Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myśli Killgorin'a - Obrazy podświadomości
Autor Wiadomość
Killgorin Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 39
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 11 razy w 3 postach
Myśli Killgorin'a - Obrazy podświadomości
Obrazy podświadomości
Myśli i czynności zdawają się być obrazami. Zauważyłem, że podczas wykonywania czynności podświadomie wykonujemy schemat. Określony zakodowany sygnał zostaje uwolniony. Każdy ruch i czynność jest zapisany w formie zakodowanej "widocznej" jako obraz funkcji. To bardzo trudne do pojęcia. Mi samemu było trudno. Moje badania się jednak popłaciły, dostrzegam obrazy podświadomości. Dlaczego? Skupienie, wsłuchanie się w swoje myśli i odczucia. Zauważyłem, że każda wiadomość, przedmiot, ruch czy definicja w podświadomości jest przedstawiana jako obraz. Obraz kodu, który możemy rozwikłać i nauczyć sięz tego korzystać. Wszystko co wiemy, jest zapisane. Zapis w formie kodu. Kod w formie obrazu o osobliwym znaczeniu. To niesamowite a jednak. Obrazów tych nie sposób opisać. Są bowiem zakodowane. Kodu tego nie można przelać na papier. Jedynie myślą można go odczytać i przekazać. Okazało się, że każdy stan jest opisany wewnątrz nas w formie kodowanego obrazu. Tak to może być niezrozumiałe i chaotyczne, mało możliwe i tym samym głupie. Jednakże tak właśnie jest. Jednak nie potrafię opisać tego jak wejść w ową galerię tych obrazów. Uważam iż podświadomość musi nas do nich dopuścić abyśmy się rozwinęli i wstąpili na kolejny stopień "poznania".
[Obrazek: 2mp.png]
14-09-2013, 12:36
Znajdź Posty Reply
Killgorin Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 39
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 11 razy w 3 postach
RE: Myśli Killgorin'a - Obrazy podświadomości
Fakt. Dlatego to opisałem. Temat ten jest bardzo kontrowersyjny i intrygujący. Myślę, że ten krótki tekst pomoże nieco w podjęciu prób ujrzenia obrazów.
PS: Wybaczcie za brak grafiki. Uśmiech
[Obrazek: 2mp.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2013, 12:57 {2} przez Olimpia.)
14-09-2013, 12:53
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB