Ćwiczenie wybranej zdolności poprzez psi balla
Autor Wiadomość
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
Ćwiczenie wybranej zdolności poprzez psi balla
Na początek łatwiej ćwiczyć w dwie osoby w najlepiej w parku, w lesie tak żeby był kontakt z naturą.
To ćwiczenie, pozwala nie tylko zaobserwować zdolności są w nas najlepiej rozwinięte ale też pozwala ćwiczyć wybraną zdolność.

No więc siadamy po turecku na przeciw siebie na początku w niedalekiej odległości i wybieramy osobę która najpierw będzie robić psi balla, jak już wybierzemy to: robimy psi balla i ładujemy go czymś np. miękkimi, różowymi serduszkami (NIGDY nie ładujemy Psi Balla, czymś negatywnym bo to się odbije na drugiej osobie i na nas w przyszłości) i jak już nas psi ball-niespodzianka będzie gotowy to wysyłamy go drugiej osobie (na odległość), ta druga osoba musi powiedzieć czym psi ball jest naładowany i niech się za długo nie zastanawia.

Jeśli druga osoba wyczuje emocję i opisze jakie to, jest to mamy do czynienia z empatą, jak powie co to jest czyli że serce, albo coś podobnego to tutaj mamy jasnowidza Jak powie jakie dźwięki temu towarzyszą np. delikatnie trzepoczące - to jest jasnosłyszenie itd. itp.

Potem się zmieniamy, tamta osoba wysyła a my staramy się powiedzieć co to jest. Uśmiech

Zauważycie że im częściej będziecie robić to ćwiczenie, tym częściej będziecie odpowiadać coraz bardziej trafnie i wasze zdolności powoli będą stawać się codziennością i przy okazji będziecie trenować manipulowanie energią. ^^

Życzę Powodzenia!
09-23-2012, 14:36
FiLLip96
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Ćwiczenie wybranej zdolności poprzez psi balla
Bardzo przydatne. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-18-2013, 23:03 {2} przez Olimpia.)
01-18-2013, 22:52
Labras
Uzdrowiciel

Liczba postów: 69
Reputacja: 5
Podziękowania: 3
Podziękowano 21 razy w 15 postach
Podoba mi się, spróbuję tego z moją przyjaciółką. :D
Pozdrawiam :D
Człowiek jest więziony najczęściej, przez samego siebie.

Stary Nick: PawełUśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-23-2013, 17:06 {2} przez Olimpia.)
01-23-2013, 16:59
LunarDragon
Użytkownik

Liczba postów: 23
Reputacja: 0
Podziękowania: 5
Podziękowano 0 razy w 0 postach
W moich okolicach jestem sam, a też nikogo raczej nie namówię. No chyba, że z koleżanką, ale ona uczęszcza na czarne msze, itp. Nie wiem czy będzie obiektywna. Może sama zacząć mnie uczyć wszystkiego ukierunkowanego na daną "stronę mocy", a ja zawsze chciałem zostać neutralny. Mieszka ktoś w okolicach brzegu/opola, kto chciałby uczyć nowicjusza? Lepiej pracuje mi się z kimś obok mnie, niż z forum.
[Obrazek: 1764414_bialy-wilk--sygnatura.jpg]
Sygna tymczasowa, aż nie namaluję swojej :F
04-10-2013, 18:50

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB