Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otwarcie czakr metodą erupcji
Autor Wiadomość
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 350
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 10
Podziękowania: 31
Podziękowano 54 razy w 16 postach
Post: #1
Otwarcie czakr metodą erupcji
Otwarcie czakr metodą erupcji.

1. Medytacja - siadamy sobie spokojnie w jakimś pomieszczeniu, albo na łące czy w lesie... Najważniejsze by nic nie zakłóciło naszej "pracy" i nie przerwało medytacji. Nie ważna jest pozycja, czy to po turecku, czy w kwiecie lotosu... Najważniejszy jest spokój.

2. Rozluźnienie się - gdy już zaczynamy medytować należy się odprężyć i zrelaksować. Należy wyrzucić z głowy wszystkie "brudne" myśli (można się przed medytacją oczyścić np. żywiołem wody biorąc prysznic).

3. Manipulacja energią - gdy już jesteśmy rozluźnieni możemy się "pobawić" energią przed pracą z czakrami. Możemy "popuszczać" sobie energię od nogi do ręki, od reki do reki itp.

4. Wizualizacja - następnie wizualizujemy sobie na miejscu czakry, którą chcemy otworzyć, mały wzgórek w kolorze przypisanym czakrze i wizualizujemy jak ten wzgórek powoli rośnie i jak już przybierze postać góry wulkanicznej to zaczyna się erozja wulkanu. Z komina wulkanicznego, który zaczyna się otwierać, zaczynają się wydobywać promienie energii w kolorze czakry, i tak coraz więcej, aż zaczyna wypływać energia w postaci lawy również w kolorze przypisanym czakrze. Aby to wszytko nie było takie smętne, jedno kolorowe to np. góra wulkaniczna jest koloru ciemno czerwonego, a promienie jaskrawo czerwonego, a lawa intensywnie czerwona (taki "żywy" kolor). I tak z każdą czakrą, proszę nie myśleć, że się uda za pierwszym razem, ale kolejną medytację zaczyna się z górą, która powstała już w poprzedniej wizualizacji i ta góra znowu rośnie i dochodzi do kolejnej erozji i tak aż do skutku. Można sobie wizualizować miarkę, która stoi pionowo koło góry i mierzy wysokość góry np. wzgórek ma 200 m, a pierwszy wybuch jest przy 500 m i tak co medytację góra rośnie o 100 m i wybucha.

5. Przymykanie czakr - jest bardzo prosta wizualizacja. Lawę, która wypływa z czakry, po prostu wizualizujemy sobie jak twardnieje w skałę wulkaniczną i zatyka komin wulkanu, a każda kolejna medytacja wyrywa tą zastygniętą lawę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2013, 19:31 {2} przez Olimpia.)
23-09-2012, 13:12
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Sea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB