Secret - Czyli jak ważna jest wizualizacja.
Autor Wiadomość
~obca_w_krainie_czarów
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Secret - Czyli jak ważna jest wizualizacja.
Zgadzam się, że nie jest to zbyt ambitna pozycja dla wtajemniczonych, ale jest świetna dla tych co szukają drogi Uśmiech Tak zaczęła się moja przygoda z magią Uśmiech Zainspirowała mnie. Zaczęłam szukać dalej i dalej, aż trafiłam na to forum. Nie ma wiec tego złego, co na dobre by wyszło Oczko Wszystko, co zmusza człowieka do dalszych poszukiwań i inspiruje, jest godne uwagi Uśmiech
11-29-2013, 21:12
Reply
Janet Offline
Użytkownik

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Ja obejrzałam film i przeczytałam książkę i nadal mam problem z wizualizacją, wiem co chcę, ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. :-(
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-25-2015, 16:46 {2} przez Neaxx.)
01-24-2015, 15:38
Znajdź Posty Reply
Uroboros Offline
Szaleniec

Liczba postów: 32
Podziękowania: 1
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Oth, Evander, mam pytanko małe panowie, jaką naturę według państwa przejawia wszechświat. Jakie według panów posiada on prawa oraz czym sądzicie panowie jest życie w nim? Ciekawią mnie państwa spostrzeżenia oraz innych osób. Może i te będzie lekkim offtopem, ale dobra wiedza jest ważniejsza od małych niedogodności. Czekam z niecierpliwością na państwa i innych odpowiedź.
01-24-2015, 18:27
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
(01-24-2015, 18:27)Uroboros napisał(a): (...)jaką naturę według państwa przejawia wszechświat. Jakie według panów posiada on prawa oraz czym sądzicie panowie jest życie w nim?
"Natura przestrzeni wszechświata.
Przestrzeń to trójwymiarowa, nieograniczona lub ograniczona rozciągłość lub jej część. Pojęcie to już od dawien dawna interesowało filozofów, a później także fizyków. Kartezjusz (francuski matematyk i filozof, żył w latach 1596-1650) był zdania, że ciała charakteryzują się rozciągłością i mierzalnością, więc przestrzeń ma cechy rozciągłości jedynie wtedy, gdy zawiera pewne ciała, tak więc rozciągłość nie może istnieć bez tych ciał. Czyli przestrzeń nie może istnieć bez materii. Isaac Newton (angielski fizyk, matematyk, astronom, filozof, historyk, badacz Biblii i alchemik, żył w latach 1643-1727) twierdził, że przestrzeń jest nieskończona, pozbawiona jakichkolwiek granic i istnieje niezależnie od jakiegokolwiek poznania. (...) Struktura przestrzeni wszechświata i galaktyki.
Przestrzeń wszechświata jest wypełniona tzw. ciemną materią stanowiącą ok. 90% masy całego wszechświata. Istnienie tej materii jest potwierdzone poprzez obserwacje ruchów galaktyk, których nie można wyjaśnić grawitacyjnym oddziaływaniem widocznej materii. Do tej pory naukowcy nie poznali natury czarnej materii oraz nie potwierdzili przypuszczenia, że brakująca masa wszechświata skupia się w tzw. czarnych dziurach. Czarna dziura to obiekt astronomiczny o dużej masie, który tak silnie oddziałuje grawitacyjnie na swoje otoczenie, że nawet światło nie może uciec z jego powierzchni".*** A może zainteresują Cię bardziej dogłębne zagadnienia, to polecam przeczytać to http://forum.swietageometria.info/index.php?topic=475.0
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-25-2015, 16:47 {2} przez Neaxx.)
01-24-2015, 18:46
Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 202
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
(01-24-2015, 18:46)Ismena napisał(a):
(01-24-2015, 18:27)Uroboros napisał(a): (...)jaką naturę według państwa przejawia wszechświat. Jakie według panów posiada on prawa oraz czym sądzicie panowie jest życie w nim?
"Natura przestrzeni wszechświata.
Przestrzeń to trójwymiarowa, nieograniczona lub ograniczona...

To bzdura. Przestrzeń jest niebieska i fruwają w niej ptaki Uśmiech (Werner Carl Heisenberg).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-25-2015, 16:48 {2} przez Neaxx.)
01-25-2015, 09:45
Znajdź Posty Reply
Uroboros Offline
Szaleniec

Liczba postów: 32
Podziękowania: 1
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Gdyby światło słoneczne padałoby pod innym kątem na powłokę powietrza Ziemi, to niebo by miało inny odcień, a więc twoja wypowiedź nic nie wnosi panie. Liczę na więcej odpowiedzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-25-2015, 13:48 {2} przez Uroboros.)
01-25-2015, 13:47
Znajdź Posty Reply
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
05-03-2015, 17:57
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea
Bvizard Niedostępny
Descendant of dragons

Liczba postów: 181
Reputacja: 7
Podziękowania: 327
Podziękowano 51 razy w 38 postach
Nie mogłem dalej tego czytać, i tak zbyt dużo już przeczytałem, ten film „ the Secret „ { mam go na dysku , i oglądałem z 5 razy}, głównie to mówi o tzw prawie przyciągania które według tego filmu jest tym czego pragniesz, specjalnie uformowanym działaniem które „ wysyłasz do wszechświata { cytat z filmu } „ a on działa, to eliminuje działania typu rytuał, wiadomo pragnienia marzenia to też energia, ale według mnie jest to bardzo małe jak i nie chuj*** źródło czy nawet i wstęp do magi

Jeśli chodzi o samo leczenie, ja też się kiedyś wyleczyłem bez leków { najgorsze że nie pamiętam jednego punktu tego działania, ale to prawda}, może i nie był to rak ale jednak bez żadnych leków, i wcale nie wyglądało jak metody opisywane w filmie

Ja od bardzo dawna przyglądam się hipnozie, od mniej więcej roku wiem o istnieniu pewnego rodzaju sesji podprogowych programowań, które ingerują w nasza podświadomość { ona steruje naszym ciałem i organami } ona zaś zmienia działanie czy funkcjonalność ciała i organów, jak to działa?, trzeba dać temu czas, trochę z tym pracować { słuchać pewien odpowiedni czas [ każdy człowiek jest inny ]} trzeba w to wierzyć i co ważniejsze jeśli choć w 00,01% to nie wierzysz czy negujesz to nie ma bata żeby to zadziałało , kiedyś trafiłem na stronę gdzie właściciel oferował { jeśli dobrze pamiętam, ale raczej dobrze } za darmo sesje która likwiduje raka. Używałem przez jakiś czas tych programowań, na przykład na szybsze czytanie i lepszą pamięć, i to działa!, ale wszystko zalezy od nas!

Nie zrozumcie mnie źle nie chce nikomu niszczyć życia, to dobrze że twoja kuzynka pozbyła się raka, jednak jestem pewien że to było raczej coś innego albo nie tylko, ten „ The secret „

Jako osoba która wychowywała się w bardzo bardzo biednej rodzinie, był pewien czas w którym szukałem przeróżnych sposobów na zarabianie pieniędzy, ale w końcu przestałem ponieważ prawdą jest pewien system w którym zarobisz dużo pieniędzy, ale on jest taki że stwarzasz coś niesamowitego ale bardzo skomplikowanego i po prostu wystawiasz to do sprzedaży, lecz te systemy to przeważnie ściemy, a jak nie to piramidy finansowe które raz że są nie legalne a dwa że zarabia na nich osoba która je tworzy jako pierwsza, jak dla mnie ten cały the secret jest takim pierwszym systemem czyli ściemy, na których żeruje się na osobach które mają że tak się wyrażę nóż na gardle, widać że twórca coś niecoś łyknął o magi ale tyle, zwłaszcza że parę lat gdy poznałem ten cały the secret na ich głównej stronie był tylko on i książka a teraz jakiś the secret magia i jeszcze coś, widać że osoba zauważyła że jego żerowanie na ludziach się rozwija i opłaca to sklecił parę innych rzeczy żeby jeszcze bardziej żerować!.

Fakt że przez inkwizycje, łowców czarownic i kto wie co jeszcze, wiele rzeczy i aspektów poznikało czy stracono, jednak uważam że ten cały the secret nie jest czymś co powinien nawet koleś który00,00% w magi się zna, użył jako podstaw wstępu do magi

Ten cały the secret mówi o tym że wszechświat czeka na nasze pragnienia i je wykonuje, jednak nie pisze o żadnych rytuałach a co najwyżej o tym aby uważać to że to o co prosimy już jest nasze, albo przypomniał mi się jeden fragment z tego filmu, jak była instrukcja żeby umieścić to czego pragniemy tak żebyś my to czego pragniemy widzieli dokładnie przed pójściem spać i dokładnie po obudzeniu się { jest taki fragment, przedstawili to wizualnie jak jeden koleś nad łóżkiem na suficie przykleił sobie banknot papierzany, jeśli nie pamiętasz tego fragmentu to oglądnij film, jeśli go nie ma to skołuj inny plik bo musi być ucięty }, a to nic innego jak oddziaływanie na nasza podświadomość, możliwe też że to jest tym podprogowym programowaniem o którym wcześniej wspominałem Oczko

Tak więc magia magią, rozsadek rozsądkiem, interpretacja interpretacją a pieniądze pieniędzmi.
Nie dajmy się zachłannym ludziom Oczko

Oczko co złego to nie ja, nie chce moją odpowiedzią nikogo obrażać czy oburzać Oczko
Jak dla mnie to nie nadaje się do wstępu do magi, jednak wiadomo każdy jest inny, dlatego też się wypowiadamy i tak dalej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2015, 04:18 {2} przez Bvizard.)
07-12-2015, 03:53
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Siri

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB