Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spirala Lewoskrętna i Prawoskrętna
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
Spirala Lewoskrętna i Prawoskrętna
Spirala Prawoskrętna jest symbolem kreacji, symbolizuje ruch ze Słońcem, to symbol manifestacji. Kiedyś nosiłam taką na szyi... Hipnotyzowałam się i innych także nią, a wątek o Triskielonie przypomniał mi o niej... kiedyś zawsze rysowałam ją na kartce z rytuałem... Pomaga w Prawu Przyciągania, symbolizuje męski pierwiastek, siłę, ukazuje nieskończoność. Wzmacnia organizm. Daje siłę dodatnią. Ma działanie przyciągające.

Natomiast Spirala Lewoskrętna jest energią żeńską, ujemną, działa na organizm osłabiająco, lepiej nie używać jej w rytuałach gdyż ona osłabi nasz cel, no chyba że mowa o rytuałach egzorcyzmujących, bo ma działanie odpędzające ona rozprasza energie. Ten symbol właśnie używa się w Magii Bojowej, aby osłabić przeciwka.

Także Prawoskrętna to energia tworzenia, przyciągania a Lewoskrętna to energia destrukcji, oddalenia.

To jedne z najstarszych symboli.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
21-08-2013, 14:43
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB