Próba wyczucia energii
Autor Wiadomość
damnedprophet Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Próba wyczucia energii
Witam,

stworzenie psi balla sztuką nie jest, mogę zrobić go nawet jedną ręką.

Postanowiłem pokombinować troszkę inaczej. Chciałem spróbować poczuć energię. Za cel obrałem sobie, uwaga...Obraną pietruszkę podczas warzenia rosołu. Ująłem nieszczęsną ofiarę w dłoń i zgodnie z "tutorialem" zacząłem skupiać się na odczuciach dłoni. Mrowienie, lekkie odrętwienie, żadnej różnicy temperatur o której była mowa. Kiedy miałem sobie odpuścić poczułem ciepło, coraz większe. W pewnym momencie miałem wrażenie że ta biedna pietruszka została niedawno z garnka wyjęta. Nie wiedząc co dalej zrobić z tym fantem, postanowiłem jej odpuścić. Jakie było moje zdziwienie kiedy otworzyłem dłoń. Pietruszka wyglądała jakby co najmniej dzień leżała na stole. Pomarszczona i podeschnięta. Co ja jej zrobiłem???

Odłożyłem ją i chciałem sprawdzić czy przypadkiem jakiego psi balla na dłoni nie ma. I tu zdziwiłem się po raz kolejny, psi balla nie było(bo jak) ale podczas zbliżania palca wskazującego drugiej dłoni do dłoni która trzymała wcześniej pietruszkę, poczułem zimno bijące od palca. Podczas pełnego dotyku nie było różnicy, ale w odległości niecałego cm od palca biło zimno.

Albo coś tu jest nie tak, albo mam ładną wkrętkę że tak powiem.
11-21-2013, 10:53

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB