Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktywacja Szyszynki
Autor Wiadomość
startlea Offline
Deamocat

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Aktywacja Szyszynki
Zastanawialiście się kiedyś, jak aktywować szyszynkę [3 oko]? Poniżej daję, mam nadzieję, przydatną odpowiedź na to pytanie...

Gdy już zaczniesz swoją podróż ku zatrzymaniu dalszego wapnienia swojej szyszynki i rozpoczniesz detoksykację, następnym krokiem będzie jej aktywacja.

Aktywowanie szyszynki oraz jej rozwinięcie pozwoli ćwiczyć 3 oko, a co za tym idzie, wzmocnić nasze zdolności jasnowidzenia. Tak, jak każda część naszego ciała, kiedy już zrozumiemy, jak działa, możemy pomóc jej pozostać zdrową. Tak samo jest z mózgiem, im częściej go "używamy" tym bardziej się on rozwija, w ten sam sposób działa szyszynka. Wielu znawców, ekspertów pokazało, że szyszynka u tych, którzy pracują nad jej rozwojem zwiększa się w pozytywnym sensie. Wraz z ćwiczeniami i rozwojem - praktyka jest najważniejsza i kluczowa w tym wypadku. Im więcej zrobisz, aby rozwinąć lub aktywować swoją szyszynkę, tym większa szansa, że osiągniesz pożądany efekt końcowy w pełni funkcjonującej i zdrowej szyszynki.
Po kolei będę wam opisywała każdy punkt z listy rzeczy, które należy zrobić, aby rozwinąć swoją szyszynkę:

KROK 1- Przygotować swoje środowisko do aktywacji Szyszynki.

Szyszynka potrzebuje ciemności aby uwalniać melatoninę, która produkuje serotoninę. Te substancje mają kluczowe znaczenie dla świadomości psychicznej, a co za tym idzie, aktywują Twoją szyszynkę. A więc zasłoń okna, usuń całą elektronikę z pokoju, włączając w to komputer, telefon, telewizor i wszystko, co emituje światło, pole elektromagnetyczne lub po prostu Cię rozprasza przy medytacji.

Stymulacja Szyszynki do produkcji melatoniny powinna też prowadzić do przerwania dalszego wapnienia Twojej Szyszynki.

Oczyść powietrze w domu, polecany jest do tego oczyszczacz powietrza, ale wiadomo, w tym kraju nie każdego stać na jednorazowy wydatek kilkuset albo nawet i kilku tysięcy złotych, więc można porządnie wywietrzyć w całym domu, wszędzie otwierając okna na oścież na godzinę.

Oczyszczacze powietrza

http://www.euro.com.pl/oczyszczacze-...b-ap1023.bhtml
http://www.euro.com.pl/oczyszczacze-...fu-y30eu.bhtml

Po takim oczyszczeniu powietrza w domu, łatwiej będzie oddychać co jest to ważne przy aktywowaniu Szyszynki.

KROK 2- Przygotuj swoje ciało na aktywację Szyszynki.

W przygotowania wlicza się odwapnienie szyszynki oraz eliminacja źródeł wapnienia. Oznacza to też zdrowe ciało i zharmonizowane.

Może to być osiągnięte poprzez codzienne ćwiczenia, zdrową dietę, niełączenie jednoczesnego jedzenia i medytacji. Wszystkie te rzeczy oznaczają lepszy i głębszy sen w nocy, który zawsze jest dobry.

AKTYWACJA - Żywność stymulująca Szyszynkę

1. Surowa czekolada / Surowe kakao
2. Grzyby Chaga

AKTYWACJA - Medytacja & Joga stymulująca Szyszynkę

1. Thoh Chant

Intonować Thot (jakby mówić Thoooh, oh wypowiadane jak toe). Pomoże jeśli będziesz intonować w tonie bliskim C. Zalecane jest intonować Thoh trzy razy, odczekać 24 godziny i powtórzyć to samo trzy razy. Powtarzać codziennie.
2. Wizualizacja Jogiczna
a. Przymknij oczy, patrz się na czubek swojego nosa i powoli przesuwaj wzrok ku nasadzie nosa.
b. Usiądź po turecku, pamiętaj o prostych plecach, możesz też położyć się na plecach, najlepiej na podłodze. Dłonie skieruj ku górze (na głowę lub na kolanach).
Daj odpłynąć myślom całkowicie, jeśli pojawią się pozwól im swobodnie przepłynąć, nie łap ich. Skup się na oddechu, aby oczyścić umysł z wszystkich niepotrzebnych myśli.
Wizualizuj "najmocniej", jak potrafisz swoje ciało duchowe opuszczające ciało przez Szyszynkę. Jest to pierwszy krok w przekierowaniu energii potrzebnych do aktywacji szyszynki. Możesz poczuć jak Twój duch opuszcza ciało i kieruje się do świata astralnego. Często ludzie słyszą "trzaskający" dźwięk kiedy opuszczają ciało fizyczne.
Powtarzaj tą medytację codziennie, najlepiej z rana.

3. Oddech Jogiczny

Prawidłowy oddech jest bardzo ważny aby zwiększyć swoje chi/kundalini. Wciągaj powietrze nosem, najwięcej tlenu, jak tylko możesz. Najpierw napełnij brzuch potem pozwól powietrzu napełnić też klatkę piersiową, wydychając myśl że pozbywasz się wszystkich toksyn ze swojego ciała, z każdego organu i każdej komórki(wizualizuj).

4. Awakening the Third Eye by Samuel Sagan
Medytacja dostępna na Youtube, książkę myślę że też można gdzieś pobrać jako e-book.
Medytacja cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=Lp1XpdAkXng
Medytacja cz.2
http://www.youtube.com/watch?v=J-7GhlfOyt0

5. Wpatrywanie się w słońce

Wbrew pozorom jest to bardzo dobra metoda na aktywowanie szyszynki, jednak musisz przestrzegać pewnych zasad. Jest sposób na wpatrywanie się w słońce nie niszcząc sobie przy tym wzroku, mianowicie zaczynasz od wpatrywania się w słońce w pierwszych 15 minutach wschodu i ostatnich 15 minutach zachodu słońca, ma ona wtedy najmniejszy wpływ i nie zaszkodzi naszym oczom. Pamiętaj, żeby nie wpatrywać się w słońce w południe.
Tutaj mały film na ten temat:

http://www.youtube.com/watch?v=6S7hTqTy7pQ

6. Uzdrowienie serca
Uzdrowienie serca (czakry serca) podnosi ogólną wibrację bytu i leczy strach. To z kolei pobudza naszą szyszynkę i pomaga nam zobaczyć inne wymiary.


Są dwie substancje które aktywują Szyszynkę.

Iboga
Jest to halucynogenny krzew z lasów deszczowych, pochodzący z zachodniej Afryki Środkowej. Stymuluje układ nerwowy w mniejszych dawkach, a w większych wywołuje wizje. W niektórych częściach Afryki kora tego krzewu żuta jest w celach farmakologicznych lub rytualnych. Jest stosowana w sposób podobny do Ayahuasca, aby pomóc w otwarciu Szyszynki, a tym samym umożliwić dostęp do świata duchów.

Ayahuasca
Jest to napar stosowany w Ameryce Południowej, aby otworzyć połączenie i dopasować się do świata duchów, przekazywany wśród szamanów z pokolenia na pokolenie. Roślina ta rośnie w Amazońskiej dżungli, stosowana jest jako lek który mocno oczyszcza oraz daje indywidualną zdolność do postrzegania innych wymiarów.

Istnieje wiele korzyści z odwapnienia/aktywacji szyszynki.

Wielu ludzi wierzy, że szyszynka daje możliwość widzenia poza czasem i przestrzenią. W istocie Twoje poglądy wtedy wykroczą poza ten fizyczny świat, a Twój umysł zbudzi się i połączy się z tą płaszczyzną istnienia, gdzie czas nie istnieje, jest również wiele innych korzyści.

Większa Świadomość
Aktywacja Szyszynki budzi nasze oczy z głębokiego duchowego snu. To pozwala nam dostrzec "prawdę" która nas otacza. Zaczniesz dostrzegać że ten świat jest pełen kontroli i nierówności, oraz że brak w nim harmonii z resztą wszechświata. Poczujesz chęć do bycia wolnym i życia w świecie pełnym miłości, współczucia i prawdy. Ostatecznie będziesz czuł połączenie ze wszystkim, co Cię otacza w naturze oraz głębsze połączenie z wszechświatem. To głębokie uczucie pozwala Ci dostrzec piękno we wszystkim oraz zrozumieć, że Twoje fizyczne ja nie jest prawdziwym Tobą.

Empatia
Twoje instynkty będą jak dobrze nastrojony kompas, który wskazuje "prawidłowy" kierunek do osiągnięcia tego, czego szuka Twoja dusza. Z aktywowaną Szyszynką jesteś zdolny do czytania tych instynktownych sygnałów o wiele łatwiej, staje się to Twoim dodatkowym zmysłem, stąd szósty zmysł. To jest prawie tak, jakbyś wiedział, co się wydarzy i co będzie wynikiem tych wydarzeń. Z tych powodów część ludzi wierzy, że większość sławnych proroków naszych czasów aktywowało Szyszynkę. Uczucie że wszyscy jesteśmy częścią całości , jesteś w stanie czuć innych, być empatą wiedząc, że są częścią tej samej uniwersalnej świadomości.

Prawo przyciągania
Jako wynik aktywacji szyszynki, Twoje 3 oko będzie aktywowane, co w rezultacie pomaga w równowadze czakr. Kiedy jesteś pobudzony i w zgodzie z wszechświatem, jesteś jak gigantyczny magnes na wydarzenia, ludzi, sytuacje, itp. Wykorzystując siłę pozytywnych intencji, wdzięczności i miłości, możesz pomóc w stworzeniu o wiele więcej piękna w swoim życiu.

Żywe sny/LD
Jako że twoja szyszynka reguluje Twój cykl snu, okaże się, że śpisz o wiele lepiej, i że twoje sny są bardziej żywe i klarownie. Oznacza to, że poczujesz, że możesz kontrolować swoje sny i jesteś w stanie zrozumieć prawdziwe nieskończoną siebie i niekończące się możliwości, które istnieją w stanie snu. Ponadto, zdasz sobie sprawę, że świat snu jest taki sam jak "prawdziwy świat", w którym żyjemy, to znaczy, że mamy nieskończone możliwości i każdy jest panem swojego wszechświata.
Podróże Astralne / Projekcja Astralna
Kiedy nasza szyszynka jest podłączona do tej płaszczyzny istnienia, w której czas i przestrzeń nie istnieją, twoja dusza jest w stanie wyjść poza swoje ciało fizyczne i podróżować astralne w czasie i w przestrzeni. Ma możliwość, aby przejść w dowolne miejsce wszechświata i każdej chwili we wszechświecie. Wielu ludzi wierzy, że kiedy śnimy, tak naprawdę podróżujemy Astralnie, a z w pełni aktywowaną szyszynką jesteśmy w stanie podróżować Astralnie kiedy nie śpimy, np. kiedy medytujemy.

Wyobraźnia / Kreatywność
Po aktywowanym szyszynki jesteś ciągle podłączony do płaszczyzny istnienia, w której nasze dusze zamieszkują. Tutaj nie ma czasu ani przestrzeni, tylko nieskończona miłość i prawda - wszystko, co działo się i będzie się dziać wszystko istnieje w tej płaszczyźnie istnienia. Po podłączeniu do niego, okaże się, że Twoja wyobraźnia i kreatywność są bardzo naładowane i są w stanie znaleźć rozwiązania problemów łatwo, ponieważ rozwiązanie wszystkich problemów już istnieje w tym miejscu. Wraz z możliwością masz wyraziste sny i świadome śnienie, to wzniesie wyobraźnię na zupełnie nowy poziom.
Życie to pojebany sen zbuntowanego trola.
[Obrazek: fnzd.jpg]
http://www.youtube.com/watch?v=xRQnJyP77tY
22-08-2013, 19:20
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB