Hej :)
Autor Wiadomość
Uśka
Użytkownik

Liczba postów: 25
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Hej :)
Witam. Uśmiech
Nie wiem na ile dobrze trafiłam, ostatnio ciekawie się tym co się wokół mnie dzieje. Jestem/byłam osobą twardo stąpającą po ziemi, nie wierzącą w cuda nie widy, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad pewnymi sprawami, życiem i światem, istnieniem itp. Tak, wiem, że mogę poszukać, poczytać i czytałam, ale się nie doszukałam, czy ktoś tu odprawia magię/ czary, czy komuś to zadziałało?
Zrozumiem jak się zbulwersujecie, odeślecie do wątków, jednak nie posiadam na tyle czasu, żeby wszystko przejrzeć. Jeżeli jest ktoś życzliwy, niech podeśle mi linki, jeżeli taka dyskusja już była, a na pewno nie jestem pierwsza w tym temacie.
12-03-2013, 01:49
Uśka
Użytkownik

RE: Hej :)
Taaa, nie jestem pierwszy raz na tym forum, Uśmiech a jednak jest tu tyle informacji, że nie dokopałam się do tego czego bym chciała. :p Bardziej doczytałam się teoretyki. Nie jest możliwe dla mnie przetrzepanie wszystkich wątków. Oczko
12-03-2013, 02:07
wena
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Witam. Powiem tak, na początku jest tak, łapiesz teorie, robisz ćwiczenia, po pewnym czasie zaczyna Ci wszystko wychodzić coraz lepiej. Kiedy już przyjdzie co do czego, to uświadamiasz sobie, że to faktycznie działa i nie masz wiary, masz pewność...
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
12-03-2013, 02:12
Uśka
Użytkownik

(12-03-2013, 02:12)wena napisał(a): Witam. Powiem tak na początku jest tak łapiesz teorie robisz ćwiczenia, po pewnym czasie zaczynają ci wszystko wychodzić coraz lepiej. kiedy już przyjdzie co do czego to uświadamiasz sobie ze to faktycznie działa i nie masz wiary masz pewność...

Dzięki, za odpowiedź. Jeszcze bym chciała wiedzieć w jaki sposób to odczuć, bo rozmowa z drzewem i czerpanie energii, na ile to prawda, na ile wyobraźnia. Jak już wczuje się w magie, to co, odpalę świeczki, jak pstryknę palcami, wiecie o co mi chodzi czy za bardzo wnikam. Oczko
12-03-2013, 02:20
Uśka
Użytkownik

(12-03-2013, 02:12)Oświecony napisał(a): Mówisz, że nikt się nie chwali swoimi przeżyciami? Zwróć uwagę na treść postu pod tym adresem. Widzisz ten fragment: u mnie się najczęściej zgadza? To znaczy, że ktoś musiał, to przeżyć, w tym przypadku moja osoba. Znaleźć można wiele, wystarczy pomyśleć gdzie zacząć.

Czytnęłam, ale nie o to mi chodzi, wyjaśniłam w poprzednim poście, ja sama nie wiem na ile sobie coś wmawiam, a na ile to prawda na temat. Chodzi mi o głębsze czary mary hokus pokus.

Wiem głupie, ale albo coś faktycznie jest na tym świecie, albo tego nie ma. Oczko

(12-03-2013, 02:21)Δzrael napisał(a): Nie, nie zadziałało. Jesteśmy grupą graczy rpg i wszystko tutaj jest zmyślone. Trza mieć talent by wbić na forumka i pisać, że nie może się znaleźć potwierdzenia, że to działa. Tym bardziej nie będąc pierwszy raz na forum.

Miło tu. Uśmiech
Ale spoko poświęcę z rok i doczytam konkretnie o co kaman, to się odezwę, buziole Panie od początku wszystko wiem...
12-03-2013, 02:25
Przemek
Wtajemniczony

Liczba postów: 105
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Hejo! :D
~no comment~
When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?
12-03-2013, 08:05
Wolk
Geirs drottin

Liczba postów: 45
Reputacja: 1
Pamiętaj jednak Uśka, że 99% rzeczy na forum to tylko UPG czyli Unverified Personal Gnosis.
Tzn. rzeczy nie zweryfikowane przez kogoś innego niż ten kto sobie wyobraża, że "czaruje".
Wszelkie prośby o zaprezentowanie jakiegoś sprawdzalnego przez innych "czaru" na razie pozostają bez echa...
Þat kann ek it tíunda
ef ek sé túnriðir, leika lopti á
ek svá vinnk, at þeir villir fara
sinna heimhama, sinna heimhuga
---
Hav.155
12-03-2013, 17:11
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Cześć. Uśmiech

Spoko, też na początku mylśałem, że to forum fanów rpg. :D
Ale na prawdę to skarbnica wiedzy, a przynajmniej jakiś początek, uwierz lub zobacz. Powodzenia Uśmiech
12-04-2013, 00:35
Wolk
Geirs drottin

Liczba postów: 45
Reputacja: 1
(12-04-2013, 00:35)mortiaris napisał(a): Spoko, tez na początku myslałem ze to forum fanów rpg :D

No i to jest chyba najlepsze podsumowanie tematu... :huehue:
Þat kann ek it tíunda
ef ek sé túnriðir, leika lopti á
ek svá vinnk, at þeir villir fara
sinna heimhama, sinna heimhuga
---
Hav.155
12-04-2013, 13:00
Uśka
Użytkownik

Dzięki za rzeczowe odpowiedzi.

Jak dobrze zrozumiałam, magia to nic innego jak manipulacja energią?
Co do energii to przydałaby mi się umiejętność "wchłaniania" jej, bo chyba za szybko ze mnie schodzi albo za mało jej mam. :D
Na początek medytacje tak?
12-04-2013, 13:55

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB