Zakochani są wśród nas?
Autor Wiadomość
Cichosza
Power Ranger

Liczba postów: 92
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Zakochani są wśród nas?
Nie miałam pojęcia do jakiego działu to wrzucić, więc w razie niezgodności proszę o przeniesienie. Uśmiech

Otóż mam problem którego w żadnym razie nie chcę się pozbywać, ale zależy mi na wyjaśnieniu tego co może być powodem tego co się dzieje. Nie traktujcie tego jako "chwalenie się" (usłyszałam już taką opinię).

Od około 4 miesięcy zauważyłam, że kręcą się wokół mnie... zakochani we mnie mężczyźni. W ciągu tego czasu na miłość do mnie zdeklarowało się 5 mężczyzn, przy czym nie były to słowa rzucane na wiatr tylko poważne, mocne wyznania. Nie jest ani szczupła (serio, to nie jest babskie pierdzielenie 71 kg/163 cm), ani wyjątkowo piękna, ani nie mam wspaniałego charakteru dobrotliwej cnotki ani nic co mogłoby nakręcać mężczyzn aż w taki sposób. Mimo wszystko to co się ostatnio dzieje jest dość zwariowane. Nie odprawiałam żadnych rytów, nie wykonywałam żadnych sigili, ani w ogóle nic co mogłoby mi w tym "pomóc". Z tego jakie opinie słyszałam od tych samców to fakt, że zakochali się w moich oczach...
Nie powiem, to dość miłe ale lekko obawiam się jak to się może skończyć... Zwłaszcza, że mam mężczyznę którego uwielbiam i chcę być jeszcze co najmniej 155 lat.

Macie jakieś teorie? Rady, co powinnam zrobić?
 Więc póki w nas ten serca blask niech szumi nam zielony las.
Zielone myśli w głowie miej, marzenia rozśpiewane.
Żyj tak jak chcesz i umiesz żyć, z rytmem swej duszy nawiąż nić
 i do przodu śmiało idź, tyś sam jest sobie panem!
12-06-2013, 05:25
Nocte
Użytkownik

Liczba postów: 44
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Zakochani są wśród nas?
Oczy są zwierciadłami duszy. Oczko
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT6P70lE5jxurcW3oRZCza...XIiL1QTVNO]
Straszną jest rzeczą, kiedy dusza zmęczy się życiem szybciej niż ciało.

Marek Aureliusz
12-06-2013, 08:31
~Nesse
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
O, mam podobnie. :D Nic nie rób, siedź gdzie siedzisz i olewaj frajerów.
12-06-2013, 09:38
skyfall
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Jesteś ładna, to lecą. Język Albo kokietujesz, albo masz nieuzasadnione kompleksy. Nie ma co nad tym głębiej kombinować. Jakbyś nie była urodziwa, to wtedy można by się zastanawiać nad wpływem charakteru, emanowaniem wdziękiem, pewnością siebie... A tak, to są tylko dodatkowo przyciągające kwestie. Jeśli już tak rozważasz wpływ charakteru, to z obserwacji widać, że nadmierna dobrotliwość przyciąga raczej typy żerujące na niej, to działa u obu płci. Obiekty wzdychań stanowią częściej osoby sprawiające wrażenie wyzwania. No a oczy są silnym wabikiem erotycznym, najbardziej ekspresyjną częścią buzi.
Twoi adoratorzy raczej mogą zrobić niewiele, do czasu aż sama nie wykonasz jakiegoś ruchu.
12-06-2013, 16:19
Sareth
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
Mam straszną słabość do niebieskich oczu (sam mam niebieskie) u kobiet. Już milion razy kumple się ze mnie śmiali, że podoba mi się jakaś dziewczyna, która ich zdaniem jest urody przeciętnej i nie ma w sobie niczego nadzwyczajnego. Wystarczyło, że miała piękne oczy, o których ciężko było mi zapomnieć, co strasznie zwiększało jej urodę w moim postrzeganiu.
Niech sobie wyznają tą miłość czy mówią o swoich uczuciach. Jeśli nie robią nic co Ci przeszkadza, nie próbują zniszczyć Twojego obecnego związku, widzę tylko jedno rozwiązanie - olać ich. Tak to już w tym życiu jest, jeśli masz partnera, nagle jest masa osób zainteresowanych Twoją osobą, a gdy jesteś sam jakoś tych osób brak.
12-06-2013, 17:09
Seraf
Flaki z olejem

Liczba postów: 103
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 27 razy w 14 postach
(12-06-2013, 17:09)Sareth napisał(a): Tak to już w tym życiu jest, jeśli masz partnera, nagle jest masa osób zainteresowanych twoją osobą, a gdy jesteś sam jakoś tych osób brak.

Dokładnie tak samo jest u mnie, jak jestem wolny to się żadna nie interesuje, nie chce umawiać itp, ale jak w końcu z jakąś już coś zaczyna się dziać, to zaraz się zaczyna kokietowanie i zainteresowanie od strony innych dziewczyn, co ciekawe najczęściej owe samiczki nie znały siebie nawzajem ani nie miały pojęcia o swoim istnieniu, więc co może za tym stać?
12-06-2013, 17:27
Seraf
Flaki z olejem

Liczba postów: 103
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 27 razy w 14 postach
(12-06-2013, 17:34)Ka†harsis napisał(a): Hormony. To czym emanujesz. Być może Samica wysyła podświadomy sygnał, ty jakoś na niego reagujesz, i reszta stada Samic odbiera tę zmianę. Cholera od razu mam skojarzenia typu Fizyka&Biologia XD"

Ale żeby to działało nawet przez internet? O.o
12-06-2013, 17:36
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
To dobrze, że podobasz się mężczyznom. Nie ma nic złego w atrakcyjności, możliwe, że masz piękne oczy. Jeśli chodzi o "adoratorów", to chyba najlepiej od razu stawiać sprawę jasno i informować, że jesteś z kimś w udanym związku i nie zamierzasz tego zmieniać, a za komplementy dziękować i przyjmować z radością. To powinno załatwić sprawę. Uśmiech
12-07-2013, 19:38
Cichosza
Power Ranger

Liczba postów: 92
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Cóż, wszystkie te rady które mi daliście od dawna stosuję. Jednak to zaczyna się robić coraz "brutalniejsze". Trochę się o siebie obawiam. Również od tamtej pory czuję się nieco gorzej, tak jakby moja moc osłabła...
 Więc póki w nas ten serca blask niech szumi nam zielony las.
Zielone myśli w głowie miej, marzenia rozśpiewane.
Żyj tak jak chcesz i umiesz żyć, z rytmem swej duszy nawiąż nić
 i do przodu śmiało idź, tyś sam jest sobie panem!
12-08-2013, 00:51

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB