Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe doświadczenia.
Autor Wiadomość
sh3v
*Dążący do Prawdy*

Liczba postów: 24
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Informacja  Ciekawe doświadczenia.
Witajcie, dawno mnie tu nie było, lecz niestety czasu brak. Zobaczyłem ciekawe materiały, z którymi się chcę z wami podzielić, bo ludzie wiedzą o czym mówią, to jest pewne.
Zresztą sami zobaczcie. Uśmiech Co do filmików, polecam przewijać, ale można też posłuchać całości jak się chce.

Link 1

Link 2 - to jest o wiele ciekawszeOczko

I moje pytanie brzmi, ich psychika nie wytrzymała rozwoju, nie potrafili sobie postawić tarcz itp?

Co o tym sądzicie, tylko bez docinków typu, chrześcijańskie gadanie itp. Proszę o poważne odpowiedzi.
12-18-2013, 06:45
~Nesse
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Ciekawe doświadczenia.
To drugie, to po prostu skutki uboczne lewactwa.

Nie sądzę, żeby jakikolwiek z tych "wywiadów" miał coś wspólnego z magiczną rzeczywistością, jaką my dostrzegamy. Raczej jakaś chrześcijańska propaganda, żeby ludzie się bali i dawali pieniążki na tacę. Jakby ktoś potrafił korzystać z dobroci pani Hekate, to by mu się nie odwidziało i nie dołączyłby do żadnego nihilistycznego, żydowskiego klubu adoracji cierpienia i słabości. W innym wypadku - cóż, selekcja naturalna.
12-18-2013, 08:59
sh3v
*Dążący do Prawdy*

Właśnie o to pytam, czy oni nie potrafili się bronić, źle ustawili bariery czy coś? Czy po prostu nie byli przygotowani na to, co zobaczą po aktywowaniu czakry 3 oka i to ich dobiło. Ale mam takie pytanie, gdy ktoś dostanie dar od mędrców duchowych, np. widzenie czyjegoś życia itp, to potem nie ma wstępu do kościoła? Tzn. jest opętany według chrześcijan i egzorcyzm na nim daje takie rezultaty jak odzywanie się innymi głosami, nadludzka siła jak chce się wypędzić to coś z tej osoby. Więc założenie jest takie, korzystamy z siły i naturalnych zdolności jakichś bytów, to dajemy się opętać?
Czy opętanie powstaje wtedy, gdy człowiek jest słaby psychicznie, np. chce się zabić, ma dość tego wszystkiego i wszystko mu jedno i wtedy demon z tego korzysta.

Ciekawi mnie to, bo wpadł do mnie ksiądz po kolędzie "rodzina religijna" i poruszyłem temat to sam gdzieś wspomniał, że sam otwiera czakry, ale potem nabrał wody w usta.
Inni coś mówią, że egregor w kościele się panoszy, że ludzie żyjący w kościele również oddają kawałek swojej duszy jakiemuś bytowi, różne są teorie.

Co wy na ten temat sądzicie?
12-19-2013, 18:13
Seraf
Flaki z olejem

Liczba postów: 103
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 27 razy w 14 postach
Sh3v, to ciekawy ksiądz was nawiedził, szkoda że nie dał się pociągnąć za język... Ale może w 4 oczy by był bardziej otwarty.
12-19-2013, 19:32
sh3v
*Dążący do Prawdy*

Seraf, istnieje taka możliwość, ale on zachował się tak, jakby powiedział coś czego nie może i nagle "nabrał wody w usta" i powiedział, że idzie dalej.
12-19-2013, 20:32
Seraf
Flaki z olejem

Liczba postów: 103
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 27 razy w 14 postach
No ja mu się nie dziwię, w końcu według doktryny chrześcijańskiej czakry to wymysł szatana. Więc nie bardzo będzie chciał w szerszym gronie opowiadać o tym, że sam je otwiera....
A co do opętań, to kwestia kulturowa - w voodoo opętanie traktowane jest jako najwyższe błogosławieństwo Loa. Może wydzieliły się i ujawniły z jego umysłu pewne kompleksy osobowościowe, których on sam nie akceptował i przez to dały mu do wiwatu.
12-19-2013, 20:41
sh3v
*Dążący do Prawdy*

(12-19-2013, 20:41)Seraf napisał(a): A co do opętań, to kwestia kulturowa - w voodoo opętanie traktowane jest jako najwyższe błogosławieństwo

Czy ja wiem czy takie "błogosławieństwo", podobno jest tak, że istota która opęta człowieka wydaje mu polecenia, a ten chodźby nie chciał jest zmuszony do ich wykonania. Przynajmniej ludzie tak o tym opowiadają.
12-19-2013, 22:09
sh3v
*Dążący do Prawdy*

(12-20-2013, 05:57)Δkhanta napisał(a): Zupełna nieprawda. Więcej zdradze jutro, dziś tylko zaneguję, bo iPad. XD

Czekamy, czekamy na Twoją wypowiedź. Uśmiech
12-23-2013, 20:10
sh3v
*Dążący do Prawdy*

Powiem tyle warto poświęcić czas i przesłuchać tego.
Ta osoba doświadczyła "nirvany", medytacja, okultyzm wszystko jest mu znane, i opisuje jej działanie.

Przed obejrzeniem, proponuję przeczytać opis pod filmem.

Od Guru do Chrześcijaństwa.

Warto się zastanowić...
12-28-2013, 20:56
~herkules
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
I co, mamy się bać czy co? Bo ja ciebie nie rozumiem.
12-28-2013, 21:03

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB