Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarot Thota
Autor Wiadomość
Nocte Offline
Użytkownik

Liczba postów: 44
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Tarot Thota
http://www.czarymary.pl/p_843578_tarot_t...3godr3EA2A

Ktoś używa? Jakie macie związane z tą talią odczucia?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT6P70lE5jxurcW3oRZCza...XIiL1QTVNO]
Straszną jest rzeczą, kiedy dusza zmęczy się życiem szybciej niż ciało.

Marek Aureliusz
11-04-2013, 18:24
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,029
Reputacja: 85
Podziękowania: 908
Podziękowano 1252 razy w 612 postach
RE: Tarot Thota
Symbolika jest bardzo trudna dla początkujących dlatego ją polecam doświadczonym już tarocistą.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-05-2013, 07:50
iwona Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Bardzo energetyczna talia, polecam, dobrze się z nią pracuje.
11-06-2013, 13:32
Amor Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 18
Reputacja: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
(11-05-2013, 07:50)Olimpia napisał(a): Symbolika jest bardzo trudna dla początkujących dlatego ją polecam doświadczonym już tarocistą.

Wybacz, musiałem. Oczko

A co do Tarota Thotha.... Jest to Nowo Eoniczna talia. Polecam jednak zakupić ją po angielsku, tłumaczenie pozostawia wiele do życzenia... Jednak nawet sam Crowley pisał, że ta talia nie jest do dywinacji (można tak korzystać ale jeżeli to jedyny cel to nie ma sensu). Ta talia głównie służy do medytacji, pracy nad sobą. Zawiera cały Makrokosmos. Kto posiada, ten zrozumie o czym mówię. Uśmiech
93!
"Piękno i siła, radosny śmiech i rozkoszne osłabienie, siła i ogień, oto co pochodzi od nas." - AL II:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-24-2015, 23:55 {2} przez Neaxx.)
11-07-2013, 09:32
Mintka Offline
Matka Boska Napalmowa

Liczba postów: 129
Reputacja: 2
Podziękowania: 52
Podziękowano 121 razy w 50 postach
Średnio lubię tę talię. Jej energia przyciągała mnie od długiego czasu, jednak kiedy trafiła w moje ręce wiedziałam już, że nie będzie mi się dobrze z nią pracowało. Symbolika jest bardzo bogata, wręcz cała talia jest nią napakowana. To przeładowanie drażni moją podświadomość i sprawia, że nie mogę się odpowiednio skupić = nie ma szans abym z niej dobrze czytała. Jeżeli ktoś jest fanem tego typu talii to może spróbować, znam dość sporo osób, które są zachwycone pracą z tarotem Thotha. Nie polecam jednak kierować się opinią innych, tym sposobem natrafiłam na informacje rozsiewane po forach internetowych jakoby ta talia była przeklęta, sprowadzała nieszczęścia, odbierała bliskich oraz inne cuda na patyku. Cóż, tak się dzieje jeżeli ktoś źle dobierze karty i nie będzie ich czyścił...
11-02-2015, 19:26

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB