Numerologia cz.2
Autor Wiadomość
Irbis Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 325
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 10
Podziękowania: 53
Podziękowano 68 razy w 80 postach
Podziękowano 68 razy w 80 postach
Post: #1
Numerologia cz.2
NUMEROLOGIA - LICZBA IMIENIA I NAZWISKA

Nazwisko i imię każdego człowieka wibruje numerologicznie. Zmiana imienia może odmienić ludzki los, dotyczy to szczególnie kobiet, zmieniających nazwisko po wyjściu za mąż. Czasami warto sprawdzić czy przyjąć nazwisko męża czy lepiej pozostać przy swoim. Liczba imienia mówi o tym jacy jesteśmy, co nam przeszkadza, a co pomaga.

Opis liczb imienia i nazwiska

Liczba imienia i nazwiska - 1
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 1?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą jeden (1) mają wybitną wyobraźnię, jednak to liczba urodzenia tworzy kierunek w jakim ta wyobraźnia zostanie wykorzystana. Nie mniej jednak szerokie horyzonty myślowe powodują, że dominującą cechą charakteru imiennej jedynki jest tolerancja i nie uznawanie żadnego tabu. Twórcza natura pozwala im osiągać wyżyny w różnych dziedzinach sztuki. To jednak może stwarzać niebezpieczeństwo, że jedynka stanie się pod wieloma względami autorytetem dla samego siebie, a wszelka krytyka ich osoby będzie przyjmowana jako wypowiedzenie wojny. Bardzo często ich słabą stroną charakteru jest zarozumialstwo i pyszałkowatość. Dość trudno jest z nimi żyć pod jednym dachem, gdyż nie liczą się z uczuciami innych. Posiadają niezachwiane przekonanie, że od najbliższych wszystko im się należy. Jednak w zamian dają niewiele. Lubią zaspokajać swoje potrzeby, a przyjemność innych ludzi jest dla nich zniewagą, która powoduje pomniejszanie własnego szczęścia. Osoba, której imię wibruje liczbą jeden (1) jest czystej wody hedonistą. Przy tym wszystkim jest nieco naiwna. Bardzo lubi pochlebstwa i ten kto chwali ją w sposób umiejętny może ulepić jedynkę jak tylko mu się to podoba. Z pozoru ludzie, których liczba imienia to jeden są bardzo wyluzowani. W rzeczywistości odczuwają wewnętrzny strach, który czasami paraliżuje ich działania.

Liczba imienia i nazwiska - 2
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 2?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą dwa (2) są jakby z innej planety. Bardzo często zamyślone, roztargnione i nie zauważające rzeczy, spraw i sytuacji oczywistych, które widziane są przez wszystkich innych. To powoduje, że dwójki (2) stają się obiektem drwin, a niejednokrotnie bez skrupułów są wykorzystywane. Szczególnie kobiety powinny uważać na mężczyzn, którzy mamią je zgrabnymi słowami, by zdobyć na jeden raz. Z drugiej strony każda imienna dwójka chociaż nie dostrzega tego co widzą inni, to dostrzega to czego inni nie zauważają. Posiada dar bezbłędnego odczytywania podtekstów. Nie widząc pierwszego dna, jakimś dziwnym sposobem zauważa drugie dno. Jest w tym mistrzowska i bardzo rzadko się myli. Liczba imienia 2 powoduje, że człowiek nader często wpada w stany melancholijne, a w skrajnych przypadkach w depresyjne. Ich romantyczna natura jest powszechnie znana. Potrafią kochać bezinteresownie i dawać z siebie o wiele więcej niż brać od innych. Siła romantyzmu jest jednak niwelowana przez potrzebę dostatniego życia. Liczba imienia 2 nigdy nie będzie szczęśliwa w biedzie oraz gdy nie ma zabezpieczenia materialnego na jutro. Bez względu na to czy jest to mężczyzna czy kobieta każda dwójka (2) ma więcej cech charakterystycznych dla płci pięknej - delikatność, poczucie piękna, uczuciowość, atrakcyjność i nieumiejętność skrywania uczuć.

Liczba imienia i nazwiska - 3
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 3?

Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 3?
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą trzy (3) mają tendencję do narcyzmu. Lubią wyglądać nadzwyczaj ładnie i dbają o swój wygląd. Gdy jednak zauważają choćby najdrobniejszy defekt popadają w czarną rozpacz. Z czasem ta przypadłość zmniejsza swoją intensywność, ale w mniejszym lub większym stopniu pozostaje na zawsze. Tak czy inaczej trójki (3) dążą do tego, by ich ciało i duch stawały się coraz doskonalsze. To dążenie do ideału często zamienia się w pedantyzm utrudniający życie innym ludziom. Jeżeli liczba imienia wynosi trzy (3), wówczas ludzie Ci są niezwykle uduchowieni i z każdym kolejnym rokiem życia wzrasta ich potrzeba obcowania z Bogiem. Nie ma znaczenia jaka jest to religia czy nawet sekta, ważne jest to, aby jakaś siła nadprzyrodzona towarzyszyła trójkom. Ta liczba imienia wywołuje w człowieku stany egzaltacyjne - łzy i rozpacz; śmiech i euforię; miłość i nienawiść. W chwilach szczególnych uniesień gotowi są pozbawić się wszelkich dóbr, by oddać je potrzebującym. Idealiści, którzy nie tolerują ani własnych, ani cudzych błędów. Z osobami, których liczba imienia wynosi 3 lepiej nie zadzierać, bo mogą być groźnymi przeciwnikami.

Liczba imienia i nazwiska - 4
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 4?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą cztery (4), to ludzie o nadzwyczajnej intuicji, którą nie zawsze potrafią wykorzystać. Mają przeczucia, a niektórzy nawet wizje, ale wtedy zamiast poddać się swej nadzwyczajnej intuicji zaczynają się zastanawiać czy przypadkiem nie zwariowali, czy ich przeczucia są prawdziwe i tak dalej i dalej. Tymczasem pewne jest, że powinni wierzyć w swoje możliwości. Brak wiary w siebie jest bowiem dosyć powszechną przypadłością ludzi których liczba imienia wynosi 4. W związku z tym potrzebny jest im ktoś, kto będzie na nimi czuwał, chwalił i cały czas podnosił wartość czwórek do entej potęgi. Potrzebują opieki i bezpieczeństwa, bo w przeciwnym razie skłonni są do załamań. Gdy coś nie idzie po ich myśli wówczas tracą wiarę w powodzenie przedsięwzięcia. Boją się wiązać z kimś na całe życie, a gdy się już na to zdecydują, to zazdrość zatruwa ich wspólny los. Imiennej czwórce (4) ciągle towarzyszy praca i zmęczenie. Jednak jeszcze bardziej się męczą (szczególnie psychicznie), gdy nie mają co do roboty. Lenistwo liczby imienia 4 prowadzi ją prosto do depresji. Dzieje się tak dlatego, że rozpiera ją ambicja i chęć osiągnięcia ponadprzeciętnego sukcesu.

Liczba imienia i nazwiska - 5
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 5?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą pięć (5) są bardzo niezdecydowane. Aby podjąć jakąkolwiek decyzję muszą się bardzo długo zastanawiać, analizować i trawić każdy konkretny temat. Co jednak najbardziej w tym zastanawiające, to to, że ostateczną decyzję nie podejmują na podstawie tych przemyśleń, ale pod wpływem chwili. To czy okazuje się słuszna pokazuje tylko czas. Liczba imienia pięć (5) charakteryzuje ludzi o dobrym sercu i czystej duszy. Oczywiście tak jak każdy człowiek tak i piątki grzeszą, ale potem szczerze tego żałują i mają potrzebę naprawienia swoich błędów i krzywd jakie pochopnie komuś wyrządzili. Czasami zdarza się nawet, że mają wyrzuty sumienia, gdy popełnili błąd, a nikt tego nie zauważył. Jakaś masochistyczna siła każe im przyznać się przed całym światem, że zrobili źle. Gdyby nie to, wiele ich sprawek nawet nie ujrzałoby światła dziennego. Ale jako się wcześniej rzekło piątki (5), to ludzie z natury dobrzy i uczynni. Mimo to nie zawsze dobrze dogadują się z otoczeniem a zdobycie prawdziwego przyjaciela przychodzi im z wielkim trudem. Wszystko przez tendencję do nagłych zmian nastroju. Imienne piątki potrafią smucić się zaraz po tym, gdy spotkało ich szczęście i śmiać się, gdy wszystkim innym wcale nie jest do śmiechu. Jako małżonkowie i to bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna są bardzo dobrymi partnerami, chociaż nie zawsze zawierają małżeństwo z miłości, a z wyrachowania. Lecz ich charakter, który każe im odpłacać dobrem za dobro pozwala pokochać partnera nawet po wielu latach wspólnego życia.

Liczba imienia i nazwiska - 6
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 6?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą sześć (6) są jak ogień i woda w jednym ciele. Ich dwie skrajnie różne natury ścierają się i nawzajem zwalczają. Z jednej strony tkwi w tych osobach spokój, pragnienie stabilizacji i delikatność, a z drugiej szaleństwo, chęć zmian i brutalność. Taki charakter powoduje, że życie szóstek (6) jest pełne zwrotów. Gdy poczują potrzebę wolności nie zwracają uwagi na nic i na nikogo. Po prostu realizują swoje marzenia choćby niektórych bliskich miało to zaboleć. Jednak po pewnym czasie nudzą ich wszelkie życiowe szaleństwa i pragną powrócić do niczym nie zmąconego istnienia przy boku kochającej osoby. Dlatego też będąc w stałym związku towarzyszą im burze. Odchodzą, zdradzają, a potem wracają i na kolanach proszą o przebaczenie. Kolejna dwoistość natury ludzi, których liczba imienia wynosi sześć (6) polega na tym, że są pełni współczucia i pragną pomagać oddając przy tym cała swoją osobę. Przychodzi jednak taki czas, że wychodzi z nich pycha, jad, samolubstwo, zazdrość i zamiast pomagać robią wszystko, aby przede wszystkim zaspokoić własne potrzeby. Można więc stwierdzić, że ludzie dla których numerologia imion to sześć (6) są takim poplątaniem z pomieszaniem. Przy tych przeciwstawnych cechach osoby te muszą mieć przy sobie kogoś bliskiego, w przeciwnym razie bardzo szybko gorzknieją i tracą wiarę w sens życia.

Liczba imienia i nazwiska - 7
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 7?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą siedem (7) są nadzwyczaj inteligentne. Jednak inteligencja ta jest jednostronna, bo ukierunkowana na humanistyczne aspekty nauki. Tam gdzie wchodzi w grę matematyka, chemia lub fizyka, to nie mają zielonego pojęcia o tym co się dzieje. Ich zachowanie, a nawet całe życie polega na skupieniu się na własnej osobie. Nie zauważają innych ludzi, ich potrzeb i marzeń. Przez tą cechę charakteru siódemki (7) nie zauważają własnych błędów i niemożliwym jest aby obiektywnie oceniali siebie, a także innych. Nie potrafią spojrzeć na siebie z boku przez co uzyskanie dystansu dla własnych słów i poczynań jest w zasadzie niemożliwe. Siódemka za wszelką cenę pragnie osiągnięcia sukcesu. Marzy o sławie i wielkich pieniądzach. Z trudem i po wielu latach ciężkiej pracy udaje im się realizować marzenia. Gdy jednak osiągną pewien pułap zamożności czy sławy zatrzymują się w rozwoju. Wystarcza im to co osiągnęli i nie zamierzają marzyć o czymś więcej. Inna sprawa, że jeśli siódemka coś osiągnie wówczas już tego nie straci. Pielęgnuje swoje osiągnięcia i nie pozwala na to, by pewnego dnia nastąpił krach. Miłość jest dla nich przeżyciem nieopisanej egzaltacji, jednak tylko chwilowej. Gdy mija pierwsze zauroczenie osoby, których imię wibruje liczbą 7 zaczynają się nudzić. Wierność i stałość uczuć, są niespotykane u tych ludzi.

Liczba imienia i nazwiska - 8
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 8?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą osiem (8) są twardzi i prawie nie do zdarcia. Mają niezłomne zasady i trzymają się ich za wszelką cenę. Chociaż można to uznać za zaletę, to jednak wspólne życie z takim osobnikiem jest bardzo trudne. Nie toleruje on bowiem odstępstw od tego co przyjął za słuszne i narzuca własną wolę każdemu człowiekowi, którego spotka na życiowej drodze. Trzeba jednak przyznać, że wymagając od innych, także wymaga od siebie. Ósemki (8) mają zazwyczaj silny charakter i determinację, która prowadzi ich do osiągania założonych celów. Te predyspozycje, które są ich domeną pozwalają dochodzić im do wysokich stanowisk. Nie potrafią się jednak cieszyć własnymi osiągnięciami. Dzieje się tak dlatego, że największą frajdę mają podczas dochodzenia do celu. Walka, omijanie przeszkód, likwidowanie problemów, to jest to co ich najbardziej kręci. Gdy jednak zdołają dojść do upatrzonego punktu ogarnia ich nostalgia i żal, że to wszystko się już skończyło. W tym momencie ludzie, których liczba imienia wynosi osiem (8) zaczynają szukać kolejnych wyzwań, by móc podjąć kolejną walkę. Można więc powiedzieć, że nie potrafi usiedzieć na miejscu, a życie bez marzeń i kolejnych celów do zrealizowania jest dla takiej osoby nudne. Dla bliskich nie potrafi okazywać uczuć, choć sam potrzebuje, by je im okazywano.

Liczba imienia i nazwiska - 9
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 9?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą dziewięć (9) są urodzone po to, by kierować poczynaniami innych ludzi. Rządzenie i podejmowanie istotnych i mniej istotnych decyzji, to ich pasja. Nie znoszą sprzeciwu, a gdy jakiś człowiek staje na ich drodze nie wahają się przed drastycznymi środkami, aby go usunąć. Życiowym mottem dziewiątek jest osiągania szczytów bez względu na to w jakiej dziedzinie działają. Kariera jest dla nich najważniejsza i są gotowi poświecić dla niej swoje życie. W dochodzeniu do kolejnych stopni kariery ich postępowanie opiera się na metodycznym stawianiu kroków. Przed przystąpieniem do działania przewidują sytuacje pozytywne i negatywne, i na każdą okoliczność mają przygotowaną receptę. Jest jednak i druga strona natury ludzi, których liczba imienia wynosi dziewięć (9). Ujawnia się ona wtedy, gdy los usytuował ich w środowisku, które nie pozwala na osiąganie sukcesu takiego, jak to rozumie większość ludzi. Wtedy są możliwe dwa scenariusze. Albo dziewiątka (9) popada w odrętwienie i staje się bezwolnym narzędziem w rękach innych ludzi; albo schodzi na drogę przestępstwa. W takich przypadkach nie widzi nic zdrożnego w handlu narkotykami czy okradaniu ludzi. Wychodzi bowiem z założenia, że jak ktoś chce ćpać, to dlaczego mu tego zabraniać, a jeśli bogatym zabierze się odrobinę ich majątku, to i tak nie zbiednieją, a przecież dzielić się jest rzeczą bardzo pożądaną. Małżeństwo i rodzinę o swój własny dom traktują jak twierdzę nie dopuszczając do niej nikogo obcego. Uważają, że miłość to sprawa intymna, a ewentualne brudy trzeba prać tylko w tajemnicy przed światem.

Liczba imienia i nazwiska - 11
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 11?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą jedenaście (11) są żądni przygód i nieustannych wrażeń. Nie wahają się przed ryzykownymi zachowaniami w każdej dziedzinie życia. Nie jest ważne czy sprawy dotyczą pracy, biznesu, miłości czy przypadkowego i niezobowiązującego seksu. Żyją chwilą i są z tego powodu szczęśliwi. Chociaż czasami marzą o spokojnym i ustabilizowanym życiu, to jednak podświadomie wychodzą na przeciw ryzyku, które po wielokroć im się opłaca. Mają przy tym niepohamowane skłonności do awanturnictwa i zachowań w stylu cholerycznym. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, że jedenastki (11) są z jednej strony pracowite, a z drugiej leniwe. To tylko pozornie wykluczające się cechy. Ludzie dla których liczbą imienia jest jedenaście (11) potrafią bowiem pracować po kilkanaście godzin na dobę i to przez wiele dni, by po jakimś czasie poczuć zmęczenie, znudzenie i zniechęcenie. Wtedy potrafią dosłownie nic nie robić całymi dniami zbijając bąki. Ten okres jednak za jakiś czas mija i powrót do pracy jest bardzo intensywny. I tak przez całe życie na przemian. W towarzystwie lubią wodzić rej, przewodzić, zabawiać. Gdy jednak znajdzie się ktoś bardziej od niego dowcipny i towarzyski zamykają się w sobie i chowają w mysią dziurę. Mają skłonności do zdrad małżeńskich, ale po pierwszych próbach, gdy zdrada wychodzi na światło dzienne zaczynają zdradzać w sposób wyrachowany i dyskretny.

"Jedenastka jest znana jako najbardziej intuicyjna ze wszystkich liczb. Działa jako kanał między wyższym i niższym poziomem. Jedenastki potrzebują więcej czasu na swój osobisty rozwój, są duchowo starsze i muszą przygotować się na większe cele, wyzwania. Czasami jedenastka ma taki ogrom celów, że zaczyna bać się sama siebie. Właśnie jednym z wyzwań jedenastki jest rozwój zaufania do własnych możliwości, to jest również kluczem do otwarcia wielkiego osobistego potencjału. Najczęściej spotykane jedenastki to: artyści, twórcy, nauczyciele, uzdrowiciele, duchowi przywódcy, mistycy. Najwięcej świętych było jedenastkami. Jedenastka nie jest równa jedenastce: 11, 29/11, 38/11, 47/11, 56/11, 65/11, 74/11, 83/11, 92/11. Najsilniejszą z nich jest 38/11 rządzona przez Jupiter i Saturn, w tej grupie można znaleźć avatarów.

Najbardziej cierpiącą jest 29/11 (karma Hioba), na fali sukcesu 47/11. W tej grupie spotykamy wielu polityków i ludzi udzielających się społecznie. Jedenastki mają duże oczekiwanie od siebie, czują swój wielki własny potencjał. Najmocniej rozwijają się w wieku 35-45 lat, często w wieku 52 lat osiągają pełnię rozwoju duchowego. Już wiedzą po co zaistniały na tej Ziemi. Przychodzi do nich racjonalne myślenie, mogą już zbudować most między królestwem świadomym i nieświadomym. Dostosowują się do dużej intuicji, dzięki której mają dostęp do wszystkich informacji. "

Liczba imienia i nazwiska - 22
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 22?

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą dwadzieścia dwa (22), to gorące i zapalczywe głowy. Najpierw coś powiedzą, a dopiero potem myślą czy te słowa kogoś nie uraziły lub czy w ogóle miały jakikolwiek sens. Najpierw działają, a dopiero potem zastanawiają się nad konsekwencjami swoich poczynań. Ich nastroje bywają tak zmienne jak pogoda w marcu. Swoim zachowaniem doprowadzają bliźnich do szewskiej pasji, bo nigdy nie wiadomo czego się można spodziewać po człowieku którego liczba imienia wynosi 22. Natura tych ludzi jest nerwowa i typowa dla tzw. choleryków, którzy nie potrafią pohamować emocji. Jednak tak jak szybko wpadają w złość, tak bardzo szybko uspokajają się. Jeśli uznają, że zachowali się w sposób nieodpowiedni, to potrafią przyznać się do błędu i przeprosić. Gdy jednak czują się dotknięci, zlekceważeni lub oszukani, to nie darują win i starają się odpłacić pięknym za nadobne. Nie uznają kompromisów - jeśli pracują to na całego; jeśli kochają to do końca, jeśli nienawidzą, to do śmierci. Taka postawa powoduje, że bardzo często ludzie boją się tych osób. Nie chcąc się im narazić komplementują je, kadzą i robią wszystko, by 22 nie popadł w gniew. Jest to o tyle łatwe, że dwudziestki dwójki są podatne na wszelkiego rodzaju pochlebstwa i głaskanie pod włos. Bardzo charakterystyczną cechą ludzi, których liczba imienia wynosi 22 jest to, że dwa razy popełniają te same błędy, by za trzecim razem ich uniknąć. Natomiast w małżeństwie narzucają swoją wolę partnerowi uznając, że to 22 jest dominujące. Spolegliwy partner będzie z ta osobą szczęśliwy; partner buntownik - nieszczęśliwy.


NUMEROLOGIA - URODZENIA

Liczba urodzenia mówi o tym jaki / jaka jesteś, jaki masz charakter, ale także w sposób ogólny charakteryzuje przyszłość. Jest to liczba na którą nie masz wpływu i jest Ci ona dana raz na całe życie. Dlatego też liczba urodzenia jest najważniejszą wibracją jaka na Ciebie oddziałuje. Jeżeli już znasz już swoją liczbę urodzenia kliknij na swoją liczbę

Opis liczb urodzenia

Liczba urodzenia- 1
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 1?

Liczba „jeden” cechuje ludzi praktycznych i dokładnych w działaniu. Wszystko co robią starają się czynić w sposób perfekcyjny a zarazem myślą o korzyściach jakie im dane działanie przyniesie. Czasami takie postępowanie jest dla nich przekleństwem, gdyż jeśli nie potrafią czegoś zrobić tak, jak by chcieli, zostawiają to na później. Tym samym podczas życia ludzi, których liczba urodzenia wynosi 1 jest bardzo wiele rozpoczętych i niezałatwionych spraw. Nie ma znaczenia czy są to sprawy życiowe np. miłość, rodzina, przyjaciele czy też rzeczy związane z pracą zawodową czy biznesem. Co prawda "jedynka" zdaje sobie sprawę ze swej niekonsekwencji, ale niewiele robi by temu zaradzić. Jednak najgorsze jest to, (ale dla niektórych może to być najlepsze) że osoby spod liczby 1 są zdeklarowanymi indywidualistami. Nie lubią grać w zespole i nigdy nie oglądają się na innych. Są przekonani, że na nikim nie można polegać i jeśli sami nie zadbają o siebie i o swoją rodzinę, to nikt tego nie zrobi. Nawet wtedy gdy ktoś chce im pomóc, wówczas podejrzewają go o podstęp i chęć wykorzystania "jedynki" dla własnych interesów. Jednocześnie są idealistami. Szukają doskonałości w każdej dziedzinie. Przez to na przykład w miłości nie mają szczęścia, bo gdy nawet wydaje się osobie której liczba urodzenia wynosi 1, że odnalazła partnera na życie, to wcześniej lub później odkryje wady tego człowieka i z żalem stwierdzi, że do ideału wiele mu brakuje. Nie mniej jednak życie "jedynek" jest ciekawe i pełne niespodzianek. Wiele zależy od ich konstrukcji psychicznej. Jeżeli lubią zmiany i nagłe życiowe zwroty, to są szczęśliwi zawsze i wszędzie. Jeśli jednak wolą stabilizację, wówczas życiowy młyn pogrąża numerologiczną jedynkę w depresji. Tak czy inaczej ludzie "jedynki" to tacy, na których można polegać i można im zaufać. Z drugiej zaś strony życie z nimi pod wspólnym dachem nie zawsze jest łatwe. Mają tendencję do narzucania własnej woli i permanentnego pouczania. Bardzo lubią rządzić i gdy im się uda zająć wysokie stanowisko, to są w swoim żywiole.

Liczba urodzenia- 2
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 2?

Ludzie których liczba urodzenia wynosi dwa (numerologia 2), to osoby zazwyczaj bardzo inteligentne. Niestety, ich inteligencja nie idzie w parze ze zdolnościami organizacyjnymi. Dlatego też wśród dwójek jest bardzo wielu uczonych, wynalazców lub artystów, którzy mimo ogromnego potencjału wykorzystują go jednostronnie. Rzecz w tym, że osiągając szczyty nie potrafią ze swego powodzenia czerpać profitów. Wygląda to mniej więcej tak, że mają sławę, ale nie mają pieniędzy, a jak mają to nie potrafią z nich korzystać. Ludzie ci nie umieją przekonywać innych do własnych racji i bardzo często dowiadują się, że z ich osiągnięć korzystają inni. Niezwykle często padają ofiarami oszustów, którzy udając przyjaciół wyciskają z dwójek (2) wszystko to co najlepsze nie dając nic w zamian. Najgorsze jest jednak to, że pomimo wrodzonej inteligencji nie potrafią wyciągać wniosków ze swoich błędów jakie popełniają w stosunku do osób trzecich. Jest tylko jedna szansa na to, aby ludzie, których liczba urodzenia wynosi dwa (numerologia 2) osiągnęli sukces zawodowy i finansowy. Muszą znaleźć odpowiedniego partnera, który byłby im oddany bez reszty, a przede wszystkim organizował im życie. Można by taką osobę nazwać jako osobistego menadżera, który dba o wszystko co w życiu jest ważne. W takim przypadku dwójka może się oddawać tylko temu co kocha czyli celom wzniosłym, odkrywczym a czasami z punktu widzenia nieświadomego obserwatora - szalonym. Mimo tych wszystkich wad i zalet liczba urodzenia 2 daje poczucie szczęścia. Człowiek ten potrafi oddzielić wszystko co uważa za sprawy przyziemne od tego co jest dla niego najważniejsze. Do celu idzie konsekwentne, ale nie po trupach. Jeśli na początku życia jest niecierpliwy i wszystko chciałby osiągać jak najszybciej, to wraz z upływem lat zyskuje na cierpliwości co pozwala mu dochodzić do sukcesu małymi, ale konsekwentnie stawianymi krokami. Najważniejsze jest chyba jednak to, że nie oczekuje od życia jakichś fajerwerków, a gdy spotyka go szczęście umie się z niego cieszyć, a przede wszystkim odczuwa wdzięczność i czuje się zobowiązany, aby się zrewanżować. Wobec tych, którzy uczynili mu krzywdę nie trzyma w sobie urazy i gdy pierwszy ból minie nie stara się oddać ciosu za cios. W miłości romantyczni. Liczba urodzenia dwa (nuemrologia 2) czuwa nad ludźmi, którzy czystą miłość stawiają ponad niezobowiązujący seks. Nie są skłonni do zdrady, ale z trudem zauważają, że sami są zdradzani.

Liczba urodzenia- 3
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 3?

Ludzie, których liczba urodzenia wynosi trzy (numerologia 3), to osoby nadzwyczaj energiczne i pełne zapału do działania. Niestety bardzo często jest to zapał słomiany. Szybko zapalają się do czegoś, ale gdy pojawiają się choćby drobne przeszkody zniechęcają się i rezygnują z tego co rozpoczęli. Inna sprawa, że prawie nigdy nie zapominają o tym co kiedyś zamierzali i gdy nadarzy się okazja lub nachodzi ich ponowna chęć, aby to coś zrealizować to wracają do swoich planów. Nieraz może minąć wiele lat od chwili, gdy coś zaczęli do chwili, gdy to coś zakończyli. Tak czy inaczej trójki to tak zwane gorące głowy. Z wiekiem im to powoli mija, ale zanim do tego dojdzie, to ich zapalczywość bardzo często wpędza ich w kłopoty i niejednokrotnie przyczynia się do tego, że z przyjaciół potrafią zrobić swoich wrogów. To samo tyczy się miłości. Zakochują się bardzo szybko i równie szybko odkochują. Tylko czy w takim razie można autorytatywnie stwierdzić, że są zakochani skoro do odkochania brakuje im niewiele? Bardziej liczy się dla nich udany seks, a w niektórych przypadkach zasobne życie materialne niż prawdziwa miłość. W swoim życiu mają wielu seksualnych partnerów. Takich, do których żywią jakieś uczucie, ale i takich, którzy służą im wyłącznie do zaspokojenia swoich erotycznych potrzeb. Numerologiczne trójki, to ludzie bardzo pracowici, chociaż czasami pracują w sposób automatyczny i dość bezmyślny. Dążą do tego by ich praca była przyjemnością, a nie tylko sposobem zarabiania na życie. Właśnie dlatego zanim osiągną sukces zawodowy i finansowy, to musi upłynąć wiele czasu, a pot niejednokrotnie zrosi im skroń. Jednak wcześniej czy później trafiają (po wielu nieudanych próbach) na swoją żyłę złota, która przynosi im duże zyski i zadowolenie z tego co robią. Osoby, których liczba urodzenia wynosi trzy (numerologia 3), to ludzie, którzy umieją odpoczywać w sposób wyjątkowy. Ich odpoczynek nigdy nie polega na nudzie, a jeśli nawet tak jest, to tylko z ich wyboru. Potrafią organizować wolne chwile i nie wahają się przed realizacją nawet szalonych pomysłów. Wśród numerologicznych trójek najwięcej było odkrywców i podróżników. Jako człowiek i partner dosyć trudny do współżycia. Wszystko przez ponad przeciętny egoizm. Z premedytacją potrafi wykorzystywać słabszych do własnych celów i wchodzi po ich plecach na wyższy poziom egzystencji. Jest wewnetrznie przekonany, że najważniejsze słowo to: "ja", potem "ja", a dopiero dużo dalej "inni". Można powiedzieć, że trzy (3) w numerologii daje człowiekowi tak zwanego farta. Chociaż o pewne sprawy nie zabiegają, to one same wpadają im w ręce.

Liczba urodzenia- 4
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 4?

Dla ludzi, których numerologia obdarzyła liczbą cztery (4), życie stanowi pewnego rodzaju wyzwanie. Ich osobowość i potrzeby są tak dwoiste, że nader często wręcz wewnętrznie sprzeczne. Z jednej strony czwórki pragną stabilizacji, spokoju i życia monotonnego. Jednak z drugiej strony szukają emocji, adrenaliny i nadzwyczajnej satysfakcji. Właśnie dlatego przez niektórych numerologiczne czwórki postrzegane są jako ludzie, którzy nie bardzo wiedzą czego chcą od życia. Coś w tym poglądzie jest, bo dla urodzonych pod liczbą cztery (numerologia 4) trudno jest znaleźć złoty środek. Wyglądają i zachowują się tak, jakby cały świat się na nich uwziął. Bardzo często mają pretensję nie bardzo wiadomo o co i do kogo. Trzeba mieć dużo cierpliwości, aby z nimi wytrzymać. Jednak, jeśli znajdzie się taka osoba, która ma cierpliwość i zrozumienie dla czwórki zyskuje w nim przyjaciela i powiernika, na którego zawsze można liczyć, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Trzeba jednak powiedzieć, że numerologia dla liczby 4 mówi o tym, że osoby te są bardzo uparte. Czasami jest to cecha niezwykle pozytywna, bo ta upartość prowadzi do osiągnięcia zamierzonego celu. Ludzie ci przez lata dążą do jednego upatrzonego punktu, aż w końcu go osiągają. Nawet największe przeszkody omijają sprawnie nie ponosząc przy tym większych strat. Druga strona medalu jest taka, że ta upartość liczby 4 powoduje, że nie słuchają dobrych rad, a wszelkie pomysły, które nie są ich pomysłami uznają za głupie i nietrafione. Mają tendencję do narzucania własnej woli innym ludziom. Po prostu lubią rządzić. Nie ma w tym nic złego, bo są obdarzeni instynktem przywódczym i posiadają umiejętność poprowadzenia dużej grupy ludzi. Wszystko to dzięki charyzmie jaka jest im dana, a która zwiększa swą siłę oddziaływania wraz z wiekiem. Ludzie, których liczba urodzenia wynosi cztery (numerologia 4) należą do grona tych, dla których wszelkiego rodzaju analiza, to kaszka z mlekiem. Potrafią wyciągać wnioski z własnych błędów i błędów innych ludzi. Bardzo rzadko mają okazję na kimś się zawieść, bo przyjaciół dobierają dokładnie i zanim uznają kogoś za wartego ich przyjaźni testują, testują i testują tego człowieka. Gdy jednak tak się stanie są ofiarni i potrafią za przyjacielem wskoczyć w ogień. W miłości partner raz na zawsze. Wierny, jak pies.

Liczba urodzenia- 5
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 5?

Ludzie, których numerologia obdarzyła liczbą pięć (5) mają nadzwyczaj silną osobowość, wiedzą czego chcą od życia i potrafią walczyć o swoje nie zwracając uwagi na to czy przy okazji poleje się krew i popłyną łzy. Aby zdobyć co zamierzają piątka potrafi iść po trupach i nie waha się użyć podstępu lub perfidnych sztuczek. Trzeba jednak tu zaznaczyć, że poza tym są to ludzie z gruntu rzeczy dobrzy, uczynni, pomocni i dający serce tym, którzy tego serca potrzebują. W numerologii liczba pięć (5) czyni wiele zamieszania. Ludzie, których liczba urodzenia jest właśnie taka, po wielokroć przeżywają dziwne i niezrozumiałe zdarzenia. Mają tendencje do wypadków z których w jakiś niezrozumiały sposób wychodzą cało, mają siłę przyciągania niezwykłych ludzi, którzy w sposób bezinteresowny starają się im pomagać, mają też umiejętność rozwiązywania pozornie nierozwiązywalnych problemów. Wszystko czyni z nich niezwykłych szczęściarzy, którzy bez wysiłku i specjalnych zabiegów wcześniej lub później osiągają to co zapragną. Ten stan jest tak permanentny, że z czasem tracą czujność i są przekonani o własnej nieomylności, prawie o nieśmiertelności. To jest najgorszy okres w życiu urodzeniowych piątek (numerologia 5). Właśnie wtedy los się na chwile od nich odwraca i wszystko to, co dotąd szło jak po maśle, zaczyna iść jak po grudzie. W tym samym czasie istnieje również niebezpieczeństwo wypadku z przykrymi konsekwencjami. Jedyna rada, aby ten okres nie nadszedł jest taka, aby numerologiczne piątki (5) ciesząc się ze swego życiowego szczęścia cały czas były czujne i nie zapominały o tym, że życie nie tylko usłane jest różami. Najpoważniejszą wadą tej liczby jest to, że są nieco egocentryczni i uważają, że wszystko im się należy. Gdy tego czegoś nie dostają, to obrażają się i dąsają jak małe dzieci. Wśród piątek jest duża grupa ludzi posiadających paranormalne zdolności. Niektórzy potrafią nawet przewidywać przyszłość, a jeśli ten dar nie został im dany, to intuicja ich nigdy nie zawodzi. W miłości stali, ale mają skłonności do krótkich romansów i zdrad i to nie z potrzeby erotycznego zaspokojenia, a z potrzeby akceptacji i sprawdzenia się.

Liczba urodzenia- 6
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 6?

Ludzie, których liczba urodzenia wynosi sześć (numerologia 6) są niezwykle impulsywni. Działają pod wpływem chwili często popełniając życiowe błędy. Bywają nazbyt nerwowi i lekkomyślni. Nie oznacza to jednak, że i wtedy nie potrafią podejmować słusznych decyzji. Wszystko jednak zależy od przypadku, a nie od analizy sytuacji i głębokich przemyśleń. Paradoksalnie rzecz biorąc, to ich nerwowość i działanie pod wpływem chwili zanika, gdy osiągają wysoki poziom stresu. W sytuacjach zagrożenia działają w sposób szybki i celny. W ogóle stres wpływa na nich pobudzająco i im więcej adrenaliny wytwarza organizm, tym większe sukcesy odnoszą. Czy jednak w swych działaniach pozbawionych ogromnego napięcia czyli tak zwanych codziennych osiągną sukces? Tu wiele zależy od przypadku. Niesie ich wiatr historii i chwili w której akurat przyszło im żyć. Jeśli trafią akurat na swój czas, to bardzo często stają się częścią historii i pamięć o nich nigdy nie umiera. Świat każdej szóstki kręci się jakby w odwrotnym kierunku. Dzieje się tak dlatego, że zawsze idą pod prąd. Wśród osób urodzonych razem z liczbą sześć (numerologia 6) zawsze było najwięcej kontestatorów i rewolucjonistów. Z zasady ludzie Ci nie zgadzają się na zastany porządek rzeczy. Zawsze chcieliby coś ulepszać i zmieniać wprowadzając tym samym zamęt we własne życie i życie ludzi, którzy są z nim związani. Jeśli ktoś się z nimi nie zgadza co do poglądów, to usilnie starają się przekonać adwersarzy do swoich racji. Gdy to nie wychodzi nie wahają się posunąć do gróźb, szantażu lub nawet użycia siły. Jeśli i te zabiegi nie przynoszą odpowiedniego skutku, wówczas taki osobnik staje się wrogiem numer jeden każdej szóstki, którego należy zwalczać wszelkimi możliwymi sposobami. Bez względu na wszystko, to można ich określić mianem "idealiści". Jeśli uznają, że świat powinien wyglądać tak, a nie inaczej, wówczas potrafią działać niekonwencjonalnie czasem wzbudzając podziw, a czasem irytację obserwatorów. W miłości nieobliczalni. Bardzo szybko przechodzą od miłości do nienawiści. Pod żadnym pozorem nie wolno im dawać powodu do zazdrości, bo będą gryźć i drapać. Natomiast jeśli szóstka (numerologia 6) zostanie zdradzona, wówczas najpierw się mści, a potem popada w odrętwienie.

Liczba urodzenia- 7
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 7?

Ludzie dla których liczba w numerologii wynosi siedem (7), to wielcy poszukiwacze własnej życiowej drogi. Praktycznie rzecz biorąc poszukują jej przez całe swoje życie. Gdy wydaje im się, że już odnaleźli bardzo szybko się rozczarowują dochodząc do wniosku, że to nie jest to o co tak naprawdę im chodziło. Niektórzy patrząc na ludzi, których liczba urodzenia wynosi siedem (numerologia 7) są przekonani, iż mają do czynienia z osobnikami, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Tymczasem jest to błędna opinia, siódemki mając świadomość własnej poszukiwawczej misji, nie mają świadomości, że szukają czegoś co tak naprawdę jest nieosiągalne. Wierzą bowiem w to, że kiedyś doprowadzą coś do ideału, że poznają idealnego partnera na życie, że oni sami będą w oczach innych ludzi postrzegani jako osoby idealne. Tymczasem ideał jest bardzo złudny. To co dziś wydaje wspaniałe już jutro się opatrzy do tego stopnia, że nawet siódemka zauważy jakieś wady. Co by jednak nie powiedzieć, to każda siódemka (numerologia 7) jest stworzona do czynów wielkich, ponad standardowych i nieosiągalnych dla nikogo innego. W ekstremalnych sytuacjach ludzie obdarzeni liczbą 7 są gotowi poświęcić własne życie dla dobra jednej osoby lub całego narodu. Wśród siódemek (numerologia 7) jest najwięcej wielkich żołnierzy, generałów, a nawet marszałków jednak liczba ta jest również domeną wszelkiej maści terrorystów. Osoby dla których siedem jest liczbą opiekuńczą mają potrzebę szukania prawdy. Najpierw wsłuchują się w opinie innych, analizują je, a gdy już wyrobią sobie jakiś pogląd, to bardzo trudno ich przekonać do tego, że być może nie mają racji. Im są starsi, tym bardziej zasklepiają się w swoich przekonaniach i tym mniej dopuszczają jakiekolwiek zmiany. Ten konserwatyzm dotyczy każdej dziedziny życia począwszy od codziennych zachowań, poprzez politykę, a skończywszy na miłości i seksie. Na starość siódemki mogą stać się nie do wytrzymania dla swoich bliskich. Ale mimo to można bez cienia wątpliwości uznać, że ogólnie rzecz ujmując ich życie jest udane i nigdy nie jest stracone. W miłości nie znoszą kompromisów. Nawet gdy ich związek nie układa się najlepiej trudno zdecydować się im na rozwód.

Liczba urodzenia- 8
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 8?

Człowiek, który urodził się razem z liczbą osiem (numerologia 8), to niespokojny duch, który chciałby wszystkiego spróbować. Patrząc na tych ludzi można odnieść wrażenie, że są chorzy na ADHD, bo ich nadzwyczajna ruchliwość i ciekawość świata, ludzi oraz samego siebie jest nadzwyczajna. Ósemka to typ mający za życiowy cel poznać jak najwięcej wszystkiego co jest osiągalne nie tylko zmysłami, ale i podświadomością. Czasami zachowują się jak polny konik który skacze z jednego miejsca w drugie, ale w efekcie każdy skrawek życiowej polany zostanie przez niego zbadany. Ludzie dla których osiem (numerologia 8) jest ich liczbą urodzenia kochają wszelkie nowości. Począwszy od elektronicznych gadżetów, poprzez ubrania, pożywienie, a skończywszy na eksperymentach seksualnych. Może właśnie dlatego ósemki nie są stali w miłości. Jest w nich coś takiego co gna ich jeszcze dalej nawet wtedy, gdy w danym miejscu jest im całkiem dobrze. Liczba osiem (numerologia 8) charakteryzuje ludzi bardzo tolerancyjnych tak wobec siebie, jak i innych. Wolność duchowa i osobista jest im potrzebna do życia jak rybie woda. Nie znoszą ograniczeń, a gdy się one pojawiają, to buntują się, a czasami nawet walczą by zmienić status quo. Jako partnerzy w małżeństwie są bardzo dobrzy tylko dla innych ósemek. Dla wszystkich innych albo nie do zniesienia od samego początku, albo po kilku latach. Dlatego też wśród liczby urodzenia osiem (numerologia 8) najwięcej jest rozwodników. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że liczba ta obfituje w postacie wielkiego formatu, zdobywające sławę, pieniądze i zaszczyty. Wszystko to przez rozpierającą ich umysł ambicję. Nienawidzą być drudzy, a nie daj Boże trzeci. Interesuje ich tylko pierwsza pozycja w towarzystwie. Ósemki bardzo łatwo rozpoznać, bo w każdym środowisku starają się brylować. Przy tym nie wywyższają się ponad innych. Starają się zaprzyjaźnić z każdym, ale to powoduje, że prawdziwych przyjaciół to ósemki nie mają. Nie ma się czemu dziwić skoro kochają wszystkich ludzi bez wyjątku. Nawet tych, którzy ich nie lubią starają się zrozumieć, a jeśli to się nie udaje, to robią wszystko by chociaż im zaimponować. Świat człowieka urodzonego pod numerologicznym znakiem ósemki (numerologia 8), to świat zabawy. Nie chodzi tu o to, że życie przepływa przez palce, ale o to, że w każdej sytuacji potrafi znaleźć coś przyjemnego. Może to być przyjęcie towarzyskie, ale może to być również praca lub nauka. Szczęściarz!

Liczba urodzenia- 9
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 9?

Dla ludzi, których liczba urodzenia w numerologii wynosi 9 do życia niezbędna jest przygoda. Nienawidzą monotonii, a gdy dopada ich życiowa stabilizacja poszukują wrażeń. Czasami to poszukiwanie czegoś innego od codzienności przynosi im szczęście, ale bywają też takie sytuacje, które narażają ich na niebezpieczeństwo lub ośmieszenie. Jednak potrzeba urozmaicania sobie własnego istnienia jest tak wielka, że nie potrafią się pohamować. W sumie jednak życie dziewiątek choć bywa pełne niebezpieczeństw jest zazwyczaj bardzo ciekawe. Uwielbiają podróżować - oddadzą ostatnią koszulę za możliwość dalekiego wyjazdu. Potrafią żyć "wiatrem i słońcem". Przy swej niepokornej naturze swój stres najlepiej odreagowują obcując ze sztuką. Kochają to co piękne i bez większego problemu odróżniają dzieło od kiczu. Jeżeli mają tylko taką możliwość lubią otaczać się ludźmi znanymi ze swych artystycznych zdolności. Sami jednak nie posiadają zbyt wielkiego talentu artystycznego. Nie przeszkadza to im jednak na pewnych etapach życia próbować swoich sił w tych dziedzinach. Nie mają złudzeń, że ich dzieła zapiszą się annałach jakiejkolwiek sztuki, ale samo tworzenie daje im bardzo wiele radości. Osoby urodzone razem z liczbą dziewięć (numerologia 9) są na ogół lubiani, przez wielu podziwiani, a ich obecność towarzyska jest pożądana. Wielu mówi o nich jako o swoim przyjacielu lecz dziewiątka nie szasta na lewo i prawo tym słowem. Aby stać się jego przyjacielem trzeba sobie na to zasłużyć. Żyjąc pod jednym dachem z dziewiątką (numerologia 9) trzeba mieć na uwadze, że człowiek ten ma rogatą duszę i czasami trudno z nim wytrzymać. Gdy wpadnie na jakiś szalony pomysł, to wymaga od wszystkich, bu mu pomogli w jego realizacji. Gdy jednak na samo wspomnienie tego pomysłu niektórzy pukają się w czoło, to potrafi wpaść w szał. Zresztą choleryk wychodzi z niego dość często. Potem się jednak uspokaja i jest skłonny przeprosić nawet wtedy, gdy nie popełnił żadnej winy. Dziewiątka to po prostu typ ugodowy, który woli się śmiać niż płakać. W miłości jest jak ogień - nagły, gorący i szybko gasnący. Natomiast seks traktuje jak sport - często, gęsto i dobrze by było jakby nowych partnerów nigdy nie zabrakło.

Liczba urodzenia- 11
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 11?

O ludziach, których liczba urodzenia wynosi jedenaście (numerologia 11) można powiedzieć, że urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. Chociaż ich życie nie jest usłane różami, to gdy mają kłopoty wcześniej lub później, ale zawsze spadają jak kot na cztery łapy. Czasami dzieje się to z ich udziałem, ale zdarza się też, że ktoś świadomie lub nieświadomie wyciąga ich z kłopotów. A tych zawinionych przez jedenastkę kłopotów nigdy nie brakuje. Szczególnie w młodości ma skłonność do szaleństw. Później nieco się uspokaja, ale przez całe życie ma 100 pomysłów na minutę dotyczących tak pracy, biznesu, jak i zabawy. Z natury jedenastki są domatorami lecz kochają podróże. Najlepiej gdy są to podróże do dalekich krajów, gdzie egzotyka goni egzotykę. Liczba jedenaście ( numerologia 11) charakteryzuje ludzi, którzy w swoje życie mają wpisane ryzyko. Osoby te bardzo długo zastanawiają się nad swoimi kolejnymi krokami, ale gdy zdecydują się na coś, idą na całość bez względu na konsekwencje. Takie postępowanie powoduje, że wielokrotnie wpadają w finansowe tarapaty, z których jako się wcześniej powiedziało wychodzą i żyją dalej jak gdyby nic się nie stało. Liczba jedenaście (numerologia 11) powoduje jednak, że człowiek popada w skrajne stany ducha. Od niewiary w siebie po zbytnią pewność siebie, od depresji po euforię. Czasami zachowuje się jak bufon, by innym razem być istotą skromną. Wszystko to powoduje, że ludzie nie wiedzą co o nim myśleć. Nie można go rozgryźć i poznać do cna. W młodości chciałby, żeby go wszyscy lubili i chce mieć jak najwięcej przyjaciół. Wraz z upływającymi latami mija mu ta potrzeba i przyjaciele nie są mu niezbędni do życia. Chociaż lubi towarzystwo i dobrą zabawę, to jednak tylko od czasu do czasu. Najlepsza codzienność dla jedenastki (numerologia 11), to cisza i spokój, a czasami nawet samotność. W miłości poszukuje idealnego partnera, ale nie znajduje go i wiąże się bardziej z wyrachowania niż z uczucia.

Liczba urodzenia- 22
Jaki jest człowiek, którego liczba urodzenia wynosi 22?

Życie dla których liczba urodzenia to 22 jest pełne wzlotów i upadków. Płynie sobie ono od sukcesu do porażki i od porażki do sukcesu. Jest to zmora tych osób, ponieważ bardzo przeżywają każdą katastrofę popadając przy tym w stany depresyjne. Równie intensywnie przeżywają swoje zwycięstwa. W takich razach osoby dla których liczbą opiekuńczą jest 22 popadają w euforię i nieopisane szczęście. Tak czy inaczej huśtawka ich uczuć jest permanentna. Wielkim problemem dla 22 (numerologia 22) jest uleganie wpływom innych ludzi. Zbyt często pozwalają sobą manipulować, co wiąże się z wykorzystywaniem ich zdolności, kontaktów towarzyskich lub czegokolwiek innego. Błędy popełniane przez osoby wibrujące tą liczbą, bez skrupułów wykorzystywane są przez wrogów. Co by jednak nie powiedzieć, to 22 zawsze daje sobie radę. Nawet wtedy gdy dostaną po głowie od osoby, której bezgranicznie wierzyły, to po chwilowym szoku podnoszą się z kolan, szukają wyjścia, a co najważniejsze znajdują je. Dzieje się tak pomimo tego, że numerologia dla 22 mówi, że osoby te są pozbawione intuicji i nic nie zyskają idąc na tak zwanego czuja. Aby coś osiągnąć muszą popełnić kilka błędów, a następnie wyciągnąć z nich wnioski. Trudno powiedzieć czy człowiek 22 może być w pełni szczęśliwy. Chyba jednak nie do końca, bo zmiany nastrojów jakie nim miotają są nazbyt frustrujące. Wspólne życie z osobnikiem którego liczba urodzenia wynosi 22 bywa trudne. Trzeba mieć dla niego wiele cierpliwości i tolerancji. Jeśli te dwa warunki są spełnione, wówczas może być całkiem przyjemnie. W miłości jednostajny i trochę leniwy. Nawet zdradzać mu się specjalnie nie chce. No chyba, że wystarczająco atrakcyjny partner sam wskoczy mu do łóżka. Chroniąc go przed takimi sytuacjami, można być pewnym jego wierności. Nawet, gdy przestanie kochać nie odchodzi od swego stałego partnera, ale tylko wtedy, gdy jest mu to wygodne. Ponad uczucie ceni dostatnie życie.
23-09-2012, 12:13
Znajdź Posty Reply
Seraf Offline
Flaki z olejem

Liczba postów: 93
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 6
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Numerologia cz.2
A opis 44 też się znajdzie?
22-07-2013, 14:37
Znajdź Posty Reply
Irbis Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 325
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 10
Podziękowania: 53
Podziękowano 68 razy w 80 postach
Post: #3
RE: Numerologia cz.2
Nie ma liczby 44. 4+4=8
Liczby mistrzowskie to tylko 11 i 22, a 33,44,55,66,77... itp. To już nie są liczby mistrzowskie.
22-07-2013, 18:21
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 329
Podziękowano 198 razy w 338 postach
Podziękowano 198 razy w 338 postach
Post: #4
RE: Numerologia cz.2
44 i 33 to też mistrzowskie...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-07-2013, 22:29
Znajdź Posty Reply
Seraf Offline
Flaki z olejem

Liczba postów: 93
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 6
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #5
RE: Numerologia cz.2
Dlaczego Twoim zdaniem to nie są liczby mistrzowskie Irbis?
23-07-2013, 10:42
Znajdź Posty Reply
Irbis Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 325
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 10
Podziękowania: 53
Podziękowano 68 razy w 80 postach
Post: #6
RE: Numerologia cz.2
Dobra niech wam będzie 33,44,55,66,77,88,99 to też liczby mistrzowskie. Kiedyś czytałem, że tylko 11 i 22 (poza tym co strona to inaczej piszą).

P.S Nie znam się na numerologi zbyt dobrze. Znalazłem opisy reszty liczb mistrzowskich.
http://visuddha.blog.onet.pl/2008/08/02/...trzowskie/
23-07-2013, 14:30
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB