczą, by tę stabilizację osiągnąć. Jednak z natury rzeczy rodzaj firmy nigdy nie pozwoli dojść do tej stabilizacji, a więc będziesz angażował jeszcze silniej. Można więc powiedzieć, że kołem zamachowym dla własnego biznesu będzie marzenie, które co prawda nigdy się nie spełni, ale za to pozwoli Ci zrobić wielką biznesową karierę. Istnieje przy tym pewne niebezpieczeństwo. Otóż nie możesz zapominać, że Twoja firma to nie tylko Ty sam. Angażuj do pracy zaufanych ludzi, bo samodzielnie będziesz kulał finansowo.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
W przypadku liczby biznesu cztery nie ma dużych wątpliwości jeśli chodzi o pomysł na biznes. Najlepszy jest ten związany z szeroko pojętym budownictwem czyli firma budująca lub remontująca. Świetnie sprawdzisz się też zakładając biznes polegający na pośrednictwie nieruchomościami lub sprzedając materiały budowlane. Drugi pomysł na biznes powinien być związany z komputerami. Począwszy od programowania, naprawiania komputerów, aż po handel nimi. Jeśli nie chcesz inwestować w biznes to najlepszymi zawodami będą inżynier, elektryk, matematyk, informatyk.


Liczba biznesu - 5
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 5.

ako, że jesteś dzieckiem szczęścia i powodzenia, to nie ma takiego biznesu, który by Ci się nie powiódł. Co prawda Twój pomysł na biznes będzie się zawsze wiązał z niszczeniem konkurencji, a co za tym idzie z nieszczęściem innych. Ale jak to w naturze bywa, silniejszy pożera słabszego. Tak właśnie Ty będziesz zyskiwał by inni tracili. Ryzyko jakie w Twoim przypadku istnieje w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej polega na tym, że możesz zadrzeć z inną piątką. Wtedy na dwoje babka wróżyła. Albo Ty połkniesz tą drugą piątkę, albo ona połknie Ciebie. Dlatego lepiej, abyś współpracował z ludźmi, których liczba urodzenia wynosi 5. Razem możecie osiągnąć bardzo wiele. Musisz jednocześnie uważać na tego człowieka, by przypadkiem Cię nie oszukał.
Chyba najlepszy pomysł na biznes dla numerologicznej piątki to firma detektywistyczna. Nie mniej dobre są firmy zajmujące się szkoleniem innych ludzi. Może być to szkoła kierowców, ale również szkoła rodzenia, szkoła języków obcych lub organizacja wszelkiej maści szkoleń i kursów np. kurs szkolenia psów. Jeśli jednak nie masz zamiaru bawić się w biznes, to najlepszy pomysł na pracę to: psycholog, psychiatra, pisarz, policjant w wydziale śledczym.

Liczba biznesu - 6
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 6.

Pomysł na biznes dla numerologicznej szóstki musi zawierać w sobie ogromne pokłady ryzyka. Dlatego też doskonałe wyniki osoby te osiągają grając na giełdzie lub handlując tak zwanymi towarami luksusowymi. Niezbędnym aspektem działalności gospodarczej osób, których liczba urodzenia wynosi 6 jest umiejętność trafienia ze swoim biznesem w czas i miejsce. W przypadku tej liczby jest to bardzo prawdopodobne, bo działają szybko i chociaż czasami bez zastanowienia, to mimowolnie wyprzedzają konkurencje. Co prawda prowadząc swój biznes będziesz przeżywał ogromny stres, a nawet duże pieniądze nie będą przynosić Ci zadowolenia i szczęścia, to jednak sukces jest Ci potrzebny do życia. Jeśli dotąd nie zacząłeś realizować swojego pomysłu na biznes, to nie zastanawiaj się i zacznij działać.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
Szóstka to jedyna liczba w numerologii, dla której nie podejmujemy się podać konkretnych pomysłów na biznes. Rzecz w tym, że dla tej liczby najlepszy pomysł to jest taki, który rodzi się nagle i zarabia na siebie szybko, by zniknąć na korzyć innej jeszcze działalności. Jedyne co możemy Ci podpowiedzieć: to słuchaj, patrz, obserwuj i jeśli uznasz, że to jest ten czas, to natychmiast działaj.

Liczba biznesu - 7
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 7.

Trudno jest znaleźć dla Ciebie najlepszy pomysł na biznes, bo paradoksalnie każdy pomysł jest zarazem dobry i zły. Urodziłeś się bowiem po to, aby tworzyć, uzupełniać, doprowadzać firmę do perfekcji, a gdy już osiągniesz to co stworzyłeś znudzić się tym i poszukiwać nowej branży. Niestety, są dwie możliwości. Jedni dla których liczba siedem (7) jest liczbą urodzenia sprzedają dobrze prosperujące przedsiębiorstwo z zyskiem, by zainwestować w nową działalność gospodarczą. Drudzy mimo, że doprowadzili firmę do rozkwitu, to następnie doprowadzają ją do bankructwa, bo zatrzymują się na pewnym etapie rozwoju i nie potrafią zrobić jednego kroku dalej. Bez względu na scenariusz siódemki odnajdują się w kolejnym biznesie i wszystko zaczynają od nowa z sukcesem.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
W Twoim przypadku najlepszy pomysł na biznes, to jest ten, który związany jest z rolnictwem. Oczywiście nie musisz od razu pracować na roli lub hodować zwierzęta, co jednak nie byłoby złym rozwiązaniem. Dobry pomysł to także firma przetwórstwa spożywczego, hurtownia lub sklep spożywczy, ale także taka, która zaopatruje rolników na przykład w maszyny lub nawozy sztuczne. Idąc dalej niezłe wyniki powinny przynieść usługi dla mieszkańców wsi - od finansowych po doradcze. Jeśli jednak nie chcesz prowadzić własnej działalności to pracuj jako: menadżer, ekonomista, sekretarka, asystentka, sprzedawca.

Liczba biznesu - 8
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 8.

Jeden pomysł na biznes dla ludzi, których liczba urodzenia wynosi 8, to za mało. Prowadząc działalność gospodarczą ósemka musi działać wielotorowo. Wszystko przez to, że nie potrafi się skupić na jednym temacie, ale za to doskonale się czuje, gdy jedna działalność podbija drugą. Są dobre i złe strony takiej postawy. Strona dobra jest taka, że zawsze istnieje taka możliwość, że jakiś pomysł jest zły i firma upada. Ale wtedy pozostają inne firmy, które przynoszą zyski i pokrywają ewentualne straty. Strona zła to taka, która powoduje, że nie można łapać wielu srok za ogon, bo wtedy nie złapie się żadnej. Przyjmując ornitologiczne przenośnie - lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu. Trzeba jednak przyznać, że osoby ósemki mają smykałkę do biznesu i każdy pomysł może im przynieść powodzenie finansowe.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
Jako się rzekło każda działalność gospodarcza powinna przynieść ósemce sukces. Ta liczba powoduje, że niektórzy ludzie potrafią zamieniać wszystko za co się wezmą w złoto. Mają jakiś dziwny dar, który jest dany niewielu osobom. Mimo to charakter nie pozwala im czuć, że uzyskali wystarczająca równowagę finansową. Jeśli jednak nie chcesz prowadzić biznesu, wówczas najlepszy pomysł na wykonywany zawód to: poligraf, korektor, księgowy, lekarz, artysta, ale biznesmen to jest strzał w dziesiątkę.

Liczba biznesu - 9
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 9.

Biznes dla ludzi, których liczbą jest 9 nie jest wyłącznie metodą na zarabianie pieniędzy. Dla nich jest to wielka przygoda polegająca na pokonywaniu trudności i walce z konkurencją. Pieniądze są tu oczywiście bardzo ważne, gdyż są niezbędnym elementem do tego by realizować biznesowe plany. Trzeba jednak zauważyć, że nie są celem samym w sobie. Numerologiczna dziewiątka lubi bawić się biznesem i pomysłem jaki realizują. To jest jak gra, w której przeciwnikami są wszyscy inni biznesmeni, a w której reguły zmieniają się z dnia na dzień. Liczba 9 daje ogromne szanse na sukces w interesach. Potwierdza to fakt, że dziewiątkami jest bardzo wielu milionerów, którzy z niczego stworzyli wielkie finansowe imperia.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
Najlepszy pomysł na biznes dla numerologicznej dziewiątki jest branża związana z reklamą i marketingiem. Jednak, to tylko początek, bo gdy firma ta rozwinie się muszą inwestować dalej. Wtedy szukają odpowiednich miejsc na realizację kolejnych planów. Rzucają się na głęboką wodę w tych strefach biznesu, gdzie dotąd mało kto chciał zaryzykować. Natomiast najlepsze zawody poza działalnością gospodarczą to: lekarz, pielęgniarka, adwokat, wykładowca, pracownik pomocy społecznej, organizator imprez kulturalnych.


Liczba biznesu - 11
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 11.

Wszelki biznes dla ludzi dla których liczbą urodzenia jest 11 to sprawa nadzwyczaj złożona. Z jednej strony posiadają zdolności, intuicję i potrafią wejść w każdy rynek w odpowiednim czasie i na odpowiednią skalę. Natomiast z drugiej strony, gdy już osiągają sukces biznesowy, to zatrzymują się w rozwoju i nie dostrzegają, że konkurencja rośnie i zaczyna wygryzać ich z rynku. Jedenastki to potencjalni bankruci, którzy mimo to odbudowują swoje finanse i bardzo często ich każdy kolejny pomysł na biznes jest lepszy od tego poprzedniego. Wtedy nauczeni poprzednimi doświadczeniami są ostrożniejsi i bardziej zwracają uwagę na to co dzieje się wokół nich. Największy sukces biznesowy odnoszą po ukończeniu 40 lat życia, a czasami nawet po pięćdziesiątce.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
Jedenastki potrafią zrealizować każdy pomysł na biznes. Z tym jednak zastrzeżeniem, że wyzbędą się indywidualizmu jaki w nich tkwi. Co prawda umieją słuchać podpowiedzi i przyjmować ciekawe plany, ale bardzo trudno jest im odnaleźć odpowiednich pracowników. Jeśli jednak już mielibyśmy coś zaproponować, to dobrym pomysłem na biznes jest biuro podróży oraz wszelka działalność dotycząca pośrednictwa miedzy ludźmi. Może to być biuro matrymonialne, ale także pośrednictwo w załatwianiu pracy czy agencja pośrednicząca w poszukiwaniu klientów dla innych firm. Poza tym w każdym zawodzie możesz osiągnąć sukces.


Liczba biznesu - 22
Jaki pomysł na biznes jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 22.

Osoby, których liczbą jest 22 dają sobie radę w biznesie w sposób zadziwiający. Czasami można odnieść wrażenie, że coś nad nimi czuwa - jakiś Bóg biznesu i interesu. Paradoksem jest bowiem, że dwudziestki dwójki dają sobą manipulować i bardzo często są wykorzystywane do celów nie zawsze zbieżnych do ich zamierzeniami. Tymczasem bez względu na to jaka liczba ludzi o bardzo silnych powiązaniach i takich charakterach uwzięłaby się na osobnika 22, to i tak nie potrafiłaby go zniszczyć. Być może dzieje się tak dlatego, że człowiek urodzony razem z tą liczbą wygląda czasami na załamanego i wykończonego, ale i tak robi swoje nie zwracając uwagi, ani na konsekwencje, ani na swoich wrogów. Dwudziestka dwójka ma wielkie szanse na odniesienie wielkiego biznesowego sukcesu.
Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie
Każdy pomysł na biznes przyniesie Ci z jednej strony wiele rozczarowań, a z drugiej strony satysfakcję osobistą i finansową. Będziesz zmagał się z przeciwnościami, konkurencją i wrogami, których będzie wkurzał Twój sukces, ale dasz sobie radę. Najlepsze pomysły na biznes w Twoim przypadku związane są z handlem. Nie jest ważna branża, ważne jest abyś kupował tanio i sprzedawał drożej. Niezły pomysł na biznes to także firma projektowa, budowlana, informatyczna. Natomiast najlepsze zawody to: inżynier, elektryk, matematyk, informatyk.

NUMEROLOGIA - LICZBA PRZYSZŁOŚCI

Liczba przyszłości zwana jest również liczbą losu. Liczba ta pozwala poznać przyszłość co czeka każdą osobę. Aby ją obliczyć dodajemy liczbę urodzenia do liczby imienia.

Opis liczb przyszłości

Liczba losu - 1
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 1?

Każdy kto za liczbę losu ma jeden (1) jest skazany na sukces. Co prawda jego los jest pracowity i obarczony wieloma przeciwnościami, to jednak wcześniej czy później okraszony będzie szczęściem i powodzeniem. Dzięki ogromnej pracy, zaangażowaniu i zdolnościom organizacyjnym jedynka (1) osiąga znacznie więcej niż może się spodziewać. Nader często zdarza się, że to o czym zamarzy samo wpada w ręce jedynki nawet wtedy, gdy o to nie zabiega. Nie mniej jednak zawsze jest coś za coś. Chociaż ludzie, których liczbą losu jest jeden (1) są życiowymi farciarzami, to los nie szczędzi im rozczarowań. Czasami są to zawody miłosne, innym razem dręczą ich źli ludzie, ale też zdarza się, że przeżywają rodzinne tragedie jak na przykład śmierć bliskiej osoby. Wszystko to powoduje jednak, że odreagowują stres poprzez walkę z własnymi słabościami, zamykają się w sobie i koncentrują na tym co jest zależne wyłącznie od nich. Warto też zwrócić uwagę na to, że los jedynek (1) nie jest uzależniony od środowiska w jakim jest wychowany. Jeśli urodził się w biedzie osiągnie bogactwo. Jeśli urodził się w bogatej rodzinie, bogactwo to pomnoży.

Liczba losu - 2
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 2?

Osoby, których liczba losu wynosi dwa (2) są narażeni na permanentne zmiany. Gdy im się polepszy, to zaraz coś się popieprzy. Gdy uda im się zarobić dużo pieniędzy, to znowu jakieś zrządzenie losu spowoduje, że wszystko stracą. Ta zmienność działa oczywiście w obie strony. Gdy coś idzie jak po grudzie, nagle los się odmienia i wszystko zaczyna układać się jak najlepiej. Gdy popadają w kłopoty finansowe, to jakimś cudem wychodzą z nich poprzez niespodziewaną wygraną czy pokaźny spadek. Dla dwójek najważniejsze jest jednak to, by w trudnych chwilach nie załamywały się i wciąż robiły swoje, bo nawet gdy nie widać drogi wyjścia, to i tak wszystko się dobrze ułoży. Zachodzi więc pytanie dlaczego następuje taka huśtawka losu. Otóż ludzie, których liczba losu to dwa (2) zbyt często działają po omacku bez wcześniejszej analizy i bez sprawdzenia terenu po którym chcą stąpać. Mają jednak to szczęście, że zawsze mogą liczyć na wsparcie ze strony rodziny lub przyjaciół.

Liczba losu - 3
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 3?

Przyszłość osoby, której liczba losu wynosi trzy (3) rysuje w pozytywnych barwach. Co prawda czeka ją wiele niebezpieczeństw, ale zawsze będzie wychodzić z nich bez większych obrażeń. Przyszłość trójek (3), to także wielkie uczucie, wielkie rozczarowanie i ponownie wielkie uczucie. Wszystko to będzie połączone próbami osiągnięcia sukcesu finansowego. Początkowo nie będzie to proste zadanie i zamiast zysków będą straty. Jeśli jednak trójce (3) nie zabraknie zapału, wiary i konsekwencji w działaniu wówczas może spełnić sen o bardzo dostatnim życiu. Trzeba jednak zaznaczyć, że ludzie urodzeni z liczbą losu 3 nie są zbyt konsekwentni w tym co robią. Dlatego też tylko od nich zależy czy siła woli, pomimo trudności i zmęczenia>pozwoli wejść na szczyty powodzenia. Bardzo wiele zależy tu też od innych ludzi, którzy będą trójkę (3) zachęcać i popychać do przodu. Jeśli więc chcesz trójko, aby Twój los układał się tak jak o tym marzysz szukaj przyjaciół, którzy będą Ci oddani. To dzięki nim uda Ci się stworzyć świetlaną przyszłość.

Liczba losu - 4
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 4?

Ludzie, których liczba losu wynosi cztery (4) narażeni są na ciągłe przeciwności losu. Czasami można odnieść wrażenie, że uderzają głową w mur, a i tak niewiele z tego mają. Przyszłość tych osób, to ciągłe utarczki z kłopotami i ludźmi, którzy starają się czwórce (4) podłożyć świnię. Nie jest jednak tak, że ta liczba powoduje same nieszczęścia. Jeśli chodzi o miłość jest ona bardzo pozytywna. Prognozuje szczęśliwe życie rodzinne, zadowolenie z partnera i erotycznego współżycia. Natomiast jeśli chodzi o finanse czwórek (4), to jest nieco gorzej chociaż nie beznadziejnie. Problem w tym, że na sukces materialny muszą zapracować bardziej niż ktokolwiek inny. Jeśli człowiek, którego liczba losu wynosi cztery (4) nie jest rozrzutny, ale za to jest wytrwały, to stabilizację finansową osiągnie w niedalekiej przyszłości. Jeśli jednak jest pozbawiony tych cech, wówczas nie ma co liczyć, że pieniądze same przyjdą do niego. Ale co tam pieniądze! Najważniejsze jest to, że liczba losu cztery (4) to liczba, która zapewnia zdrowie i nawet na starość osoby z tą liczbą losu mogą liczyć na szczęśliwe życie bez konieczności ciągłego chodzenia od lekarza do lekarza. Co równie ważne: przez całe życie czwórki będą mieli przy sobie bliska osobę na którą będą mogli liczyć podczas życiowych zakrętów.

Liczba losu - 5
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 5?

Ludzie, których los obdarzył piątką (numerologia 5) mają w przyszłości zapewnioną radość z tego, że potrafią czerpać z życia jak najwięcej. Co prawda problemów nie będzie brakować, ale dzięki własnej mądrości, intuicji i pomocy dobrych ludzi zawsze będą wychodzić na swoje. Czasami, gdy kłopoty będą się nakładały na siebie, osoby z liczbą losu pięć (numerologia 5) będą popadały w panikę, a nawet w czarną rozpacz. Co prawda dla tej liczby to normalne, ale zupełnie niepotrzebne, bo to co złe będzie mijało jak huraganowy wiatr, a potem nadejdzie czas szczęśliwości. Największe niebezpieczeństwo jakie czyha na piątki to oni sami. Tendencje do popadania we wszelkiego rodzaju nałogi są w tym przypadku bardzo poważne. Lepiej więc nie zaczynać palić papierosów, pić nadmierne ilości alkoholu czy uprawiać hazard, bo potem będzie bardzo trudno opanować się i ograniczyć tą działalność. Liczba losu (numerologia 5) nie pozwala osiągać sukcesy w sposób prosty i najkrótszą drogą. Wymagane jest wiele pracy i samozaparcia, aby plany się powiodły. Jeśli ten warunek zostanie spełniony to wszystko będzie dobrze układać. Przyszłość w miłości ludzi, których liczba losu wynosi pięć (numerologia 5) czekają co najmniej dwa płomienne uczucia, z których jedno przyćmi swą siłą to drugie.

Liczba losu - 6
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 6?

Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 6?
Dla liczby losu sześć (numerologia 6) przyszłość do jedna wielka niewiadoma. Człowiek obdarzony tą liczbą ma niewielkie szanse na to, aby kierował swoim życiem w sposób pełni świadomy. Jego przeznaczenie jest zapisane gdzieś ponad nim. Ktoś z innego świata już dawno ustalił jaką drogą ma iść szóstka. Są tylko dwie możliwości. Albo człowiek, którego liczba losu wynosi sześć (numerologia 6) będzie w przyszłości wielki, sławny i bogaty, albo nikomu nie znany i biedny. Pośrednich możliwości nie ma. Od czego to zależy? Otóż wszystko jest zdeterminowane przez środowisko w jakim wyrósł. Jeśli to środowisko dąży ku wielkości, to i szóstka (numerologia 6) będzie wielka. Jeżeli jednak to środowisko oczekuje na gwiazdkę z nieba i ma tak zwaną pozycje roszczeniową wówczas każda szóstka pozostanie nic nie znaczącą szósteczką. Dzieje się tak dlatego, że osoby te idą z prądem. Podążają za ludźmi, którzy są obok nich. Nie ma znaczenia czy to jest rodzina, przyjaciele czy zwyczajni znajomi. Jest jednak jeden "haczyk". Jeżeli twoja liczba imienia i liczba urodzenia współgrają ze sobą, czyli jedna i druga jest parzysta, lub jedna i druga jest nieparzysta, osiągniesz bardzo wysokie stanowisko.

Liczba losu - 7
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 7?

Przyszłość dla ludzi, których liczba losu wynosi siedem (numerologia 7) zależna jest od kontaktów międzyludzkich, a to znowu wiąże się z tym czy charakter siódemek jest otwarty czy zamknięty. Jeżeli otwarty, to znaczy siódemka umie nawiązywać znajomości i przyjaźnie, wówczas los tej osoby jest zapisany jako świetlisty szlak. Jeśli jednak człowiek wibrujący liczbą siedem (numerologia 7) jest zamknięty i raczej odpycha niż przyciąga do siebie ludzi, wtedy nie ma co liczyć, że los będzie przychylny. W pierwszym przypadku bez większych problemów siódemka będzie osiągała zaszczyty. W drugim jest to raczej niemożliwe. Dzieje się tak dlatego, ponieważ powodzenie ludzi z liczbą losu siedem (numerologia 7) jest uzależniona od powodzenia najbliższego otoczenia. Siódemki są jak pasażer windy. Umieją się podczepić pod tych, którym wszystko się udaje i przy ich pomocy piąć się na sam szczyt. Bez względu na to czy siódemka jest otwarta czy zamknięta, to w przyszłości pisana jest jej daleka podróż. Nie jest powiedziane czy będzie to w celach zarobkowych, podróżniczych, czy emigracyjnych. Jeśli chodzi o sferę uczuć, to liczba losu siedem (numerologia 7) zapewnia miłość, a jeszcze częściej płomienne romanse i pożądanie płci odmiennej.

Liczba losu - 8
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 8?

Przyszłość osób dla których osiem (numerologia 8) to liczba losu jest bardzo niepewna. Nie dlatego, że zły los się na nich uwziął. Również nie dlatego, że nie posiadają talentów czy zdolności. Nie dlatego, że brakuje im życiowego farta. Wszystko to jest czasem nawet w nadmiarze. Jedynym problem ósemka może mieć sama ze sobą. Otóż posiadając wszystko to co najlepsze może osiągać zaszczyty, sławę i duże pieniądza. Lecz wszystko to im przychodzi bez trudu, zbyt łatwo i bardzo małym kosztem. Taki stan wydaje się ósemce (numerologia 8) naturalny, a przez to nie potrafi docenić szczęścia jakie ją spotyka. Wzniesiona na wyżyny dochodzi do przekonania, że to wszystko jej się przecież należy. Gdy jednak przekroczy pewną granicę pewności siebie, przyszłość ludzi z liczbą losu osiem (numerologia 8) może stać się tragiczna. W takiej sytuacji spadają z wyżyn na łeb i szyję, a potem bardzo trudno jest im odzyskać utraconą pozycję. Wszystko to co napisano wcześniej odnosi do każdej dziedziny życia. Praca, miłość, biznes - dosłownie wszystko może się zawalić. Tak więc jedyną radą jest to, aby ludzie obdarzeni tak szczęśliwą liczbą losu jaką jest osiem (numerologia 8) zachowywali dystans wobec siebie, wobec ludzi i wobec własnych osiągnięć. Jeśli ten warunek zostanie spełniony, wtedy bliska i dalsza przyszłość będzie naprawdę kolorowa.

Liczba losu - 9
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 9?

Przyszłość ludzi dla których liczba losu wynosi dziewięć (numerologia 9) będzie bardziej wartościowa dla innych niż dla samej dziewiątki. Wszystko przez to, że na swojej życiowej drodze dziewiątki losu spotykają osoby, które potrzebują pomocy. Jeżeli więc ktoś poprosi Cię o przysługę nie wahaj się i okazuj swoją pomoc. To będzie miało podwójne znaczenie. Po pierwsze kogoś uratujesz i pozwolisz mu na lepszą egzystencję, po drugie dobro jakie wyrządziłeś tej osobie powróci do Ciebie w dwójnasób. Uważaj jednak. Bo jeśli coś obiecasz, a potem zlekceważysz swoją obietnicę, wtedy los może się stać bardzo nieprzychylny. Osoby dla których liczba losu to dziewięć (numerologia 9) w zasadzie nigdy nie osiągają bogactwa, ani nie piastują wysokich stanowisk. Nie znaczy to jednak, że nie będą szczęśliwi. Wręcz odwrotnie. Swoje szczęście znajdą w sferze duchowej, rodzinnej i takiej, która jest niezrozumiała dla przeciętnego człowieka. Przyszłość ludzi obdarzonych liczbą dziewięć (numerologia 9), to wdzięczność, uznanie, a nawet miłość zupełnie obcych ludzi. Oczywiście i dziewiątki miewają problemy, ale tu nie ma się czym przejmować, bo zanim coś zacznie się walić, to znajdą się ludzie, którzy wyciągają do takich osób pomocną dłoń.

Liczba losu - 11
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 11?

Jedenastka, to jedna z najbardziej pozytywnych liczb losu. Pozwala ona osiągać sukcesy i zaszczyty bez większego wysiłku. Co jednak ważniejsze ludzie. których liczba losu wynosi jedenaście (numerologia 11) są zaprzyjaźnieni z własnym losem. Osobistą przyszłość tworzą według uznania i nie ma takiej siły, aby coś im w tym przeszkodziło. Co prawda jak każda przyszłość, tak i przyszłość jedenastek bywa niepewna, ale tylko ta liczba losu pozwala ludziom nią obdarzonym osiągać zamierzone cele nawet wtedy, gdy wszystko idzie nie tak. Wystarczy, że działają spokojnie i przeczekają niepowodzenia. Inna zaleta jedenastki (numerologia 11) jest taka, że gdy plan jest z góry skazany na niepowodzenie, to liczba losu daje sygnał, że nie ma co brnąć dalej, bo ten pomysł jest zły. Na czym polegają te ostrzeżenia? Otóż jeżeli właścicielu liczby losu 11 zauważysz, że trzy razy pod rząd coś stoi Ci na przeszkodzie, to nie upieraj się i nie kontynuuj działań w zamierzonym kierunku. Pewne jest bowiem, że z jednej strony dopniesz swego, ale za jakiś czas (może za miesiąc, może za rok, albo pięć lat) wszystko się zawali. Jeżeli na samym początku jakiejkolwiek działalności wszystko idzie Ci jak po maśle, to pewność, że sięgniesz szczytów jest jak jeden do jednego czyli jedenaście.

Liczba losu - 22
Jaka będzie przyszłość człowieka którego liczba losu wynosi 22?

Wszystko co przynosi liczba losu dwadzieścia dwa (numerologia 22) jest podwójne. Szczęście razy dwa. Miłość razy dwa. Pieniądze razy dwa. Jednak także złe aspektu losu są pomnażane. I tak rozczarowania, zdrady, bankructwa i inne też trzeba liczyć jako podwójne. Dlaczego tak się dzieje? Otóż właściciele liczby losu dwadzieścia z jednej strony są szczęściarzami, którym gołąbki same wpadają do gąbki. Jednak z drugiej strony nie umieją wyciągać prawidłowych wniosków, nie umieją analizować, przez co dwa razy popełniają te same błędy. Ich działania są nader często schematyczne, jednostajne i bez większego wyrazu. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że w jednej dziedzinie przyszłość liczby losu dwadzieścia dwa (numerologia 22) jest jak najbardziej korzystna. Chodzi tu mianowicie o finanse. Kłopotów z zarabianiem pieniędzy nie mają, a pomysły na korzystny biznes wpadają im same do głowy. Co prawda przychodzą takie chwile, że nawet dwudziestka dwójka (numerologia 22) może zbankrutować, ale tylko po to, by niebawem odzyskać to co straciła. Mówiąc krótko fortuna zawsze czuwa nad liczbą losu 22. Trzeba jednak pamiętać o tym, że każda dwudziestka dwójka powinna dbać o swoje zdrowie, bo w tym względzie bywa nienajlepiej. W niebezpieczeństwie najbardziej jest serce oraz wątroba.
23-09-2012, 12:10
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB