Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdolności Podprogowe
Autor Wiadomość
Wild salamander xD
Użytkownik

Liczba postów: 23
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Zdolności Podprogowe
Oko Sokoła

Jest to technika widzenia na odległość, zakładając widzimy coś czemu byśmy chcieli się bardziej przyjrzeć, lecz odległość nam na to nie pozwala. Ta technika działa całkowicie na bodźcach pod progowych, jednak wyłącznie dlatego, że ludzie przestali jej używać. Praktycznie po odpowiednim treningu obraz widoczny jest w 98% prawdziwy. Sprawdzałem to na przykład na znakach drogowych. jechałem w miejsce z znakiem informującym i stawałem tak bym nie potrafił nawet z bardzo dobrym wzrokiem go odczytać. Jak wzmocnić oraz nauczyć się z tego korzystać?

Najlepszą metodą jest praktykowanie, gdy gdzieś idziemy, w każdej wolnej chwili możemy próbować.

Nie rozluźniaj się po prostu weź głęboki wdech, spójrz na przedmiot bądź miejsca, które chcesz zobaczyć. następnie spróbuj zrobić tak, by twój wzrok się zbliżył. A tzw. tunel zamazania był chwilowy a na końcu niego był obraz. Często na początkach to co będziemy widzieć, będzie ingerencją mózgu, a chwilowe przeniesienie wraz z utratą skupienia, które może być wywołane przez chwilowe podniecenie będą niweczyć nasze plany. Jednak z biegiem czasu uda nam się osiągnąć stan gdy będziemy mogli nawet czytać takie rzeczy. Bądź nawet wchodzić do domów tak podróżując. Ta technika wiąże się z techniką wyjścia mentalnego w OOBE. Więcej o tym w Technikach OOBE.

Techniki lokacyjne (sygnał, kierunek)

Techniki lokacyjne od zawsze istnieją w człowieku i są one postrzegane jako nic, ponieważ są sygnałami podprogowymi. A są bardzo użyteczne, w znajdywaniu przedmiotów, ludzi bądź określaniu kierunku w jakim jest najbliższe miasto, oraz gdzie jest źródło wody i tym podobne. Używam ich od bardzo dawna i ich skuteczność mogę potwierdzić. Jednak wizje oraz wszystko inne jest bardzo ulotne i nie zawsze takie jakie by sie chciało na początku.

A teraz stańmy w jakimś miejscu. Rozluźnijmy się i weźmy głęboki oddech. Oczy niech pozostaną otwarte. Jednak skupmy się na umyśle wewnątrz. Wyobraź sobie punkt którym jesteś ty tak jak gdybyś patrzył z góry. Poczuj nogi i wypuść od siebie rozchodzący się sygnał energetyczny, który wizualizujesz na swojej sferze w umyśle. Sygnał podprogowy zadziała tak, jak gdyby pojawiły się na drodze sygnału inne punkty. Oczywiście musimy wiedzieć, czego szukamy. Inaczej nic się nie pojawi. Podczas pierwszych prób nasza świadomość będzie próbować ingerować w sferę którą wizualizujemy, należy jednak ćwiczyć, aż świadomość przestanie nam przeszkadzać, a sygnały podprogowe się wyostrzą. Jest to jedna z najprostszych technik lokacyjnych. A czym bardziej będziemy szli do przodu tym bardziej umiejętności poznania nawet struktury wewnątrz pudełka będzie prostsza, a nasze sygnały podprogowe będą nam podpowiadać praktycznie o wszystkim.

Widzenie Przez Ściany

Widzenie przez ściany jest także zdolnością którą zatraciliśmy i są teraz zdolnościami podprogowymi, z których sobie nie zdajemy sprawy i nie potrafimy ich wykorzystać. Oczy są tylko zmysłem całą resztą włada umysł. Jednak jak zobaczyć co jest za ścianą? Prostsze jest to gdy już mamy doświadczenie z zdolnościami podprogowymi. Jednak zasada jest taka sama. Takich zdolności używa się poprzez nie wyłącznie się i oddalenie od ciała tak to ma czasami miejsce z energiami. Jednak odbywać się powinno z otwartymi oczami. Stańmy normalnie przed jakąś ścianą i nie wgapiajmy się w nią jakby zaraz miała stać się niewidzialna. Spróbujmy zajrzeć umysłem co jest za nią. Wyciągnąć jaźń za ścianę. Obraz powinien się sam ujawnić jak przebłysk czasem bezwartościowy, i czasem mylny bo nasz umysł zechce w niego ingerować i nie da temu samemu przyjść. Po czasie będziemy umieć wyłączać umysł by nam w tym nie przeszkadzał a przebłysk obrazu utrzymać na dłużej w naszej pamięci.
10-07-2013, 19:58
 Podziękowali: Nikola97

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB