Wybór magicznego imienia i rytuał
Autor Wiadomość
adanesko
Użytkownik

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 8 razy w 6 postach
RE: Wybór magicznego imienia i rytuał
Ten chrześcijański rytual jest blokadą na czakrę korony, jeśli chroni od czegoś to od osiągnięcia oświecenia. Imie jakie ci wtedy nadano na dobrą sprawę przyda się tylko do zdjęcia pieczęci chrzcielnej bo na takie imie zostałą ona na ciebie nałożona. Chronić raczej nie chroniloby nawet jakby moglo, za dużo swiadków.
01-28-2016, 14:42
 Podziękowali: Shadow
Shadow
Stały Bywalec

Liczba postów: 363
Reputacja: 4
Podziękowania: 59
Podziękowano 82 razy w 61 postach
Jak zdejmuje się pieczęć chrzcielną?
01-28-2016, 21:35
Kamis
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
Też mnie to interesuje, chociaż trochę mam wątpliwości żeby sakramenty typu chrzest, bierzmowanie blokowały w jakiś sposób rozwój duchowy no chyba, że ktoś w to wierzy i tym samym samemu się blokuje. Podejrzewam, że większość osób tutaj była ochrzczona, mniej już miała bierzmowanie i chyba jest wszystko ok. Przynajmniej ze mną, a miałem obydwa sakramenty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2016, 07:37 {2} przez Szczęściarz.)
01-28-2016, 22:13
Shadow
Stały Bywalec

Liczba postów: 363
Reputacja: 4
Podziękowania: 59
Podziękowano 82 razy w 61 postach
Ja też mam oba sakramenty tylko drugi oszukiwany, bo musiałem 3 lata zbierać podpisy z mszy świętej i innych modlitw typu droga krzyżowa, majówki i jeszcze spowiedzi więc większość indeksu, tak 80% uzupełniłem sam. Na majówkach czy siedzieliśmy na ławce albo schodkach przed klasztorem i z kolegami albo koleżankami szliśmy na miasto. Jeszcze trzeba było zdać około 300 pytań, nie chciało mi się ich uczyć, więc nie zdałem ich, ale i tak musieli mnie przepuścić... sakrament ogólnie się nie liczy bo miałem wyjebane, ale karteczka jest pełnoprawna... jak dziewczyna będzie się chciała żenić to się przyda...
01-28-2016, 22:46
Kamis
Wtajemniczony

No może się przydać dlatego ja podszedłem do bierzmowania. Ja też miałem kilka podrobionych wpisów :p ale musiałem się uczyć tych modlitw z książeczki, bo kto nie zdał to nie miał bierzmowania. To jest mało ważne bo biskup i tak namaścił Ci czoło olejkiem tym samym zakładając tak zwaną pięczeć na czakre trzeciego oka (podobno tak to działa) czyli dary ducha świętego przyjąłeś :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2016, 07:39 {2} przez Szczęściarz.)
01-28-2016, 23:03
Szczęściarz
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
Powiem Ci tak. Jeżeli Twoja teza, która zapewne nie jest Twoją, bo gdzieś ją usłyszałeś, jest prawdziwa, to równie dobrze sam możesz sobie tą pieczęć zdjąć: To raz! A dwa. Ja również byłem bierzmowany, a żadnej pieczęci odczuwać nie odczuwam. Ot może sama spadła kiedy moja wiara w Kościół Katolicki upadła.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
01-29-2016, 07:42
Kamis
Wtajemniczony

Dlatego napisałem że ,,podobno,, tak to działa bo słyszałem o tym i też czytałem, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Myślę że sakrament bierzmowania usypia czakre trzeciego oka żeby sie nie rozwijała i nie otworzyła w przyszłości sama. W moim przypadku było ciężko czakre rozbudzić kiedy zaczynałem z ezoteryką. Teraz jest ok i nie sądze że potrzeba jakiś wyszukanych rytuałów zeby ściągnąć jakąś pieczęć. Te blokady możliwe ze tworzymy sami...
01-29-2016, 08:40

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB