Magia Bojowa
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,760
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 327
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Post: #1
Magia Bojowa
Magia Bojowa inaczej Magia Czerwona (do Magii Czerwonej też należy Magia Miłosna), jest systemem który został stworzony wraz z wojnami, łukami, broniami. Ma na celu osłabienie przeciwnika, manipulacją nim oraz atakowaniem, nie żadko użycie Magii Bojowej jest dawką śmierletną dla przeciwnika... ale to jeszcze zależy od skrupółow maga, których raczej nie ma zajmując się tym systemem.

Czego się używa w Magii Bojowej? Po pierwsze słow które są świetnym I potężnym nośnikiem energii, po drugie bębnów do transu, po trzecie kotłów, energii ognia oraz inwokacji... kogo inwokujemy? Oczywiście Bogów wojny I zniszczenia jak np. Aresa - greckiego Boga wojny, czy demony zniszczenia.

Co jest konieczne to uprawiawiania Magii Bojowej? Przede wszystkim twardy I nieustraszony charakter, po drugie umiejętność szybkiej inwokacji, po trzecie I cholernie ważne: manipulacja energią, oraz znajomość psychologii do manipulowania energetycznego, uaktywniona Czakra Podstawy oraz Czakry Dłoni. A teraz z racji, że nie chce mi się opisywac ćwiczeń do Magii Bojowej skopiuje sobie urywek, źródło to: Acheront.net (portal prowadzony od 2002 do 2008 roku przez Vincenta oraz Acheronta).

PS: Myślę że powoli będę rozwijać techniki I ćwiczenia Magii Bojowej, ale to się jeszcze okaże. Oczko

Ćwiczenia:

1. Uaktywnij drugorzędne czakry kończyn: środki dłoni i podeszw, kolana i łokcie, barki. wykonuj na nich te same ćwiczenia energetyzujące i oddechowe, co na czakrach pierwszorzędnych (są opisane w artykule o ćwiczeniach z czakrami). Tak jak w fizycznej walce pracują przede wszystkim kończyny, tak energetyczne pobudzenie tych punktów zwiększa sprawność w astralnych konfliktach.

2. Zmierz się w dokładnej wizualizacji (lub w realu) z tym, czego się najbardziej boisz. Najlepiej, jeśli budzi to strach paniczny i irracjonalny. Jeśli przezwyciężysz ten strach, energia z tego zwycięstwa, do której będzie można powracać, będzie twoją najskuteczniejszą bronią.

3. Poćwicz jawne okazywanie złości i gniewu. Jeśli zdenerwowany reagujesz szybko, gwałtownie, a potem szybko się uspokajasz i zapominasz o całej sprawie, to dobrze. Jeśli nie, poćwicz wyrzucanie z siebie negatywnych nastrojów natychmiast, jeśli nie jest to możliwe wobec osób i sytuacji będących ich przyczyną, to rób to w pierwszej chwili samotności po denerwującej sytuacji, wypowiadając na głos swoje emocje do zwizualizowanego wyobrażenia danych osób.

4. Ćwicz szybkość reakcji ciała na bodźce. Jeśli ją wyćwiczysz, połączone z ciałem fizycznym ciało astralne również nabierze zdolności szybkich i sprawnych reakcji.

5. Grając niehazardowo w gry losowe lub umysłowe z żywym przeciwnikiem (czyli nie komputerem), próbuj zakłócić prawa prawdopodobieństwa lub spójność jego myślenia poprzez skupiony akt woli. Skup się tylko na aspekcie ograniczonej w czasie gry i utrzymuj wyraźną świadomość tego, że twoja intencja obejmuje jedynie sprawy związane z grą. Rób to chłodno, bez nienawiści pod adresem osoby, z którą grasz.

6. Znajdź chłonny magicznie przedmiot (morion, czarny kryształ, się nadaje) i w chwilach złości przelewaj w niego swoją wściekłość poprzez jej silne "wydychanie" do kryształu. Trzymaj go w energetycznej izolacji od otoczenia, na przykład zawięnięty w kawałek prawdziwego jedwabiu. Jeśli chcesz, możesz go po jakimś czasie oczyścić przez zanurzenie w słonej wodzie lub zakopanie w ziemi, bo jego wykorzystanie jako narzędzia to już potencjalnie ryzykowna sprawa. To ćwiczenie ma na celu nauczyć ukierunkowanego wyrzucania z siebie negatywnych energii. Jest jednocześnie rodzajem oczyszczenia i można je traktować jako zwyczajne ćwiczenie oczyszczające.

7. Dla tych, co nie boją się karmy Uśmiech. Kup roślinę doniczkową i zapewniając jej na poziomie fizycznym wszystko, czego potrzebuje do życia, czyli światło i wodę, bombarduj ją regularnie negatywną energią i obserwuj, jak reaguje. Wersja z partnerem - gdy każdy już poćwiczył samodzielnie: jeden z was atakuje roślinę, drugi próbuje ją ochronić. Obie osoby skupiają się na roślinie, nie na walce z drugą osobą.

Uwaga 1: Za pierwszym razem spowodowanie efektu bywa trudne. Rośliny mają dużą ilość energii życiowej. Jeśli ci się nie uda osiągnąć efektów przez miesiąc, nie masz struktury psychicznej pozwalającej na agresywną magię. Oznacza to zazwyczaj, że jesteś także lepiej niż przeciętna osoba chroniony, więc odpuść sobie walki i zajmij się czymś przyjemniejszym i bardziej pożytecznym. Uśmiech
Uwaga 2: Nie cwicz na kaktusach. Sa odporne na ataki klatwy itp.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
21-08-2013, 15:04
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB