Mała prosta gierka
Autor Wiadomość
damnedprophet Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Mała prosta gierka
W regulaminie nie widziałem przeciwwskazań, więc i ja się pochwalę.

Ale zanim podam link, krótkie info:

Jest to gierka napisana w lutym 2012 (moja pierwsza "twórczość" na silniku unity) w większości mojego autorstwa, tło w menu i kolce w jednej ze scen są autorstwa kolegi.

Silnik gry(nie mylić z silnikiem Unity3D) i wszystkie lvle powstały w 3h (wliczając rozrysowanie tego na papierze). Następnie przez ok 2h zamieszczane były drobne poprawki na które zwrócili uwagę gracze.
Gra była dodatkowo tworzona po procentach. :D

Szału nie robi, ale pochwalić się można. Uśmiech

Dodatkowo, gra znajduje się na portalu gdzie za odsłonę gry dostaje się marny ułamek centa. :D Na prawdę marny jeśli nie mamy miliona wejść. :D
Dlatego uprzedzam iż odwiedzenie linku spowodować może doliczenie mi centa do stanu konta. Żeby nie było, że robię pułapki w celach zarobkowych.

http://www.kongregate.com/games/damnedpr...as-revenge

Planowana jest druga część, o wiele ładniej zrobiona. W kierunku bardziej przygodowym z wykorzystaniem wielu bajerów jakich tutaj nie jest nam dane zobaczyć. Jako że forum jest o tematyce takiej a nie innej, pozwolę sobie uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że 2 część będzie się po części opierać na 4 żywiołach Uśmiech Termin wyjścia 2 części - kompletnie nieznany. :D

- brak wolnych grafików (wszyscy znajomi pozajmowani, a innym trzeba dużo płacić :D )
- brak kogoś od dźwięku (jaki fajny efekt można osiągnąć na darmowych samplach?)

Teraz już lekko ponaciągam... 5 "gwiazdków" mile widziane. Uśmiech

Jeżeli post jest niezgodny z regulaminem, przepraszam. Aczkolwiek nie wyczytałem żadnych przeciwwskazań. Uśmiech

PS. Mam nadzieję, że wszędzie zakończyłem zdanie kropką. Język

PS2. Te przecinki. to wszystko wina GG i tego że jestem programistą. Język Mam alibi.

PS3. Jakby kogoś interesowało ile tych centów i jak mi wpada, to w zeszłym miesiącu miałem 11 "zagrań" co przyniosło mi ogromną sumę 2 centów. Uśmiech

Kropki się zgadzają, kilka przecinków zjadłeś. :D ~ Azrael
Pietruszkobójca...
11-22-2013, 20:25
aim72 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 131
Reputacja: 12
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 2 postach
RE: Mała prosta gierka
Coś, nie działa mi. Trzeba jakieś specjalne wtyczki.
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
03-07-2014, 00:13

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB