Byłem Aniołem?
Autor Wiadomość
xSacruMx Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Byłem Aniołem?
Witam.

Od dzieciństwa chodziła za mną tęsknota za czymś nieokreślonym. Wtedy nie wiedziałem jeszcze o co w tym wszystkim chodzi.
Z biegiem czasu może lekko pozbyłem się tej nostalgii, jednak jakiś czas temu coś się we mnie "ruszyło" żeby zainteresować się kim tak na prawdę jestem. I tak zacząłem szukać z wielu źródeł, a w mojej głowie cały czas słyszałem tylko, że nic nie dzieje się przez przypadek (wyczytałem to w jakiejś książce podczas "poszukiwań") i tak szlak zaprowadził mnie tutaj do Aniołów wtrąconych w proces reinkarnacji. Ale czy jest jakiś sposób abym dowiedział się coś więcej? Może nie jestem Aniołem tylko Elementalem, istotą z innego wymiaru etc.? Mogę to jakoś sprawdzić?
A może to tylko chora wyobraźnia?

Pomoże ktoś?
11-25-2013, 16:14
xSacruMx Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Byłem Aniołem?
Dziękuję za odpowiedź Katharsis. Uśmiech
11-25-2013, 17:37
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 208
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
Podziękowania: 20
Podziękowano 21 razy w 11 postach
Post: #3
RE: Byłem Aniołem?
(11-25-2013, 16:14)xSacruMx napisał(a): Ale czy jest jakiś sposób abym dowiedział się coś więcej? Może nie jestem Aniołem tylko Elementalem, istotą z innego wymiaru etc.? Mogę to jakoś sprawdzić?
A może to tylko chora wyobraźnia?

Pomoże ktoś?

Ekhem, słyszałeś może kiedyś o jaszczurach z Oriona? Poczytaj sobie o tym... Bardzo możliwe, że jesteś/byłeś kiedyś, jednym z nich. Ostatnio jest to dość częste zjawisko.
Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
11-25-2013, 19:32
~ajka
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #4
RE: Byłem Aniołem?
Tak bardzo bycie człowiekiem jest " ludzkie", że nie dostrzega się w nim pierwiastka ponad naturalnego? Czy bycie Aniołem jest czymś super w tych czasach? Czy to tylko taka chwilowa moda, czy tylko ja to zauważyłam... co innego, jeżeli człowiek od dziecka prosperuje pewną wiedzą, niedostępną dla dzieci z bajek, czy od biologicznych rodziców, a co innego, jeśli kogoś podświadomość, krocząca zainteresowaniami, bądź ścieżką poznawania, jest tylko odzwierciedleniem dogłębnego stanu psychiki. Język
11-25-2013, 19:45
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 756
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 63
Podziękowania: 133
Podziękowano 569 razy w 123 postach
Post: #5
RE: Byłem Aniołem?
Amorte,

(11-25-2013, 19:45)ajka napisał(a): Tak bardzo bycie człowiekiem jest " ludzkie", że nie dostrzega sie w nim pierwiastka ponadnaturalnego? Czy bycie Aniołem jest czyms super w tych czasach? czy to tylko taka chwilowa moda, czy tylko ja to zauważyłam...
Moda na otherkinizm i angelkinizm nieźle się sprzedawała swojego czasu. Teraz już mniej, bo ludzie zaczynają z tego wyrastać, ale sporo treści tego typu nadal wisi w sieci i wprowadza zamęt.

Tak więc, xSacruMx, komentując twoje odczucia.
Dla swojego własnego dobra wyjdź z założenia, że masz większą wrażliwość na otaczający cię świat (np. dzięki talentowi artystycznemu). Zawsze kwestionuj tego typu informacje od innych ludzi czy od wszelkiej maści astralnych bytów.

O wiele lepiej jest wyjść z założenia, że jest się człowiekiem i pozytywnie się zdziwić, niż zakładać swoją unikatowość i bardzo się zawieść.


Wracając do postu ajki, pragnę zauważyć, że bycie człowiekiem wcale nie jest takie złe.

Ludzie są niesamowitymi stworzeniami. Pomimo, że z trudem biegniemy szybciej niż 30 kilometrów na godzinę, potrafimy dotrzeć do księżyca poruszając się szybciej od dźwięku.

Może i zakres naszego słuchu jest nędzny w porównaniu chociażby do kota, ale potrafimy rozmawiać w czasie rzeczywistym z ludźmi po drugiej stronie planety.

No i może nasze oczy widzą słabo w porównaniu do takiego na przykład jastrzębia - ale mamy zdjęcia odległych galaktyk tak starych, że mogą już nie istnieć.

Jest jeszcze coś... istnieje tylko jedno zwierze lądowe na świecie, które potrafi biec dłużej niż wszystkie inne. Tylko jedno zwierzę, nie mając ani kłów, ani pazurów jest w stanie gonić pozostałe tak długo aż tamto padnie z wyczerpania.
Jest to coś, co potrafi tylko człowiek.

I tylko człowiek tworzy wspaniałe dzieła sztuki, piękne świątynie poświęcone bogom i monumenty poświęcone innym ludziom.

Posłuchaj sobie tego:
http://www.youtube.com/watch?v=X8rnBhJX6xE
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
11-25-2013, 21:45
~fraternitasocculti
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #6
RE: Byłem Aniołem?
Jest jeden test, żeby sprawdzić czy jesteś aniołem. Skok z balkonu, jak przeżyjesz to jesteś jak nie to nie. Bo podobno anioły latają.
11-25-2013, 22:09
~Súil
Niezarejestrowany

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #7
RE: Byłem Aniołem?
Hej, spuśćcie trochę z tonu. W dzisiejszych czasach otherkiny są - nadal - dość popularne. W necie jest pełno shitu, nic dziwnego, że (często młodzi) ludzie kminią czy nie są *rasa*, gdy czują się inni. Inna rzecz, że brak im sceptycyzmu. Ale samo pytanie jest już pewną jego formą.
11-25-2013, 22:16
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Post: #8
RE: Byłem Aniołem?
Jak zaczynasz naukę latania, to najlepiej zacząć od ziemi, potem można spróbować z balkonów, jeśli odniosło się sukcesy, wielu ćpunów o tym zapomina i kończą po drugiej stronie. :/
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------


[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
11-25-2013, 22:18
Mikael Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 117
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 106
Podziękowano 45 razy w 22 postach
Post: #9
RE: Byłem Aniołem?
Rozumiem, że można z dystansem podchodzić do tematu otherkinów i nie ma w tym nic złego, ale nie ma także w 100% potwierdzenia, że takie osoby nie istnieją. Możliwe, że przez tą "modę" ucierpiało wiele osób mających inną duszę. W sumie jak teraz o tym myślę to otworzenie badań w tym kierunku było by dość rozsądną rzeczą. Nic tylko złapać parę okazów i robić na nich eksperymenty poszukać osób, które uważają, że są otherkinami i sprawdzić czy jest to kolejny ezoteryczny bullshit, czy też może prawda. Choć prawdopodobnie nie znalazłoby się zbyt wiele osób chcących wziąć udział w takim przedsięwzięciu (od razu mówię, że sam nie jestem chętny, bo za mało czasu i umiejętności).
11-25-2013, 23:36
Mikael Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 117
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 106
Podziękowano 45 razy w 22 postach
Post: #10
RE: Byłem Aniołem?
Czemu nie elementale albo smoki? Są jakoś gorsze czy coś? :D
11-26-2013, 00:07


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB