Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć w męczarniach
Autor Wiadomość
~wilk1610
Gość

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Śmierć w męczarniach
Zanim klątwę tą na kogoś rzucisz musisz mieć następujące akcesoria:

6 czarnych świec

6 zdjęć osoby na która kierujesz klątwę

3 razy powtórzyć zaklęcie

W miejsce kropek wstaw imię i nazwisko ofiary oraz w każdej świecy spal jedno zdjęcie ofiary (czyli, potrzebujesz sześć tych zdjęć mogą wydrukowane lub skierowane, nieważne jakie ale ma być ich sześć)

...........

Za sprawą Bala

Niech się stanie

Twoja śmierć przez ugotowanie

W mękach ginąć będziesz teraz

A Twą dusze ciemność sponiewiera

Krew Ci w żyłach się zagotuje

Mózg upiecze w Tobie się

Nikt ci w mękach nie współczuje

Bo z Ciebie .......... zły człowiek jest

A gdy żywota dokonasz swego

Bal Twą dusze teraz schwyci

By przeszła w męczarniach piekło

Jakie żeś ....... za życia sprawił innym

W Imię Bala, Lucyfera niech się stanie wola ma!!

Żebyś zginął ....... w tych męczarniach i niech to długo trwa!!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012, 18:52 {2} przez Olimpia.)
16-09-2012, 16:44
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,768
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 193 razy w 334 postach
RE: Śmierc w męczarniach
Podobna klątwa do tej na Andresa, tylko że tam to jakieś choroby weneryczne wrzuciłeś i było wzywanie Baela, Lucyfera, Lewiatana i Sataniela.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-10-2012, 18:28
Znajdź Posty Reply
Irbis Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 325
Reputacja: 10
Podziękowania: 53
Podziękowano 68 razy w 80 postach
Podziękowano 68 razy w 80 postach
RE: Śmierć w męczarniach
A zdjęcia spalać po kolei jak się jedno spali to następne i tak dalej ? Czy w odpowiednich momentach formułki ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012, 19:30 {2} przez Olimpia.)
11-10-2012, 19:21
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Jak chcesz.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-10-2012, 19:30
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Jest niepełna, i nie mówię tutaj tylko o tym że nie ma inwokacji tych istot tak naprawdę.

Myślicie że tak łatwo kogoś zabić magią? xD To by było zbyt proste, ''klątwa'' powstała tylko jako szablon i dużo rzeczy jest pomiętych bez których nie można użyć jej z takim efektem do jakiego jest niby przeznaczona. Uśmiech Pokoleniowe klątwy i klątwy na śmierć jest najtrudniej rzucić.
Normalność to wymysł.
-----------
11-10-2012, 21:26
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Skąd pewność że jest niepełna? A no bo wilk1610 jest jej autorem i ma pewien haczyk o którym nie będę pisać publicznie i z całą pewnością nie zadziała, to akurat mogę zagwarantować. Oczko
Każdy kto wie jak są zbudowane TEGO typu klątwy to widzi że ona jest niepełna. xD
Poza tym można ''zakodować'' w zapis energetyczny rytuału czy klątwy coś na zasadzie przekazu podprogowego, czy sigilla aby nikt nie mógł użyć danego rytuału skąd wiesz że tak nie jest zrobione z tą klątwą? Poza tym wyjść z tego jest setki i to jest odpowiednio zabezpieczone i nikt tego nie użyje. Najpierw sprawdź a potem ewentualnie podważaj, a jeśli nie sprawdziłeś to nie masz prawa podważać czegoś tylko dlatego bo Ci się wydaje albo bo wygląda na działające. Mówisz że nie wiesz jaką energię ma czarna świeca, to tylko znaczy że nie znasz podstaw tworzenia rytuałów... A my z wilkiem1610 nigdy nie używamy ''gotowców'', piszemy własne rytuały przez ładnych kilka lat i głupi nie jesteśmy żeby coś co działa w taki sposób tak po prostu udostępnić. Np. Rytuał Stania się Wampirem jest w Dziale dla Wtajemniczonych (bynajmniej na starym forum) a takie coś miałoby być udostępnione każdemu? Ten kto logiczne myśli widzi na pierwszy rzut oka, że coś tu nie gra.

A jeśli chodzi o to że jak ktoś chce zabić to znajdzie drogę to masz rację! Więc tak naprawdę nawet jakby ten rytuał który i tak nie działa bez kluczyków był w Dziale dla Wtajemniczonych to by to nic nie zmieniło, ja sobie wpisałam hasło ''klątwy'' w google i już mam parę gotowców... Poza tym ile ludzi modli się o śmierć kogoś do Bogów, Demonów, robi ryty, kukiełki i jakoś im to nie wychodzi? To naprawdę trudne i to wyższa szkoła jazdy.

Myślisz że powiesz że ich wzywasz i oni tak po prostu Ciebie posłuchają? No to się mylisz, właśnie po to są pieczęci, sigile, odpowiednie hmm inwokacje. A nawet jeśli się zjawią to sądzisz że tak po prostu użyczą Ci swej mocy i Ci pomogą? Hmm...

A czystą bezmyślnością jest uważać że rytuał działa jeśli nawet nie sprawdziłeś, wilk1610 nie jest głupi a już nie pewno nie jest nieodpowiedzialny i TO NIE JEST ŻADEN PRZEPIS NA TACY. Nie wszystko jest takie na jakie wygląda, chcesz możesz sobie spróbować na mnie czy klątwa działa czy też nie, nawet Ci dam zdjęcia. xD

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dopiszę jeszcze że właśnie po to jest Dział dla Wtajemniczonych aby ludzie nierozważni, nie gotowi itp. nie mieli dostępu do niebezpiecznych rzeczy w tych działach głównie pisze właśnie wilk1610 nie pomyśleliście że gdyby ta klątwa faktycznie stanowiła zagrożenie to zostałaby wstawiona/przeniesiona tam?
Jakiś sens ma mają te działy i dobrze wam te sens jest znany...
Normalność to wymysł.
-----------
11-10-2012, 23:52
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Amber masz rację i dobrze że zwracasz uwagę jak Ciebie coś niepokoi ale w tym wypadku naprawdę nie ma co. Klątwa nie została napisana aby ludzie próbowali czy zadziała czy nie... Amber brak znajomości budowy np. klątw to poważne braki w edukacji maga, musi mieć on chociaż pojęcie jak to wygląda, i jak się można bronić przed czymś takim i TYLKO dlatego została ta klątwa napisana a ten kto jej użyje to i tak efektów zyska gwarantuję. Słyszałam opowieść o dziewczynie zajmującej się Magią Naturalną parę lat, zakochał się w niej koleś zajmujący się VooDoo ale ona nie odwzajemniała jego ''uczuć'', koleś z upokorzenia i nerwów rzucił na nią klątwę, dziewczyna gdyby wiedziała jak się taka klątwa objawia, jak się przed nią bronić i jak taką klątwę skonstruować to by przeżyła.
Cóż ja bym na pewno nie dała włosów, paznokci i ubrania...

Wszystko jest energią tak, ładnych parę lat temu (miałam około 13 lat) byłam wściekła na brata myślisz że potrzebowałam rytuału aby coś mu zrobić? Wystarczyło tylko złe życzenie wypowiedziane właśnie z nerwów a efekt klątwy nie skrzywdził fizycznie tylko mojego brata ale też połowę jego klasy, skrzywdziłam niewinne dzieci i zepsułam im tym samym Komunię. Ale mimo wszystko cieszę się że tak się potoczyło, bo gdybym tego nie doświadczyła być może znów bym coś powiedziała nerwach i to by się skończyło tragicznej? To mnie nauczyło że trzeba uważać co się mówi i nie dać emocjami panować nad sobą, od tego momentu właśnie ćwiczyłam głównie swój charakter.
Gdybym miała takie forum jak to albo chociaż książki z których bym się mogła uczyć to dowiedziałabym się szybciej jakie słowo ma moc ale cóż...

Co klątwy na śmierć itp. Rzuciłabym taką jakbym nie miała wyjścia bez zastanowienia. Wyobraź sobie Amber idziesz ulicą i słyszysz krzyki a tam kilkanaście facetów gwałci dziecko co byś zrobiła? Jeśli by mi się nie udało sparaliżować facetów (a grubo wątpię aby mi się udało) to musiałabym rzucić taką klątwę.
Pamiętam jak koleżanka którą uczyłam magii świetnie użyła pewnej techniki w samoobronie, tylko że przez nie umiejętność opanowania emocji (spanikowała) nie mogła przestać tej techniki używać, kolesie prawie zginęli ale takich skurwieli to ja bym nie żałowała.
12-10-2012, 12:49
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Nawet nie chce mi się tego wszystkiego czytać więc odwołam się do niektórych przeczytanych wątków, a do całości odwołam się jak znajdę trochę czasu.

1. Co do mojego wieku, za cztery miesiące kończę 20 lat. Oczko Poza tym totalne szufladkowanie oceniać kogoś po wieku, wiek nie idzie w parze w rozumiem. Oczko I nie zajmuję się Magią Chaosu, moją broszką jest Magia Naturalna (choć rzadko korzystam też z innych systemów).
2. Mówiąc że piszemy rytuały parę lat mam na myśli że tyle się tym zajmujemy (a parę to mniej niż 10 lat mówię bo z moim wiekiem nieźle przekręciłeś).
3. Co do używania imion bytów masz pojęcie ilu ludzi codziennie wypowiada ich słowa? Ba! Nawet jak mój głupi brat ich wyzywa i obraża? Teoretycznie masz rację ale praktycznie jakoś tego nie widzę...
4. Cytuję:

''Pokazujecie tutaj również brak szacunku do innych adeptów magii ponieważ w swej próżności i wielkości myślicie, że jak udostępnicie komuś małą część wiedzy (tutaj rytu), nikt wam nadal nie naskoczy, a wy będziecie w ich oczach wielcy. Gówno prawda. Są osoby, które to obejdą, bądź wykorzystają inne metody by wam nasrać do życia z czystej przekory. Mądremu adeptowi brak jest potrzeby tak niebezpiecznych rzeczy pokazywać, i o nich w taki sposób mówić. ''

Nie wiesz co myślimy więc się na ten temat nie wypowiadaj.

Przewijasz w tym tekście sporo o doświadczonych i mądrych magach, tacy nie bawią się w takie głupoty a jak już się bawią to nie umieją to od wielu lat i na pewno nie z tego forum. Rytuał jest skierowany do POCZĄTKUJĄCYCH ADEPTÓW MAGII W CELU POKAZANIA IM PRZYKŁADU RZUCANIA TAKIEJ KLĄTWY.

PS: A może tak ja się zarejestruje pod innym nickiem, IP i emailem na pewnym forum i będę udawać kogoś innego? Hmmm... Jeśli się nie mylę to wiesz o co mi chodzi, a jeśli się mylę to od samego Twojego nicku bije znajoma energetyka... Pewnie teraz pomyślisz że nabrałam podejrzeń od kąd mnie krytykujesz, akurat mówiłam paru osobą o swoich podejrzeniach wcześniej jeśli faktycznie mam rację (nie jestem nieomylna) to za debilizm pisać takie długie posty i wg. pisać za dużo wiedząc że odbieram i rozpoznaje zapis energetyczny? Oczko
15-10-2012, 01:15
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Co do mojego wieku, za cztery miesiące kończę 20 lat." - zakładając, że rzeczesz prawdę to pomyliłem się o niecałe 3 lata. Niewiele. Tak, propo w internecie można kłamać i to bardzo łatwo.

Można, ale jakoś nie uważam abym musiała Ci udowadniać ile mam lat albo żeby to było ważne. Jak dla mnie płytkie.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Poza tym totalne szufladkowanie oceniać kogoś po wieku, wiek nie idzie w parze w rozumiem" - ja ciebie oceniam na podstawie opinii, które tu wyrażasz.

Ano chyba że tak. Inaczej to odebrałam ale ok.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): Twój wiek wywnioskowałem na podstawie moich własnych odczuć oraz cytatu, który przedstawiłem w poprzedniej opinii. Wątpliwości tylko powodowało to, że naprawdę ładnie się wyrażasz w tym co piszesz. Mam tu na myśli podstawy gramatyki i interpunkcji, których brak wielokrotnie u wielu użytkowników mnie ostro irytuje (pomijam sporadyczne błędy, które każdemu się zdarzają).

Po prostu błędy ortograficzne/interpunkcyjne strasznie mnie rażą, uważam że estetyka pisowni jest bardzo ważna. Fakt większość użytkowników to olewa i poprawiam praktycznie każdy post z modami i korektorem ale ich błędy znaczą tylko tyle że nie kładą nacisk co to jak się pisze tylko co wnosi to co piszą.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Co do używania imion bytów masz pojęcie ilu ludzi codziennie wypowiada ich słowa? Ba! Nawet jak mój głupi brat ich wyzywa i obraża? Teoretycznie masz rację ale praktycznie jakoś tego nie widzę:" - bo masz kiepską praktykę w tym temacie. A przynajmniej jeszcze masz, bo co będzie jutro i dalej tego wiedzy mi brak. Powiedzieć Lucyfer ot tak sobie jeszcze niczego nie znaczy. Trzeba wiedzieć jak je wypowiedzieć i w jakich okolicznościach. Poza tym za kogo ty ich masz? Za idiotów, którzy na każde słowo związane z ich imieniem lecą do gościa?

Praktykę akurat mam sporą, podejrzewam że nawet większą niż Twoja.
Mało osób jest tutaj na forum którzy zajmują się magią kilkanaście lat, ja nie dość że zajmuję się od dziecka to jeszcze moja rodzinę która zajmowała się magią... Co prawda to nie wiele znaczy w świetle że rzadko kiedy rozmawiamy o magii ale i tak sporo wskazówek mi matka dała.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Nie wiesz co myślimy więc się na ten temat nie wypowiadaj" - tylko, że pisane na forum teksty są myślami, choć powinienem rzec, że są ich odzwierciedleniem. Ja waszych myśli jeszcze nie czytam i nawet brak mi chęci by to robić nawet gdybym umiał. Wiesz nie chciałoby mi się poznawać twoich marzeń seksualnych. Bądź co bądź szanuję cudzą prywatność. Ja oceniam wasze opinie, które tu przedstawiacie. Mam wyjebane na to, że wam się to nie podoba. Zdaję sobie sprawę, że wielu osobom ciężko jest przełknąć, że mam w pewnych kwestiach większą od nich wiedzę i doświadczenia i zgoła odmienne zdanie, lecz czemu mam się tym przejmować? Ja me opinie choć nie wszystkie przedstawiam tutaj by inni się uczyli i co ważniejsze piszę dlaczego tak uważam. Poznać wiedzę nawet błędną innej osoby to też nauka (choć jak czytam niektóre wypowiedzi to mnie aż boli), i zdobywanie wiedzy, co kto z tym zrobi to jego broszka.

Tylko że widocznie źle te ''myśli'' odbierasz.
Co do tego że trudno komuś przełknąć że masz większą wiedzę, doświadczenie itp. jak dla mnie w tym momencie się wywyższasz nie wiesz jaką kto ma wiedzę, umiejętności a Ty jak narazie nie pokazałeś nic specjalnego. To że się nie zgadzasz się z jakimś poglądem nie znaczy że Twój jest ten jedyny i prawdziwy, poza tym raczej nikt na forum nie pokazuje całej wiedzy. Ciężko przełknąć że możesz mieć wiedzę od innych? Hmmm... Pokaż mi osobę której to by ciężko było przełknąć, bo jakoś żadnej nie widzę a jeśli masz na myśli mnie to powiem Ci że szanuję osoby które mają więcej doświadczenia i wiedzy i przełknąć jest mi to miło, to lepiej dla początkujących adeptów że poznają wiele opinii, poglądów itp. Poza tym jak napisałeś dla innych też to nauka.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Przewijasz w tym tekście sporo o doświadczonych i mądrych magach" - a dlaczego mam nie pisać czemu wg. mnie doświadczony Mag postąpi tak, a nie inaczej? Skoro mi zazdrościcie, że tak robię to powiedz czemu wy tak nie robicie? Owszem mówię co wg. mnie doświadczony mag zrobi, a czego nie zrobi, lecz wyrażam takie opinie w tematach, w których faktycznie mam doświadczenie. Poza tym również i doświadczenie jest wyznacznikiem prawd. To, że wielokrotnie na moje doświadczenia, które opisuję żadna osoba nie potrafi z sensem odpowiedzieć, nie wie jakich argumentów użyć by przekonać mnie do swoich racji, to to, już nie mój problem.

Dlaczego nie powinieneś w tym tekście przewijać o doświadczonych magach? Proste. Bo tekst jest kierowany do początkujących którzy nawet się nie połapią że klątwa to tylko szablon, a nawet jeśli to nie będą umieli obejść pewnych zabezpieczeń o których mówić nie będę. Zaś doświadczeni nie potrzebują takiej klątwy bo mogą sobie napisać sami i to sto razy lepszą. Zazdrościć Ci raczej nie ma czego, a bynajmniej nie pokazałeś że jest czego - tutaj to z kolei znów potwierdzasz wywyższanie się nad nami i zadufanie w sobie.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Nawet nie chce mi się tego wszystkiego czytać więc odwołam się do niektórych przeczytanych wątków" - raczej stwierdzę, że wszystko przeczytałaś i się wkurwiłaś, co zresztą poczułem. Język Poza tym to stwierdzenie potwierdza mnie w przekonaniu o twojej arogancji i zadufaniu w samym sobie. Ja czekałem tych kilka dni od twoich wypowiedzi by na najważniejsze kwestie w sposób rzetelny się wypowiedzieć, a nie po macoszemu, na szybko i bez składu i ładu co ty zrobiłaś. Dlaczego ty tego nie zrobiłaś? Przecież ci nie kazałem od razu czytać wszystkiego i odpowiadać.

Nie przeczytałam wszystkiego ale jak napisałam mam zamiar to zrobić w wolnej chwili której od paru dni prawie nie mam... Co do wkurwienia owszem byłam lekko wkurwiona ale nie Ty ani Twoje wypowiedzi to zapoczątkowały. Arogancja i zadufana w sobie? No jak narazie to Ty pokazałeś te cechy uważając że Ci zazdrościmy, że jesteś doświadczony, wiele wiesz itp. Co do tego że przeczytałam na szybko pewnie fragmenty które się rzuciły w oczy i na nie odpowiedziałam, moim obowiązkiem jest chociaż rzucić okiem na post a że miałam co do powiedzenia odnośnie tych fragmentów to odpowiedziałam.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): Jako, że już jest pora późna co do całej reszty wypowiem się na dniach.

A, że się spytam czy ty przez przypadek nie chodzisz z tym "twórcą" tego rytu, który tu omawiamy? Bo mam odczucie, że jesteście razem i że jest nie dość, że bardziej od ciebie zrównoważony to i zdecydowanie spokojniejszy?

Owszem jestem z twórcą tego rytuału, owszem jest bardziej zrównoważony i spokojniejszy ale... grubo wątpię aby Twoja wiedza na ten tematem była odczuciem. Jak powiedziałam Twoją energetyka jest mi bardzo znajoma, nawet sposób wypowiada się. Oczko

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Skąd pewność że jest niepełna? A no bo wilk1610 jest jej autorem" - to nie jest wytłumaczenie. Może być pewien, że jest podana w sposób niepełny, lecz w rzeczywistości jest jednak pełna.

Nie muszę tłumaczyć skąd mam pewność i nie mogę jeśli nie chce aby została użyta.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Każdy kto wie jak są zbudowane TEGO typu klątwy to widzi że ona jest niepełna" - każdy kto wie na jakiej zasadzie działają modlitwy wie, że może niniejsza modlitwa zadziałać, i wbrew pozorom jest naprawdę mało warunków by ta "modlitwa" zadziałała. W niniejszej "modlitwie" odwołujecie się do Bala oraz Lucyfera dlatego zaznaczam, że poprzez "zadziałanie modlitwy/rytuału" mam tu na myśli zwrócenie uwagi wymienionych godności na was, i na wasze polecenie/pragnienie, którego efektem ma być to, że zabiją określoną osobę/by.

Może zadziałać pod pewnym warunkiem, jak mówiłam jest zabezpieczona.
Ale racja że samo użycie imion istot zwraca na nas ich uwagę i racją jest też nie spełnią prośby ''od tak sobie'', choć są pewne wyjątki ale znikome.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Poza tym można ''zakodować'' w zapis energetyczny rytuału czy klątwy coś na zasadzie przekazu podprogowego" - pierwsze słyszę o tym. I wątpię w ewentualną możliwość tej praktyki. A nawet jeśli można zakodować to i można odkodować, wystarczy znać prawidła zaklęć. Tak swoją drogą jak pytam moich Opiekunów co o tym sądzą, zwłaszcza jednego to widzę jedną reakcję:

http://chcielidobrze.streemo.pl/Communit...aId=602018

To że pierwsze słyszysz o tym nie znaczy że czegoś takiego nie ma, albo nie można stworzyć chyba że uważasz się za wszystkowiedzącego, a jak narazie pokazujesz że się za niego uważasz. Jako ciekawostkę powiem że kiedyś bodajże (nie jestem pewna) Amerykanie w celu naukowego badania zapodali o konkretnej godzinie w telewizji pewien obraz w którym to badani mieli się na niego patrzeć przez (chyba) 10 minut. W obrazie był zawarty właśnie zapis energetyczny w formie przekazu podprogowego efekt? Każdy badany zachował się właśnie tak jak tego oczekiwali naukowcy, wszyscy po upływie 10-20 minut zaczęli wymiotować. Odkodować oczywiście można ale początkujący nie mają takiej wiedzy i umiejętności aby to odkodować a to właśnie jest kierowane do nich, zaś zaawansowani nie mają co bawić w takie rzeczy bo sami bez pomocy mogą sobie napisać taką klątwę albo inną techniką spowodować upragniony efekt więc jak dla mnie bez sensu jest odkodowanie tego. Co do reakcji Twoich Opiekunów coś grubo wątpię i to nie tylko z powodu ich natury. Oczko A jeśli faktycznie masz rację to albo źle te ich miny odczytałeś albo ktoś Ci się Opiekuna podszywa, albo masz wybujają fantazję.[/quote]

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "i ma pewien haczyk o którym nie będę pisać publicznie i z całą pewnością nie zadziała, to akurat mogę zagwarantować" - haczyki można zmieniać. Jeśli brak jest poznania cudzego haczyka/ba można nawet o nim nie wiedzieć, to można wstawić swój, który w przypadku zaawansowanego adepta będzie równie skuteczny,jeśli nie skuteczniejszy.

Jak mówiłam wcześniej można zmieniać/odkodować ale to tylko minimum średniozaawansowani potrafią. I kompletnie bez myślne jest mówienie o zaawansowanych adeptach w tym temacie, jaki zaawansowany będzie się bawić w takie pierdoły jak może sam sprawę załawić? xD Gdyby np. Emrys chciał rzucić taką klątwę to by się nie pierdolił z zabezpieczeniem tracąc czas na odblokowanie tego tylko przeszedł od razu do sedna używając swoich umiejętności i wiedzy.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): Wystarczy zresztą spojrzeć na tą wypowiedź: "ta "modlitwa" jest jak najbardziej pełna. Wystarczy, że ktoś czytając nią włoży jak najwięcej woli i intencji, a gdy to zrobi energia sama popłynie do godności, które się w niej wymienia."

O ile ta energia dojdzie do danej istoty. :D A dzięki zabezpieczeniu nie dojdzie.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Mówisz że nie wiesz jaką energię ma czarna świeca, to tylko znaczy że nie znasz podstaw tworzenia rytuałów" - kolejny tekst który świadczy o twojej niedojrzałości, i braku zrozumienia tego o czym piszesz.

Tworzenie podstaw rytuału znam. Poza tym rytuały którymi się zajmuję są zgoła odmienne niż te w magii świec, którą się nie zajmuję, a to ma znaczenie i to olbrzymie.

Nie wiem jak ten tekst na mówić o mojej dojrzałości albo zrozumieniu tego co piszę ale ok. xD
Podstawy Magii Świec są praktycznie w każdym systemie magicznym, również w Magii Ceremonialnej którą się ponoć zajmujesz?
Nie jednokrotnie się spotkałam że dany rytuał wymaga świecy/świec, chyba powinno się mieć wiedzę co do używanych narzędzi w naszej praktyce magicznej? Albo ja złe eeboki na temat Magii Ceremonialnej czytałam. Ale tak na logikę Magia Świec należy do dziedziny Magii Naturalnej w której jest Magia Ognia a Magia Ognia dzieli się na jeszcze trzy systemy w której jest między innymi Magia Świec, Magia Ceremonialna przypadkiem nie korzysta z Magii Żywiołów? Jeśli tak to podstawy Magii Świec powinny być znane.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "i głupi nie jesteśmy żeby coś co działa w taki sposób tak po prostu udostępnić" - z całym szacunkiem, lecz poprzez udostępnienie nawet tej "niepełnej" wersji rytu pokazaliście jacy tępi, bezmyślni, aroganccy i rządni uznania w oczach innych jesteście. Nawet jeśli te wasze "zabezpieczenie" jest prawdą to zawsze znajdzie się osoba, która te "zabezpieczenie" obejdzie.

Pokazaliśmy jak jest zbudowana taka klątwa. Oczko Rządni uznania na pewno nie jesteśmy. xD No to już jest śmieszne... Mamy być rządni uznania ludzi z internetu których w większej ilości nawet nie znamy? A po co nam to? xD
Miło jest być uznawanym ale sądzę że to ma wartość tylko w realu. Ja osobiście zawsze wolałam być budzącą kontrowersję buntowniczką i śmiać się z reakcji ludzi niż być ''gwiazdą''. Za to wilk zawsze robił swoje i miał w dupie. Nas opinia/reputacja nie obchodzi. :D Uważam nawet że dbanie o reputację/opinię jest szkodliwe bo nie pozwala być między innymi sobą.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): Poza tym brak jest wam wiedzy jakie będą skutki wykonania tego rytu dla osób, które go zrobią.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): I Ty masz czelność mówić że my jesteśmy aroganccy, próżni, zadufani w sobie? Już chyba czwarty czy piąty raz pokazujesz że to właśnie Ty taki jesteś. Wiemy doskonale jakie byłyby skutki w razie wykonania tego rytuały z zadowalającym efektem i w razie wykonania go bez zdjęcia zabezpieczenia. Oczko Poza tym nie oceniaj jakiej wiedzy nam brakuje a jakiej nie bo tego nie wiesz, nie siedzisz nam chyba w głowie?
"Np. Rytuał Stania się Wampirem jest w Dziale dla Wtajemniczonych (bynajmniej na starym forum) a takie coś miałoby być udostępnione każdemu?" - stać się wampirem? Debilizm. Jeśli dusza urodziła się człowiekiem zostanie na zawsze człowiekiem, jeśli jest dusza rusałką, nimfą, gnomem bądź inną rasą to tą rasą pozostanie. Brak jest możliwości by rusałka stała się wampirem w dosłownym rozumieniu tego pojęcia przez was. Można się zdegenerować, lecz żeby elf stał się wampirem? Bzdura.

No i kolejny pokaz o tytule ''wiem wszystko i to co wiem jest jedyną i prawdziwą prawdą, on/oni się mylą ale ja nie!''. xD Szanuję Twoje zdanie, masz do niego prawo.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "i tak nie działa bez kluczyków" - wiem, że nie powinienem, lecz to rzeknę. Kluczem są emocje. I to właśnie one są wstanie te wasze "zabezpieczenia" w pizdu rozjebać.

Tak kluczem są emocje bo emocje to ładunek energetyczny, tylko co jak ten ładunek zostanie w pewnym sensie rozpuszczony/zablokowany zanim dojdzie do celu? Oczko

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Poza tym ile ludzi modli się o śmierć kogoś do Bogów, Demonów, robi ryty, kukiełki i jakoś im to nie wychodzi?" - hehehhe!!!! A robią to prawidłowo? Podobno jesteś osobą "wtajemniczoną"? Wytłumacz mi proszę jakim cudem nie znasz odpowiedzi ty osoba "wtajemniczona" na to pytanie? Nie zamierzam ci tłumaczyć dlaczego tak się dzieje.

Wielu to robi prawidłowo. Oczko A na to pytania nie musisz mi odpowiadać bo odpowiedź znam.

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Myślisz że powiesz że ich wzywasz i oni tak po prostu Ciebie posłuchają?" - tak się składa, że jeden z Upadłych, którego zobowiązałem o udostępnienie mi cząstki swej wiedzy zrobił to. Z tymże zrobił to po sprawdzeniu moich intencji. Więc tak, będzie tak jak piszesz, lecz w zależności od sytuacji i godności warunki mogą być różne. Spotkałem takie osoby z tej rasy, od których trzymam się z daleka. Gdy Upadłego Samaela poprosiłem o sparing (oczywiście mówię o jego wizycie w eterze) bezproblemowo uzyskałem jego zgodę na sesję treningową. Gdy pół żartem pół serio wypaliłem (również w eterze) Asmodeuszowi, by mi kiedyś jakieś ładne i miłe Panny przyprowadził, z którymi spędziłbym miłe chwile, to po jakimś czasie było mi bardzo miło. Swoją drogą muszę przyznać, że jest osobą taką bardzo zabawową, choć czasem się zastanawiam jak się zachowuje w naprawdę oficjalnych sytuacjach. : P Skoro jestem już przy chwaleniu się kogo poznałem (co nie ukrywam robię to w tej chwili świadomie i w pełni się z tego cieszę), to tak się składa, że poznałem Lilit (choć krótko). Widziałem się także z jednym z tych, których Wy na tym forum nazywacie przedwiecznymi czy cuś w ten deseń, jednego z najpotężniejszych Wampirów Krainy Ciemności. A także poprzez jeden rytuał w sposób nieumyślny zwróciłem uwagę na siebie Lucyfera, co skutkowało jego wizytą następnego dnia, w porze porannej także w eterze. Naprawdę robi wrażenie gdy rozpościerają Archaniołowie swoje sześć skrzydeł.

Jeśli chodzi o tego co Ci udostępnił cząstkę wiedzy... Jeśli faktycznie zrobił to bezinteresownie to tak się zdarza ale też w pewnych warunkach.
Jeśli chodzi o sparing z Samaelem, jeśli chodzi o takie typu prośby to się nie dziwę że się tak po prostu zgodził. xD Z Asmodeuszem też.
A jeśli chodzi o Twoje chwalenie się, masz czym. :D Ja też mam czym ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem taka próżna aby to robić. :D

(15-10-2012, 02:04)ElohimMihael napisał(a): "Nie wszystko jest takie na jakie wygląda, chcesz możesz sobie spróbować na mnie czy klątwa działa czy też nie, nawet Ci dam zdjęcia" - a dawaj to zdjęcie dziewczyno! Jak mi się spodobasz znajdę Ciebie w eterze, przyjdę i ciebie wybzykam, i to konkretnie, bo z tego co widzę tego ci potrzeba.

Po pierwsze masz ostrzeżenie, nie muszę chyba mówić za co.
Po drugie w Eterze to jakbyś się do mnie zbliżył to byłbyś spalony.
Normalność to wymysł.
-----------
15-10-2012, 09:47
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 745
Reputacja: 64
Podziękowania: 8
Podziękowano 40 razy w 64 postach
Podziękowano 40 razy w 64 postach
Amorte,

Ja mam taką prośbę, skoro klątwa nie działa, to proponowałbym nie zamieszczać na forum technik, które z założenia mają nie działać.
Nawet nie jestem w stanie zacząć opisywać słowami bezsensu takiego podejścia, jestem pewien że nie zmieściłbym się w limicie znaków na post.

Jeżeli macie skuteczne, działające klątwy, zamieście je w dziale dla wtajemniczonych. Jeżeli nie macie, nie wymyślajcie nie wiadomo czego. Nie ma sensu siać dezinformacji.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
15-10-2012, 10:39
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB