Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyszynka / 3oko
Autor Wiadomość
startlea Offline
Deamocat

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Szyszynka / 3oko
Czym jest Szyszynka ?

Wbrew pozorom szyszynka jest jedną z najważniejszych części układu nerwowego. Owiana tajemnicą ale im więcej ludzie ją badają tym bardziej przekonują że jest ona niczym duchowa antena, trzecie oko o którym wszyscy tak często mówią. Przez wieki 3 oko uważane było za bramę do innych poziomów świadomości, jednak nadal pozostawało w ciele fizycznym.

Aby zrozumieć całą ideę Szyszynki jako "duchową bramę do wszystkich rzeczywistości i wymiarów" ważne jest aby zrozumieć i poznać wszystkie jej funkcje. Zanim jednak "dotkniecie" tą duchową bramę, musicie rozpocząć jednocześnie detoksykacje oraz aktywację szyszynki, wprowadzając do swojego życia kilka ważnych zmian takich jak inna dieta czy praktyki duchowe oraz medytacja i wizualizacja.
Medycyna konwencjonalna określa szyszynkę w ten sposób:
"jeden z gruczołów wydzielania wewnętrznego, leżący pomiędzy wzgórkami górnymi blaszki pokrywy blisko części centralnej mózgu. Gruczoł znajduje się w zagłębieniu, pod blaszką czworaczą, kontaktując się z kresomózgowiem szypułą szyszynki. Ma stosunkowo niewielkie rozmiary - długość 5–8 mm, a szerokość 3–5 mm. Jej kształt przypomina szyszkę".
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szyszynka

Kształt szyszki jest dosyć interesującym tematem. Wiele organizacji, również religijnych i duchowych, użyło szyszki jako ikonę-logo. Polecam obejrzeć film David-a Wilcock-a "2012 Enigma" (temat szyszynki zaczyna się około 21 minuty)

http://www.youtube.com/watch?v=jsjxjmcbO3I

Pojęcie trzeciego oka jest faktem naukowym. Cel trzeciego oka jest kluczem, który otwiera drzwi do metafizycznej interpretacji o której mówi starożytna wiedza. Co jest ciekawe to to że szyszynka rośnie do czasu kiedy kończymy rok, dwa później zwiększa się tylko jej waga w miarę dojrzewania. Patrząc na dzieci, są one najbardziej uduchowione nie mając przy tym strachu czy trosk dorosłych w momencie narodzin. Rodzą się wolne i pełne bezinteresownej miłości, to społeczeństwo lokuje w dzieciach strach i warunkowość. Ciekawe byłoby wiedzieć co by się wydarzyło jeśli dziecięca szyszynka nie była "skalana" środowiskiem i
mogła się swobodnie rozwijać i być aktywowana.

3 Oko & DMT

Oczyszczenie szyszynki i aktywowanie naszego 3 oka jest podstawową rzeczą do zrobienia dla tych którzy pragną rozwinąć swoje psychiczne zdolności oraz wielowymiarową percepcję. Poprzez przebudzenie naszej szyszynki, otwieramy sobie możliwość do świadomych astralnych podróży, oraz zwiedzania innych wymiarów i "podglądania" przyszłości.

Wielu wierzy w możliwości który daje nam szyszynka głownie chodzi o naturalną produkcję DMT (substancja psychodeliczna) kiedy jest w pełni operacyjna. Pozwoliłoby to nam na bycie w ciągłym stanie wizji poprzez sięganie do specjalnie rozwiniętych zmysłów.

DMT jest naturalnie występującym związkiem psychodelicznym który jest rozpowszechniony w całym świecie roślin. Występuje w śladowych ilościach u ssaków, w tym ludzi. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszam na Wikipedię :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dimetylotryptamina

DMT jest obecne w Południowej Ameryce w szamanicznych rytuałach nazywana Ayahuasca. Szamani z tamtego regionu używają jej od wielu pokoleń jako drogę łączącą ze światem duchowym. Ayahuasca jest to roślina rosnąca w Amazońskiej dżungli, która przynosi fizyczną jak i psychiczną ulgę, poprzez swój oczyszczający efekt daje możliwość wglądu w inne wymiary. Przy odpowiedniej ilości praktyki i rozwoju, nasza szyszynka będzie produkować tą substancję, może nie w ilościach pozwalający na taki stan jaki daje Ayahuasca ale pozwoli zajrzeć w inne wymiary. Ponoć jogini doszli do takiej wprawy że sami kontrolują ilość uwalniającego się DMT, na ile to jest prawdą, nie wiem.

DMT jest całkowicie naturalną substancją którą ludzkie ciało samo produkuje i rozprowadza kiedy jest uzdrowione. Wielu ludzi wierzy że istoty ludzkie miały być wizjonerami, zdolnymi aby dostosować się do informacji zawartych w innych wymiarach, pozwalającymi się prowadzić przez kosmiczną podróż nazywaną życiem. Pozwala nam zrozumieć że jesteśmy jedną świadomością, daje nam możliwość uleczyć nasze cierpienia, konflikty i oczyścić karmę.
Po więcej informacji o DMT zapraszam do obejrzenia filmu "DMT : The Spirit Molecule"

http://www.youtube.com/watch?v=eMOC44vby9g

Czym jest Wapnienie i co je powoduje ?


Wapnieniem nazywamy tworzenie się kryształów z fosforanu wapnia w różnych miejscach naszego ciała. Jest to naturalny proces powodowany przez nanobakterię. Nanobakteria to mikroorganizm który tworzy pancerze z fosforanu wapnia wokół siebie, w gruncie rzeczy po to aby się zabezpieczyć przed naszym układem odpornościowym. To właśnie te pancerze gromadzą się w szyszynce i ostatecznie powodują jej wapnienie. Co więcej, staje się jasne dla wielu poszukujących że może powodować to większość chorób, od artretyzmu do wylewu krwi do mózgu, od raka do bólu kręgosłupa.Niestety szyszynka większości ludzi jest mocno zwapniona. Na skanach wygląda to jak kamień wapnia, ostatecznie oślepiający nasze 3 oko.Ze względu na szeroko rozpowszechnione zachodnie diety, większość ludzi jest narażona na więcej tych organizmów nie kiedykolwiek wcześniej.

W jaki sposób "odwapnić" Szyszynkę ?

KROK 1

Kluczem do zatrzymania wapnienia szyszynki jest, po pierwsze określenie co powoduje wapnienie, następnie zatrzymanie źródła problemu. Generalizując, wina leży w diecie i stylu życia który prowadzimy.

Podstawowe powody wapnienia:

Chlor, Fluor i Bromek
Wydaje się że wszystkie mają podobny wpływ na szyszynkę, dlatego ważne jest usunięcie ich z naszej diety.

Fluor jest najbardziej znany i rozpowszechniony, magnetycznie przyciągany do szyszynki bardziej niż do któregokolwiek z pozostałych narządów. Tworzy w niej fosforan chloru gromadząc się w kryształki. Obecny jest również w większości past do zębów oraz wodzie z kranu [obecnie można już kupić bez problemu pasty do zębów bez fluoru]. Fluor jest silną trucizną i powinno się go unikać jak ognia ze względu na powodowane przez niego wapnienie tkanki szyszynki i ostatecznie wyłączenie jej.

Wapń
Suplementy wapnia mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie, co pokazuje coraz więcej przeprowadzonych badań na ten temat. Tak naprawdę nie działają one praktycznie w ogóle a są największą przyczyną wapnienia, więc polecam całkowicie je wyeliminować i zastąpić żywnością która naturalnie zawiera wapń.

Prawie cała żywność przetworzona zawiera jakąś formę wapnia. Podaję nazwy takie jakie zazwyczaj można znaleźć na opakowaniach: calcium phosphate, calcium carbonate oraz dicalcium phosphate. Wiele suplementów zawiera też te związki jako tzw. zapychacze.

Najlepszą formą wapnia jest forma naturalna czyli w świeżych owocach, warzywach takich jak nasiona sezamu, liściaste warzywa zielone takie jak szpinak, jarmuż, pomarańcze czy brokuły.

Woda z kranu
Woda z kranu zawiera wiele substancji powodujących wapnienie i niestety filtrowanie nie do końca pomoże je usunąć. Dobrym zastępstwem może być woda ze źródeł oligoceńskim, chociaż nie mam pewności że nie jest ona w jakimś stopniu zanieczyszczona, bardzo dobrym zamiennikiem będzie też woda butelkowa czy w baniakach.

Rtęć
Jest bardzo szkodliwa dla szyszynki i powinna być unikana za wszelką cenę. Wszelkie plomby amalgamatowe powinny być wymienione. Niestety nawet szczepionki zawierają rtęć (thimersal) i bardzo trudną jest się jej pozbyć z mózgu jak już tam dotrze. Powinno się unikać jedzenia ryb oraz owoców morza głębinowych takich jak krewetki. Tuńczyk i mięso delfina jest szczególnie niepolecane ze względu na to że zawierają większą zawartość rtęci. Mówiąc oględnie im większa ryba tym więcej w niej rtęci. Należy uważać również na żarówki Eko ze względu na dużą zawartość rtęci w nich, jeśli zbije nam się taka żarówka to po jej wyrzuceniu należy porządnie wywietrzyć pomieszczenie w którym doszło do "incydentu".
Rtęć na całe szczęście można usunąć z ciała poprzez codzienne przyjmowanie chlorelli, trawy pszenicznej i spiruliny, wymaga to jednak czasu.

Pestycydy
Powinno unikać się żywności hodowanej z użyciem pestycydów i zamiast niej spożywać żywność organiczną i jak najwięcej surowej żywności.

Inne toksyny
Staraj się unikać słodzików, cukier rafinowany, wszystkie dodatki zaczynające się na "E", dezodoranty w spraju, antyperspiranty, chemia czyszcząca (zachowaj ostrożność czyść w rękawiczkach i zawsze się porządnie przewietrz po używaniu ich), płyny do czyszczenia jamy ustnej (typu Listerine), odświeżacze powietrza.

Aby nasz organizm mógł się lepiej sam oczyszczać należy mu troszkę pomóc przyjmując albo tabletki/kapsułki z glutationem lub spożywać jak najwięcej produktów spożywczych bogatych w ten związek np.: awokado, szparagi, brokuły, brukselka, czosnek, cebula, kapusta. Dietę i dodatki należy utrzymać przez co najmniej 2 miesiące.

KROK 2 - Usuwanie istniejącego zwapnienia w Szyszynce

Usunięcie czegoś co tworzyło się przez wiele lat może być osiągnięte tylko dzięki oddaniu i cierpliwości. Jest na to wiele sposobów, poniżej podaję listę tego co będziemy musieli zrobić:

Witamina K2
Oczyszcza ze złogów wapniowych
http://allegro.pl/witamina-k-2-100-m...361509311.html

MSM, Dimetylosulfon (związek organicznej siarki)
Porządne oczyszczanie organizmu, dobrze działa również na włosy, skórę, paznokcie oraz buduje kości. Zaczynać od dawki początkowej wygodnej dla Ciebie (250-1000mg/dobe), sukcesywnie zwiększając do 7000-10000mg /dobę. MSM zaczyna działać efektywnie przy wysokich dawkach, jednak nadal nasz organizm zyska nawet na niższych dawkach. (chwilo nie znalazłam, jeśli mi się uda to dopiszę info)

Surowa czekolada
Surowe kakao świetnie oczyszcza Szyszynkę w wysokich dawkach dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów. Jest również dobre jako stymulant Szyszynki, co może pomóc aktywować 3 oko. Kupić można je w wielu miejscach, sklepach z eko żywnością w internecie wystarczy zaprzyjaźnić się z wujkiem google.

Kwas cytrynowy
Należy spożywać surową cytrynę, 7 cytryn dziennie na pusty żołądek przez 3 tygodnie. Można zmieszać z wodą.

Czosnek
Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego Oczko. Zjadać 0,5 do 2 główek czosnku dziennie, jeśli lubisz może być więcej.


Ocet jabłkowy
Koniecznie w szklanej butelce. Używaj jako doprawienie potraw.

Olej z Miodli Indyjskiej
Naturalny antybiotyk na wapnienie
http://www.bliskonatury.pl/pl/p/Olej...zadirachta/112

Woda destylowana
Czarnuszka siewna (czarne nasiona)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarnus...a#Zastosowanie

Grzyb Chaga
http://www.dietmoderators.com/sklep.html
"Dziki chaga jest nieprzebranym źródłem szerokiej gamy środków odżywczych, łącznie z witaminą B, minerałami, sterolami i enzymami. Te sterole są hormono-podobne i ułatwiają organizmowi wytwarzanie własnych hormonów. Występują w nim również glikany, które pobudzają układ odpornościowy, a właściwie normalizują jego działanie. Są też flawonoidy pochodzące z dziko rosnącego oregano, na przykład kwercytyna, która również reguluje odporność. Dodatkowo, naturalne oregano jest obfitym źródłem związków fenolowych, na przykład karwakrolu, który jest naturalnym środkiem odkażającym. Dziko rosnące oregano, kora brzozowa i chaga stanowią doskonałe źródło naturalnych substancji mineralnych - potasu, fosforu, wapnia, cynku, miedzi i magnezu, a wszystkie one są potrzebne do zachowania zdrowych tkanek". ( http://www.vivanatura.nl/pl/grzyb-chaga.html)

Joga
Ćwiczyć najlepiej codziennie plus Khechari Mudra
[Obrazek: kechari1.jpg]


Z wszystkich podanych wyżej produktów można tworzyć swoje własne potrawy i przepisy, nie trzeba jeść tego wszystkiego w postaci prostej.
Życie to pojebany sen zbuntowanego trola.
[Obrazek: fnzd.jpg]
http://www.youtube.com/watch?v=xRQnJyP77tY
22-08-2013, 19:16
Znajdź Posty Reply
Hydrus Offline
Gromowładny

Liczba postów: 56
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Szyszynka / 3oko
A co jeśli szyszynka się wyłączy?
Przekroczyć wszystkie bariery.
22-08-2013, 21:37
Znajdź Posty Reply
startlea Offline
Deamocat

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Szyszynka / 3oko
Szyszynka przestaje funkcjonować tylko po naszej śmierci.
Życie to pojebany sen zbuntowanego trola.
[Obrazek: fnzd.jpg]
http://www.youtube.com/watch?v=xRQnJyP77tY
23-08-2013, 11:05
Znajdź Posty Reply
startlea Offline
Deamocat

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Szyszynka / 3oko
Jest w powietrzu i w wodzie, ale nie koniecznie musimy dobijać się jedząc go. Pasty do zębów można bez problemu kupić bez fluoru.


(25-08-2013, 22:00)Hydrus napisał(a):
(22-08-2013, 19:16)startlea napisał(a): Czym jest Szyszynka ?

Fluor jest silną trucizną i powinno się go unikać jak ognia ze względu na powodowane przez niego wapnienie tkanki szyszynki i ostatecznie wyłączenie jej.

Hydrus co w związku z tym cytatem ?
Życie to pojebany sen zbuntowanego trola.
[Obrazek: fnzd.jpg]
http://www.youtube.com/watch?v=xRQnJyP77tY
26-08-2013, 09:39
Znajdź Posty Reply
Stratus Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 102
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #5
RE: Szyszynka / 3oko
Wapno jest be, zgaduję, że takie dla alergików też? Na przykład alercal.
Zwracam sie z prosba o przymkniecie oczu na bledy [brak polskich znakow(laptop bez polskich znakow)]
Z gory dziekuje

"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich."
26-08-2013, 18:37
Znajdź Posty Reply
startlea Offline
Deamocat

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #6
RE: Szyszynka / 3oko
(26-08-2013, 18:37)Stratus napisał(a): Wapno jest be, zgaduję, że takie dla alergików też? Na przykład alercal.

Każde sztuczne wapno jest najgorszym co może być.
Naturalne jeszcze jak Cie mogę, nie zanieczyści aż tak jak to sztuczne w suplementach.
Dodatkowo sztuczne wapno według badań naukowców w ogóle nie działa, przynajmniej nie tak jak było to zamierzone.
Życie to pojebany sen zbuntowanego trola.
[Obrazek: fnzd.jpg]
http://www.youtube.com/watch?v=xRQnJyP77tY
26-08-2013, 19:08
Znajdź Posty Reply
~mikolaj01470
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #7
RE: Szyszynka / 3oko
Ja od jakiegos czasu wprowadzilem pewne zmiany w diecie aby pomoc swojej szyszynce.

raz w tygodniu kapiel z dodatkiem Chlorku Magnezu 6H2O http://allegro.pl/chlorek-magnezu-6h2o-f...72304.html

pasta do zebow bez fluoru Rebi Dental http://allegro.pl/yy-rebi-dental-herbal-...20435.html

3 x dzinnie przed posilkiem:

- surowe kakao - 2 ziarna http://allegro.pl/surowe-kakao-ziarno-25...99278.html
- lyzka rodzynek
- 2 orzechy wloskie lub idpowiadajaca tej ilosci dawka innych orzechow (ziemne, migdaly, laskowe, pistacje:D)
czasem lyzka wiorkow kokosowych, lub sezamu

sam zbieram i susze herbaty (pokrzywa, melisa, mieta, krwawnik, dziewanna, dziurawiec, babka lancetowata, podbial, skrzyp i innne.)

- zastapienie soli kuchennej sola morska bez antyzbtylaczy
- zastapienie cukru zukrem trzinowym nierafinowanym, choc ostatnio slodze juz tylko miodemUśmiech
- mniej miesa a wiecej chudych i malych ryb najlepiej slodkowodnych (pstrag nadziewany ziolami i warzywami pieczony w rekawie), bo te duze, tluste, morskie ryby posiadaja duzo ciezkich metali w tym rteci i olowiu

ogolnie sporo surowych owocow i warzyw, warzywa gotowane na parze
mieso tylko rano i na obiad
kolacje tylko wegetarianskie i najpozniej do godz. 19:00 po pozniej to tylko zoladdek sie niepotrzebnie meczy

Z moich obserwacji zaowazylem ze mam lepsze samopoczucie i poprawila mi sie pamiec oraz praca jelit (zdrowe jedzenie, zdrowe kupkiOczko)
17-10-2013, 21:03
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB