Wybór magicznego imienia i rytuał
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
Wybór magicznego imienia i rytuał
Chciałbyś nadać sobie magiczne imię? Zastanawiasz się jak to zrobić? Jeśli się zastanawiasz to znak, że jeszcze za wcześnie na magiczne imię dla Ciebie - nie wybieraj sobie imienia na siłę, ale już to, że się zastanawiasz, wprawiło w ruch "maszynę analityczną" w Twojej głowie. Teraz Twój umysł będzie analizował i przetwarzał dane na temat Twoich odczuć związanych z tym, jakie imię jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Nie spiesz się - poświęć temu trochę czasu - medytuj i rozmyślaj. Nie nadawaj sobie imienia bez wewnętrznego przekonania. Nie losuj imienia, ani poszczególnych liter. Wsłuchaj się w siebie. Dopiero jak poczujesz bez cienia wątpliwości, że imię które wymyśliłeś jest Twoim imieniem - wtedy możesz być pewny, że dokonałeś właściwego wyboru.

Czasem bywa tak, że komuś od zawsze podobało się jakieś imię - wybór takiego imienia, też jest jak najbardziej słuszny.

Imion można mieć więcej niż jedno. Można też mieć swoje tajne imię o którym nikt nie wie - do posiadacza takiego imienia nie będą dochodzić klątwy i uroki, jednak trzeba pamiętać również o innych zabezpieczeniach, bo samo posiadanie tajnego imienia może się okazać niewystarczające.

Na magiczne imiona doskonale nadają się np. nazwy kwiatów czy gwiazdozbiorów.

Jeśli dokonałeś już, czy dokonałaś odpowiedniego wyboru nie pozostaje już nic innego jak odprawić rytuał nadania sobie imienia. Jak to zrobić? - Można taki rytuał ułożyć samemu lub wybrać któryś z już istniejących rytuałów. Należy pamiętać, że to ważna chwila w życiu każdego maga i podobnie jak z wyborem imienia, nie należy się z tym spieszyć.

Źródło: http://claraloca.blox.pl/html/1310721,11...ml?1561722

A teraz rytuał nadania sobie magicznego imienia. <3

1. Uporządkuj pokój I zrób klimat, wykąp się najlepiej ze świecami, olejkami eterycznymi i kadzidełkami, wybierz godzinę odpowiedniej planet ( http://witchcraft.org.pl/Thread-Godziny-...e-planetom ) może też być godzina naszego urodzenia, na dzień tego ważnego rytuału wybieramy pełnię.
2. Robimy krąg ochronny i inwokujemy żywioły czy tam archanioły aby kręgu pilnowały
3. Rozpoczynamy rytuał dźwiękiem dzwonka I mówimy ''Ogłaszam Rytuał za rozpoczęty''
4. Robimy Mniejszy Rytuał Odpędzenia Pentagramu
5. Inwokujemy jakiegoś wybranego byta na świadka, inwokację sobie piszemy bądź bierzemy gotowca ale przebieramy aby było gdzieś na początku '' (imię byta) bądź mi na świadka/bądź mi świadkiem''
6. Otwieramy się na astral mówiąc np.:

''Otwórzcie się astralne bramy
Usłyszcie dziś mój głos
Ja (pełne imię I nazwisko) od dziś wśród was nazywam się (imię magiczne)
Na (mówimy jakiś Bogów czy Aniołów zależy od upodobania czy tam wyznania) np. Ariela, Michaela, Gabriela i Tetragrammatona
Oświecajcie mi drogą nową
Tak jak powiedziałam/em niechaj tak się stanie''

Medydujemy chwilę łącząc się z bytami I czując je, później walimy z dzwonek mówiąc ''Rytuał uważam za zakończony''

7. Na zakończenie robimy Mniejszy Rytuał Odpędzenia Pentagramu
8. Odprowadzamy strażników I zamykamy krąg.
9. Robimy oczyszczającą kąpiel.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
21-08-2013, 18:52
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Aesane , konidziu , Nightmare , Sea , Kamis
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 15
Podziękowano 294 razy w 94 postach
RE: Wybór magicznego imienia i rytuał
Cytat:2. Robimy krąg ochronny i inwokujemy żywioły czy tam archanioły aby kręgu pilnowały
3. Rozpoczynamy rytuał dźwiękiem dzwonka I mówimy ''Ogłaszam Rytuał za rozpoczęty''
4. Robimy Mniejszy Rytuał Odpędzenia Pentagramu
Punkt drugi jest zbędny. Tworzenie kręgu oraz inwokacja archaniołów (a w tym i czterech żywiołów) znajduje się już w mniejszym rytuale pentagramu. Wystarczy zmienić kolejność 3 i 4, a 2 można się pozbyć.

Cytat:Na (mówimy jakiś Bogów czy Aniołów zależy od upodobania czy tam wyznania) np. Ariela, Michaela, Gabriela i Tetragrammatona
Tetragrammatonu w dopełniaczu się nie odmienia, więc: "Na Tetragrammaton". Poza tym, jak już piszesz trzech archaniołów, to mogłaś już dopisać czwartego - Rafaela. Ot takie sprostowanie, nie żebym się czepiał.
21-08-2013, 22:08
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: konidziu , Nightmare , Seiren , Olimpia
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 362
Reputacja: 4
Podziękowania: 57
Podziękowano 83 razy w 62 postach
Jak to jest później z tym imieniem, jesli chcemy odprawić rytuał, w którym musimy wypowiedzieć swoje imie to które wypowiadamy? I jeśli chcemy mieć tajne imie (zapobiegające klątwom) to jak jest wtedy z używaniem imienia przy rytuałach?
20-01-2016, 13:38
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Magiczne imię w obu przypadkach.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-01-2016, 14:36
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Shadow
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 239
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
Jak już znajdę pasujące imię magiczne do mnie, to mogę się nim pochwalić np. zmieniając swój nick na magiczne imię? Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2016, 18:51 {2} przez Olimpia.)
20-01-2016, 18:29
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 443
Reputacja: 26
Podziękowania: 364
Podziękowano 232 razy w 128 postach
Cóż, to trochę nierozsądne, imię to bezpośredni łącznik z Tobą. :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2016, 18:51 {2} przez Olimpia.)
20-01-2016, 18:46
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
adanesko Offline
Użytkownik

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 8 razy w 6 postach
Hmm, wezwanie byta na swiadka w wypadku gdyby imie bylo robione z mysla o ochronie byloby troszke ryzykowne, zerowa pewność ze nie wygada się tak czy inaczej. No i należy pamiętać że takie imie nie musi być imieniem samym w sobie, znam ludków co mają "magiczne imiona" w postaci na przykład odczuć i najłątwiej się z nimi zlinkowac wprawiając się w dany nastrój albo nastawiając się na jakieś wrażenia. Ciekawa koncepcja,
20-01-2016, 20:15
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Olimpia Niedostępny
...

Wybierasz byta, któremu ufasz. Ja mam takich kilka i żaden przez lata nigdy mnie nie zawiódł. Poza tym nikomu nie mówi się, jakiego byta się brało na świadka - jest to zabezpieczenie zarówno dla Ciebie jak i dla byta.

Forum było pod opieką jednego silnego byta, pracowałam z nim wiele lat i nigdy nikomu nie powiedziałam kim on jest... nie licząc kilku osób, którym zaufałam. A to właśnie oni okazali się największym zagrożeniem, zwłaszcza, że nasz były patron wielokrotnie w przeszłości był pętany i wykorzystywany przez ludzi. Rozstaliśmy się więc z jego patronatem, w spokoju i zrozumieniu... ale ogólnie nie było wesoło. W pewnej chwili jedyne co on mógł zrobić, aby pomóc Witchowi to się usunąć. Ogólnie starzy userzy pamiętają - Witch wiele przeszedł i nigdy nic go nie złamało, po każdym ataku był tylko silniejszy i lepszy.

I mimo, że tego patrona już nie ma... to obecnie są inni (kilku, już nie jeden) i nic się nie zmienia pod względem niezniszczalności Witcha - no chyba, że sama będę chciała położyć temu kres.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2016, 03:07 {2} przez Olimpia.)
20-01-2016, 20:33
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 362
Reputacja: 4
Podziękowania: 57
Podziękowano 83 razy w 62 postach
Dopóki nie mam magicznego imienia łącznikiem jest to zwykłe...
a co jeśli nadano mi inne imie niż to którego używam. Chodzi o to, że w trakcie chrztu mnich pomylił imie, kiedy zwrócili mu uwage poprostu ochrzcił mnie drugi raz na imie, którego używam. Jak wiadomo ten chrześcijański rytuał działa tylko za pierwszym razem, czyli to drugie imię nie powinno się liczyć. Czy do tej pory to też mnie chroniło? Zawsze zastanawiałem się czy to był tylko przypadek czy to było zaplanowane i musiało się wydarzyć...
21-01-2016, 11:57
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Nie chroniło.
Normalność to wymysł.
-----------
22-01-2016, 00:42
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB