Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybki sposób na bolesne skurcze.
Autor Wiadomość
Cichosza Offline
Power Ranger

Liczba postów: 92
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Szybki sposób na bolesne skurcze.
Nie wiem jak wy, ale ja cierpię zdecydowanie za często na bolesne skurcze, a już zwłaszcza w łydkach. Średnio 2x dziennie to już norma. Wkur... delikatnie zaniepokojona tym stanem rzeczy wymyśliłam prosty i szybki sposób na zwalczanie takich skurczy.

Zakładając np. skurcz łydki.

1. Wizualizuję sobie energię w łydce w postaci brudnej, czarnej, parzącej energii o konsystencji lawy.
2. Energię w stopie i w udzie wizualizuję zaś jako zimną, lekką, krystalicznie czystą energię.
3. Siłą woli zmuszam "czyste" energie by napierały i napierały na tą "zuą i nikczemną", aż w końcu "zua" z braku miejsca na swoje istnienie wybucha przynosząc gwałtowną ulgę.

Jeśli macie skurcz w ręce za stopę służy wam dłoń, a za udo ramie.

Zakładając skurcze stopy/dłoni.

1. Wizualizuję sobie energię "zuą" w stopie.
2. Energię "pikną" dookoła niej w, dajmy na to, kole.
3. Siła woli i... BANG MADAFAKA.

To tylko mój sposób wizualizacji, możecie sobie to oczywiście wyobrażać jako cokolwiek.

Wiem, wiem, że to samiutkie samiuteńkie podstawy, ale tak pomyślałam, że skoro mój sposób pomógł już komuś to czemu nie posłać go w świat by jak balsam koił serca i łydki.
 Więc póki w nas ten serca blask niech szumi nam zielony las.
Zielone myśli w głowie miej, marzenia rozśpiewane.
Żyj tak jak chcesz i umiesz żyć, z rytmem swej duszy nawiąż nić
 i do przodu śmiało idź, tyś sam jest sobie panem!
12-12-2013, 13:10
Seraf Offline
Flaki z olejem

Liczba postów: 103
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 27 razy w 14 postach
RE: Szybki sposób na bolesne skurcze.
Albo ew. zamiast rytuałów spożywaj więcej jedzenia zawierającego magnez, sód, potas i wapń, bo skoro regularnie masz skurcze mięśni to może brakować Ci mikroelementów w organizmie i wtedy magia to swoista "aspiryna" - nie zlikwiduje powodów, tylko objawy.
12-12-2013, 14:32

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB