Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał Odpędzania Heksagramu
Autor Wiadomość
Nocte Offline
Użytkownik

Liczba postów: 44
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Rytuał Odpędzania Heksagramu
Nie widziałam, żeby ktoś zamieścił taki rytuał, więc zamieszczam go ja.

Cel: pozbycie się zarówno negatywnych jak i pozytywnych wpływów z otoczenia.

Jak przeprowadzić Rytuał Odpędzania Heksagramu?
UWAGA: Przed tym rytuałem najlepiej przeprowadzić jeszcze Mniejszy Rytauł Odpędzania Pentagramu.

Krok 1: Stań za ołtarzem z rozłożonymi ramionami w taki sposób, aby Twoje ciało tworzyło krzyż. Stań zwrócony twarzą na Wchód. Wypowiedz stanowczym głosem:
INRI
Jod, Nun, Resz, Jod
Znak uśmierconego Ozyrysa.
(przy wypowiadaniu liter hebrajskich, kreśl je przed sobą- od prawej strony; powinny świecić jasnoniebieskim płomieniem)

Krok 2: Poprzez uniesienie prawej ręki stwórz literę "L". Dłonie powinny być otwarte, a prawa skierowana spodem w lewą stronę. Patrząc na lewą rękę i pochylając lekko głowę, powiedz:
L... znak żałobnej Izydy.

Następnie wznieś ręce spodem do siebie tak, żeby przypominały literę "V". Odchyl głowę w tył i wypowiedz:
V... znak Tyfona i Apofisa.

Skrzyżuj ręce na piersi (prawa na lewej, opuszki dotykają ramion). Gest ma przypominać literę "X". Pochyl głowę i powiedz stanowczo:
X... znak Ozyrysa, uśmierconego i zmartwychwstałego.

Krok 3: Jeszcze raz utwórz każdą z liter, wymawiając je na głos. Powstanie L...V...X, czyli słowo LUX, co znaczy "światło".

Krok 4: Rozłóż ręce na boki i spójrz przed siebie, a następnie skrzyżuj je tak, jak poprzednio i pochyl głowę, mówiąc:
Światło... krzyża.

Później ponownie przybierz postawę z rozłożonymi ramionami i zacznij powoli wznosić je do góry tak, by powstała litera "V". Podczas podnoszenia, wypowiedz:
Panno, Izydo, Potężna Matko,
Skorpionie, Apofisie, Niszczycielu,
Słońce, Ozyrysie, Uśmiercony i Zmartwychwstały...
Izydo, Apofisie, Ozyrysie...

W momencie przybrania litery "V" (głowa odchylona w tył), zawibruj:
IiiiiiiiiiAaaaaaOoooooo....
Następnie zwizualizuj promień światła przechodzący przez Ciebie aż po czubki stóp. Kiedy czujesz, że zaczyna się to dziać, powiedz:
Niech zstąpi Boskie Światło!

Krok 5: Podejdź w kierunku wschodu. Zakreśl (palcem wskazującym prawej dłoni) heksagram ognia.
*Wszystkie heksagramy są pod tym linkiem: http://img202.imageshack.us/img202/3082/yhpo.png
Heksagram powinien być złoty. Wskazując na środek podtawy górnego trójkąta, zawibruj: ARARITA!

Pociągnij linię na południe i tam zakreśl heksagram ziemi. Wskazując na jego środek, wibruj: ARARITA!

Przejdź na zachód, ciągnąc linię i zakreśl heksagram powietrza. Wskaż na środek i zawibruj: ARARITA!

Skieruj się na północ, zakreśl heksagram wody i zawibruj: ARARITA!
Zamknij krąg, powróć do pozycji wyjściowej. Na zakończenie rytuału powtórz kroki 1-4.

To mój pierwszy tak długi post. Mam nadzieję, że się przyda- mnie się przydał.
Proszę się nie śmiać z rysunku. W końcu był wykonany w Paint'cie. ;D A wszystkie trójkąty powinny być równoboczne i takiej samej wielkości.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT6P70lE5jxurcW3oRZCza...XIiL1QTVNO]
Straszną jest rzeczą, kiedy dusza zmęczy się życiem szybciej niż ciało.

Marek Aureliusz
21-08-2013, 22:54
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB