Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jabłko
Autor Wiadomość
Stratus Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 105
Reputacja: 0
Podziękowania: 6
Podziękowano 6 razy w 6 postach
Jabłko
Jabłko, owoc który kojarzy mi się z moimi okolicami, ale uświadomiłem sobie, że bardzo mało o nim wiem. Na forum nie znalazłem nic o nim, więc prosiłbym jakiegoś Zielarza o wypowiedzenie się na temat tego owocu, jego właściwości normalne, magiczne o ile posiada no i ogólnie co się da. :-)
Nie umieszczam tego w dziale pytania i problemy, bo sadze, że to lepszy dział, po udzieleniu odpowiedzi na ten temat można usunąć mój post i opis owocu ustawić jako pierwszy post.
Dziękuje.
Zwracam sie z prosba o przymkniecie oczu na bledy [brak polskich znakow(laptop bez polskich znakow)]
Z gory dziekuje

"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich."
23-08-2013, 21:33
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 343
Podziękowania: 0
Podziękowano -18 razy w -21 postach
RE: Jabłko
Jabłoń domowa oraz jabłoń dzika tak zwana płonka.
Działanie owoce się znaczy mają: Przeciwbiegunkowe, przeciwfermentacyjne, przeciwgnilne, również mają takie działanie orzeźwiające, bo kto nie czuje się orzeźwiony jak nie wszama świeżego, soczystego jabłka. A teraz działanie magiczne.
Władcza: Wenus
Forma magiczna: cały owoc, nasiona, ogonek, olej
Ten zakazany owoc ma dużo mocy. Przetnij jabłko na pół w poziomie, aby odsłonić święty pentagram czarownic. Jabłko to pokarm miłości. Zaproponuj ugryzienie jabłka przyszłemu kochankowi. Jeśli on lub ona się zgodzi, rozpocznie się między wami romans (no nie wiem czy ma aż takiego kopniaka energetycznego ale połączone z silnymi emocjami powinno dać taki efekt). Wykręcaj ogonek jabłka, recytując alfabet. Litera na której ogonek zostanie wyrwany, będzie pierwszą literą imienia twojej prawdziwej miłości. Wcieraj jabłkowy olejek lub aromat w czerwoną świecę, aby doświadczyć prawdziwej miłości (to się tyczy tego że taką święcę się później wykorzystuje przy rytuałach na przyciągnięcie miłości). Złóż ofiarę z jabłka pod drzewem Wenus i proś o miłość. Czerwone jabłka służą miłości, złote sławie i popularności, a zielone dają dobrobyt.
To wszystko są moje osobiste zapiski, które posiadam między innymi z Encyklopedii magicznych ingrediencji. Nawiasy to moje osobiste spostrzeżenia. Mam nadzieje że pomogłem.
23-08-2013, 22:11
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB