Czytanie w myślach
Autor Wiadomość
Krogulec Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czytanie w myślach
Hej, mam pytanie czy jest możliwe, że ktoś wie o czym rozmawiam ze znajomymi! Jeśli tak, jak się bronić?
09-10-2013, 22:57
Znajdź Posty Reply
Krogulec Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: czytanie w myslach ...
Już stawiałem, kurczę, nic nie daje. :/ Czy jest możliwe dowiedzieć się jak to robi, to jest strasznie irytujące.
09-10-2013, 23:21
Znajdź Posty Reply
Advena Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 103
Reputacja: 3
Podziękowania: 20
Podziękowano 18 razy w 10 postach
Nie powiedziałabym, że taki znów wielki... To chyba takie średnio zaawansowane, jeśli już. (: Choć mi to było przedstawiane, jako podstawy. *Leci w przestworza ze swoim offtopem*
10-10-2013, 21:31
Znajdź Posty Reply
Advena Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 103
Reputacja: 3
Podziękowania: 20
Podziękowano 18 razy w 10 postach
Myślałam raczej o telepatii kontrolowanej, a nie takiej, że zewsząd dochodzą do Ciebie myśli przypadkowych ludzi. (Bo nie bardzo to sobie wyobrażam w przełożeniu na realia i praktyczność :3). I chyba mamy troszkę inne definicja tego zjawiska. :> Choć ja sama w sumie próbowałam tylko na "połączeniu fundowanym" i też marnie mi to szło, więc może. : p

Bo włażenie do czyjejś przestrzeni umysłowej i grzebanie, to już chyba trochę coś innego też, a to mi bardziej podchodzi pod to, co w pieszym poście jest.
10-10-2013, 22:14
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 133
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
RE: Czytanie w myślach
nie znam sie na magii ale czytanie w myslach w 90% mozna trafiac bezblednie. Wszystko co wyczyta z twoich mysl odnosi sie zazwyczaj do "teraz" i tego co mowisz, jak mowisz, tempo mowienia, sposob gestykulacji, zachowanie ciala, odruchy, itd. Praktycznie wszystko co robisz i jak robisz. Ja tak kiedys myslalem ze potrafie czytac ludziom w myslach, ale przeczytalem w necie ze to sie nazywa Mentalizm. Nie ma w tym nic magicznego jest to po prostu rozkladanie wszystkiego na drobne elementy i tzw "ostrzeliwanie" z ogromna precyzyjnoscia bo w gruncie rzeczy wszyscy jestesmy bardzo podobni, mamy podobne potrzeby, zachcianki, podobne rzeczy nami manipuluja itd itd. Wiec w praktyce mogl tez odnosic wiekszosc rzeczy do samego siebie - i mowic to jakby o tobie. Mozna tak rowniez robic poprzez roznego rodzaju komunikatory.

Np piszesz cos komus na fb ta osoba odpisuje ci nagle dluzej, to tez o czyms swiadczy, kazda zmiana o czyms swiadczy, kazde slowo itd. Mozna nawet czytac emocje z tego jak ktos pisze, lub widziec dokladnie jego mimike twarzy po tym jak odpisuje xd Ale to jest czysta wyobraznia, ale mozna zapytac go a on potwierdzi zazwyczaj ta osoba z ktora rozmawiasz, zazwyczaj sie zgodzi bo wszyscy w gruncie rzeczy jestesmy tacy sami takie same odruchy xd te przecietne.

Dobre jest uczucie gdy robi sie to w myslach bardzo szybko, np patrzysz na kogos i oceniasz interpretujesz wszystko co ma na sobie w takim sprint tempie przychodzi ci do glowy wtedy setki roznych mysli losowych dotyczacych tego o czym myslisz. Odrazu otrzymujesz odpowiedzi na pytania ktore zadajesz sobie samemu w glowie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2016, 16:16 {2} przez Eryk88896.)
19-11-2016, 16:14
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Mikael

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB