Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technika Room
Autor Wiadomość
Wild salamander xD Offline
Użytkownik

Liczba postów: 23
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Technika Room
[Obrazek: Dom-przy-Wiosennej-4-ky_big.jpg]
Jest to technika obrazowania sobie własnego umysłu. Jest użyteczna. Podczas jej wykonywania można spenetrować komuś umysł, jednak musi nas w takim wypadku sam tam zaprosić. Inaczej znajdziemy się w miejscu takim Jak Ospuło czyli podróbką. Można tam wpisywać Sygile, myśleć, układać myśli. Cokolwiek chcemy. Można nawet stworzyć drzwi do własnej podświadomości. Technika ta pozostawia sporo do wymyślania.

By używać tej techniki Należy pomedytować. Tutaj medytacja i wejście w stan gdzie nie odczuwamy ciała jest co najmniej wskazana. Można stworzyć ciało astralne, by lepiej sie poruszać, jak podczas pobytów w świecie astralnym. Stańmy w czystej bieli. Po woli niech samo zacznie sie rysować dom w miarę jak będziemy do niego podchodzi. Po otwarciu drzwi frontowych z napisem "Mój Umysł" wchodzimy tam. I dalej już pozostaje to co chcemy porobić. Łatwo można z tej techniki wejść w niższe stany umysłu, jak zarówno przenieść się w pole działania podświadomości.
10-07-2013, 21:37
FEBRa Offline
Ten róóóóóóóóóóżowy

Liczba postów: 61
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 6 razy w 4 postach
RE: Technika Room
Technika stara jak świat. Jedyne co chcę dorzucić to to, że umysł magów w większości przypomina zamek, twierdze, ładniej pokoi, często średniowieczny kościół o małych oknach (wypadł mi z głowy styl). Rzadko można znaleźć domy, gdyż te łatwo jest szturmować.
"Cynik jest łajdakiem, który perfidnie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jaki być powinien."
"Cynizm jest to udana próba zobaczenia świata, jakim jest on w rzeczywistości."
10-07-2013, 22:04

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB