Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasada Imion
Autor Wiadomość
Wild salamander xD Offline
Użytkownik

Liczba postów: 21
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Post: #1
Zasada Imion
Zasada ta opisuje powstawanie wyższych tworów, oraz istot oraz odmienne imiona w każdym Grimuarze, które mają zaledwie odstęp setek lat. Pewna książka daje coś ciekawego do zrozumienia. Wdy anioł zstępuję na Ziemię mówi, że wezwano go 3 tysiące lat ludzkich temu, a pop powrocie do następnego wezwania były to dla niego zaledwie sekundy. Jednak czasami słyszy się o wymiarach w których jedna Ziemska sekunda to tysiące lat. Tak ponoć jest po samobójstwie. Człowiek idzie do piekła jednak po 3 minutach czyli tak zwanej śmierci klinicznej może wrócić do ciała, jeśli przez te tysiąclecia pozostanie przy zdrowych zmysłach i poradzi sobie w samym piekle oraz pozostanie nadal sobą. Wtedy osoba może wrócić do życia. Jednak by opisać tą zasadę musze także opisać zasadę reinkarnacji oczywiście zmodyfikowanej, poprzez część moich badań. Istnienie każdej istoty zaczyna się od samego bardzo prostego składu, na początku jesteśmy tylko tzw. bakterią, która tylko istnieje a jej świadomość w atomach jest zerowa, jednak w miarę procesów nasza istota poprzez rozwój zaczyna z tych atomów składać się w związki już o większej energii oraz świadomości, te związki łączą sie w coraz większe łańcuchy i tworzą bakterie i tak dalej ewolucja. potem są rośliny, owady zwierzę ta i ludzie. Po każdym cyklu życia jest nam dodawany coś do imienia, bądź jego zmiana, oznaczająca oraz coraz bardziej skomplikowana oznaczają nasz poziom duchowy. Jednak gdy jesteśmy ludźmi mamy dwie drogi do wyboru, a właściwie 4

1. Jest to po prostu nędzne życie bez rozwoju i nie możemy pójść dalej, nie rozwijamy sie tak jak w poprzednich wcieleniach. Potwierdzeniem jest zwiększenie się ludzkości przejściowy proces jest zatrzymany poprzez coraz więcej dusz jest na ziemi i musi powtarzać istnienie w formie człowieka poprzez reinkarnacje, dlatego następuje zjawisko opisane w normalnej reinkarnacji, a nasi bracie rodzice dziadkowie wracają się do niższych form, by prawdopodobnie po ponownym odrodzeniu pamiętali o "wschodzeniu" i mogli pójść dalej.

2. Inaczej możemy się rozwijać. Jednak może nam nie starczyć czasu poprzez to iż nie wierzymy w nieśmiertelność ciała, poprzez co umieramy zanim dojdziemy do odpowiedniego stopnia duchowego w którym możemy wznów wzrosnąć

2,5. Umieramy, choć nas poziom jest niezbyt wysoki, nasza dusza jest wysłana na inna Płanetę, gdzie musimy to dokończyć, bądź do innych wymiarów itp. jednak czasami jesteśmy w samym świecie astralnym po śmieci uwięzieni w fokusie 23 czyli naszej własnej obiekcji, czym zazwyczaj jest piekła (jednak człowiek nikt inny stworzył piekło w samym sercu raju) lecz jest także możliwość dokończenia naszego wzrostu w świecie astralnym który jest innym wymiarem.

3. Ponownie wzrośnięcie może świadczyć o transfiguracji, zmianie ciała materialnego w energie duchową , sam Jezus tego dokonał wschodzą z swym ciałem w świetle do nieba.

"4". Istnieje teoria a właściwie pewna zasada. Demony nienawidzą ludzi i lubią sie nimi bawić, mogą wpływać na ten wymiar dlaczego jednak tego nie robią? Ponieważ oni także byli ludźmi, zboczeńcami o psychozie maniakalnej, tak samo powstały anioły. Były one sprawiedliwymi i tym podobnymi w swym życiu.

Wiedząc to każdy etap naszej wędrówki opisuje naszą podróż, jednak wezwanie poprzez stare imię nas, może wezwać nas po z czasu przed wzrostem naszej energii oraz świadomości.
07-10-2013, 21:30
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB