Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczęśliwa Siódemka na kasę
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
Szczęśliwa Siódemka na kasę
Na początek musisz przygotować monety w siedmiu dowolnych nominałach. W czwartek, którym opiekuje się Jowisz, wrzuć je do małego worka wykonanego z kwadratowego lub okrągłego kawałka zielonej tkaniny. Zwiąż go złotą wstążeczką i skrop odrobiną olejku lawendowego. Zamiast tego możesz też wsadzić do środka odrobinę suszonego ziela lawendy.

Wszystko, co ma swój początek w czwartek, będzie rosnąć i rozwijać się. Aby dokończyć zaklęcie, zapal złotą świecę, połóż obok niej woreczek i przez dłuższą chwilę wyobrażaj sobie, jak twoja sytuacja się poprawia.

Możesz także na głos powiedzieć samodzielnie ułożone zaklęcie, w którym prosisz Jowisza o pomoc. Nie bądź jednak chciwy i zastanów się, czy nie prosisz o zbyt wiele. Jowisz nie lubi bowiem osób pysznych oraz małostkowych i ich życzeń nie spełnia.

Zgaś świecę i przez następne siedem dni noś przy sobie woreczek z monetami. Każdego wieczoru możesz na chwilę zapalać świecę do momentu, aż cała się wypali. Ostatniego dnia, w kolejny czwartek, weź woreczek ze szczęśliwą siódemką i schowaj go w lewym górnym rogu mieszkania, czyli według feng shui w obszarze bogactwa.

Autor: Pola Malia
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
08-26-2013, 08:54
 Podziękowali: Sea
Inez Offline
Użytkownik

Liczba postów: 28
Reputacja: 0
Podziękowania: 10
Podziękowano 24 razy w 10 postach
RE: Szczęśliwa Siódemka na kasę
Działa! Zrobiłam to w określonym celu ( szef zalegał z kasą ?). Przez cały tydzień zapalałam świecę i wizualizowałam sobie, że w końcu dostanę te felerną wypłatę i dokładnie siedem dni później szef zadzwonił i dostałam pieniądze. Także polecam osobom, które chcą pospieszyć Wrednych Szefów.:D <3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-17-2015, 14:17 {2} przez Szczęściarz.)
10-17-2015, 12:17
 Podziękowali: Marzena
karrola Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
W czwartek zrobię ten rytuał. Zobaczymy jak sprawdzi się u mnie.
01-08-2017, 00:47
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 131
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
(10-17-2015, 12:17)Inez napisał(a): Działa! Zrobiłam to w określonym celu ( szef zalegał z kasą ?). Przez cały tydzień zapalałam świecę i wizualizowałam sobie, że w końcu dostanę te felerną wypłatę i dokładnie siedem dni później szef zadzwonił i dostałam pieniądze. Także polecam osobom, które chcą pospieszyć Wrednych Szefów.:D <3

przeciez to jest oczywistosc ze i tak ma ci zaplacic xd.

Ciekawym sposobem mogloby byc wyobrazanie sobie ze ktos wysyla ci czeki. Bo na wiekszosci innych sposobow szukamy racjonalnego wyjasnienia np dostane nie dostane, zarobie tyle a nie wiecej itd. Ciezko sie przekonac ze mozna zarobic duzo robiac malo itd. I raczej tu o przekonanie chodzi, a mozna sobie wyobrazic ze nagle ktos wysyla ci ogromna kase i ja masz.
01-08-2017, 14:50
Czekam Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 74
Reputacja: 4
Podziękowania: 8
Podziękowano 2 razy w 2 postach
.....

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-29-2017, 13:00 {2} przez Czekam.)
01-12-2017, 05:17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB