Prośba do ludzi piszących PW z prośbami o rady/pomoc
Autor Wiadomość
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 756
Reputacja: 63
Podziękowania: 133
Podziękowano 569 razy w 123 postach
Prośba do ludzi piszących PW z prośbami o rady/pomoc
Amorte,

Moi drodzy, post dedykuję ludziom szukających porad u tych nieco bardziej doświadczonych.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że wbrew opiniom niektórych, nie jestem alfą i omegą.
Nie mam odpowiedzi na wszystkie pytania.
Nie zawsze mogę być w stanie wam pomóc, pomimo najszczerszych chęci.
W pewnych kwestiach należy zwracać się do ogółu forum.

Ale do rzeczy:

Po pierwsze, proszę nie zaczynajcie wiadomości od 'przepraszam, że przeszkadzam', 'zajmuję twój czas' itd. Nie ma takiej potrzeby, ja czytam wszystkie prywatne wiadomości. Czas przeznaczony na wsparcie osób umagicznionych nigdy nie jest dla mnie czasem straconym, z wielu powodów, o których może kiedyś gdzieś napiszę. Natomiast pamiętajcie o takich drobnostkach jak wasze własne odczucia w temacie, wszelkie 'znaki', tego typu drobiazgi jak przekazy senne czy emocjonalne potrafią wiele rozjaśnić odnośnie waszych pytań.

Po drugie, pamiętajcie o karmicznym prawie powrotu magii - osoby, które w przeszłych wcieleniach zajmowały się magią, mogą spodziewać się, że magia w jakiś sposób wkroczy ponownie w ich życie. Czy będzie to pod postacią bardzo popularnego 'kocham, chcę rzucić urok', czy też pod postacią wszelkiej maści bytów/dziwnych chorób, innych ludzi.
Wasza magiczna karma wraca do was - początkowe trudności są po to, aby szturchnąć was w tym wcieleniu do wznowienia pracy nad sobą i zgłębiania magii.

Po trzecie, w trakcie tygodnia odpowiadam na prywatne wiadomości rzadziej, gdyż po prostu bywam zmęczony i nie chcę nagadać wam głupot w odpowiedzi.

Po czwarte i najważniejsze, to forum dzięki wspólnej pracy wielu ludzi repozytorium nawet przyzwoitej wiedzy. Większy Rytuał Przeszukiwania Forum dostępny tutaj: http://witchcraft.org.pl/search.php należy odprawiać regularnie w przypadku pytań i wątpliwości.
W miarę własnej możliwości dokładajcie swoje cegiełki do naszej wspólnej Wieży z Kości Słoniowej.

No i po piąte - pamiętajcie, że Moc jest krewną konieczności i przychodzi, kiedy człowiek jej pragnie.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
12-02-2013, 00:07
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 756
Reputacja: 63
Podziękowania: 133
Podziękowano 569 razy w 123 postach
RE: Prośba do ludzi piszących PW z prośbami o rady/pomoc
Amorte,

(12-02-2013, 11:09)konidziu napisał(a): Evander, a tak się zapytam... Bo coś mnie tu troszkę tchnęło, że tak to ujmę, to karmiczne prawo powrotu magii. Czy to mogłoby również się przejawiać posiadanymi strzępkami wiedzy, którą właściwie znikąd nie mogło się wcześniej zaczerpnąć znaczy w obecnym wcieleniu. Oraz genialnie opisany punkt 4. Szczerbol
Dokładnie tak się przejawia magiczne obciążenie karmiczne.

Myślisz na jakiś temat, mówisz na głos to co pomyślałeś i nagle dociera do ciebie - że w sumie skąd miałbyś wiedzieć te rzeczy?

Następnie sprawdzasz w tekstach źródłowych i nagle okazuje się, że nie mając z nimi wcześniej styczności wiedziałeś prawie dokładnie to samo.

Medytując nad takimi objawieniami możesz dotrzeć do większych, ukrytych pokładów wiedzy, czasami nawet wpaść w trans i mieć wyraźne przebłyski poprzednich wcieleń.

Trzeba tylko pamiętać, że ta wiedza z dawnych wcieleń potrafi być dzisiaj nieco przedawniona i warto ją uaktualnić o nowsze osiągnięcia magiczne.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
12-02-2013, 19:38
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 85
Podziękowania: 904
Podziękowano 1251 razy w 612 postach
Oj... jakie to kochane. <3<3<3 Ja tutaj też chciałabym dorzucić swoją prośbę, którą Ev już napisał... Odbierając niektóre wiadomości czuje się naprawdę parszywie... bo piszecie czasem wręcz z czcią. Także podpisuje się pod punktem pierwszym.

I Ev bardzo się cieszę, że jesteś z nami, Ciebie, Otha, Hyudonge, Emrysa traktuje jako jedne z.największych szczęść forum. Pisze to, bo żem się wystraszyła, że nas opuściłeś, bo Cie nie widziałam ostatnio. xD Ulga.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-05-2014, 20:37
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 85
Podziękowania: 904
Podziękowano 1251 razy w 612 postach
Jakbym miała wymienić wszystkich to dziękuję bardzo. xD Wy techniczni, to oczywiste żeście są zbawieniem forum. Bez was w ogóle, by go nie było i to każdy wie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-05-2014, 20:53

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB