Proste zaklęcie manipulacyjne - Wola maga
Autor Wiadomość
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 764
Reputacja: 63
Podziękowania: 134
Podziękowano 590 razy w 131 postach
Proste zaklęcie manipulacyjne - Wola maga
Amorte,

Gdzieś z forum zniknęło to proste zaklęcie manipulacyjne, albo ja nie mogę go znaleźć.
Zamieszczam oryginalną moją wersję, z tłumaczeniem.

Całość manipulacji wywołujemy po uprzednim ustanowieniu linku do umysłu celu (jak, to nieistotne - polecam linkować górne czakry).

Skuteczność tej techniki jest średnia i sprawdza się w najłatwiejszych, nie wymagających emocjonalnej odpowiedzi celu, manipulacjach typu "przynieś mi szklankę mleka".

Przy trudniejszych manipulacjach ta technika jest jedną z metod podawania manipulacji, wtajemniczeni mający dostęp do pewnych tematów wiedzą dlaczego.

Da się, w pewnych warunkach złamać uwarunkowania celu i przełamać wolę osoby manipulowanej, ale tą metodą kosztuje to sporo wysiłku.

Obrazek w załączniku.

Na linku do celu wizualizujemy pentagram, jak wyżej. Rysujemy go od 1 do 2 i tak dalej, aż do punktu 6. Z punktu na górze pentagramu rysujemy okrąg dookoła figury zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Wizualizujemy wyraźnie, bez nadmiernych emocji (w zależności od typu manipulacji, np. wizualizujemy, że przyniesienie nam szklanki mleka sprawi przyjemność tej osobie) czynność lub ideę z punktu widzenia tej osoby (dosłownie - z widokiem z jej oczu).

Skupiamy się na dokładnym odwzorowaniu procesu myślowego w głowie celu. Należy wziąć pod uwagę sposób myślenia tej osoby, jeżeli go znamy.

Następnie wizualizujemy sobie licznik czasu odliczający wstecz.
Patrzymy, jak cyfry spadają po woli do zera i wyrażamy intencję, że całość wizualizacji ma zaistnieć w umyśle celu dopiero, gdy licznik dojdzie do zera.

Zdejmujemy symbol, rysując okrąg od 6 w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, następnie pentagram od 6 do 5 i dalej do 1.

Staramy się to zrobić w miarę sprawnie, zanim licznik odliczy do zera i następnie zrywamy link.

Polecam poćwiczyć na ludziach w najbliższym otoczeniu.

Załączone pliki Miniatury

Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-27-2018, 19:49 {2} przez Evander.)
11-03-2013, 21:18
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Avi , Czarnulka , Sea , Bvizard , Void , Olimpia
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 362
Reputacja: 4
Podziękowania: 58
Podziękowano 83 razy w 62 postach
RE: Proste zaklęcie manipulacyjne - Wola maga
Jeśli ktoś oprze sie takiej manipulacji to może wykryć kto próbował go zmanipulować?
10-03-2015, 19:42
Znajdź Posty Reply
Zołi. Offline
Stały Bywalec

Liczba postów: 364
Reputacja: 6
Podziękowania: 145
Podziękowano 67 razy w 59 postach
Ciekawe, bardzo ciekawe. A obrazka nie idzie pomniejszyć? Bo rozwaliłeś trochę forum. Oczko
10-03-2015, 20:48
Znajdź Posty Reply
Chemognoza Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 57
Reputacja: 6
Podziękowania: 41
Podziękowano 59 razy w 25 postach
(10-03-2015, 19:42)Shadow napisał(a): Jeśli ktoś oprze sie takiej manipulacji to może wykryć kto próbował go zmanipulować?

To bardzo prosta manipulacja, jeśli ktoś wyczuje, że ktoś się do niego podłącza i że leci do niego energia, to może pójść do jej źródła. Zależy od umiejętności. Dla niektórych to bardzo łatwe.
10-03-2015, 21:28
Znajdź Posty Reply
Garphy Offline
Użytkownik

Liczba postów: 18
Reputacja: 0
Podziękowania: 10
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Można jeszcze raz uploadować obrazek, bo się on nie wyświetla ?
08-26-2018, 23:11
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 764
Reputacja: 63
Podziękowania: 134
Podziękowano 590 razy w 131 postach
Amorte,

Dodałem obrazek w załączniku do posta.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
08-27-2018, 19:50
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: maratesa
maratesa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Reputacja: 0
Podziękowania: 9
Podziękowano 5 razy w 5 postach
To moze ja opisze swoje doświadczenie z ta manipulacja...jak i pomarańczą ktora polubilam w celach naukowych Oczko
Przez kilka dni (w czwartym sie udalo) kladlam tuz obok koszyczka w ktorym zazwyczaj w moim domu leza owoce...
Wieczorem w spokoju staralam sie "poprosic" jednego z domownikow zeby zadal mi pytanie czy "zjem pomarancze"
Trzeciego dnia zaczelam tracic nadzieje Smutny
A kiedy czwartego dnia tez nie wyszlo...wstalam zrezygnowana...i po wejsciu do kuchni natknelam sie na osobe ktora " prosilam" zażerajacą sie..........ową pomarańczą Uśmiech zaczela sie tłumaczyć, ze naszla ja ogromna ochota zeby ja zjesc...nagle !
Drazylam temat pytaniami...i powiedziala, ze nagle uznala ze musi zjesc pomarancze...nie majac pewnosci, ze taki owoc jest w domu...
Choc mi nie wyszlo...to uznalam to za jakis swoj maly sukces Uśmiech
I walcze z kontrola swojego umyslu dalej Uśmiech
08-27-2018, 20:40
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB