Przerwane połączenie.
Autor Wiadomość
Klaiven Offline
Światło w ciemności

Liczba postów: 49
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Informacja  Przerwane połączenie.
Kolejny problem chciałbym przedstawić. Otóż:
Dwa tygodnie temu (nie wiem w jaki sposób) miałem połączenie (komunikowałem się) z bytem. Cały czas miałem z nim kontakt, ale coś zmieniło się kilka dni temu. Dostałem tylko krótki sygnał o niebezpieczeństwie (sygnał mentalny). Czy coś mogło się stać z tym bytem?
PS: Proszę o odpowiedzi, ściśle związane z tematem. Nie chcę odpowiedzi typu: Kto? Skąd? Dlaczego? Po co? Bo one nie dają mi żadnej poszlaki, w rozwikłaniu problemu.
Bądź miły. Zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej plan zabójstwa każdej napotkanej osoby...
12-27-2013, 00:48
Znajdź Posty Reply
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
RE: Przerwane połączenie.
Pewnie jakiś inny silniejszy byt go pogonił. Albo znudził się tobą. Ehmm takimi bycikami się nie przejmuj nawet jak są do cb miłe. Mają i tak ukryty cel w swych działaniach. Stwórz sobie tulpe jak chcesz towarzysza. A byciki takie traktuj z bardzo bardzo dużą dawką zdrowego rozsądku.
I do nich się nie przywiązuj to samo tyczy się serwów. Nawet świadomych.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
12-27-2013, 01:09
Znajdź Posty Reply
Klaiven Offline
Światło w ciemności

Liczba postów: 49
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Przerwane połączenie.
Tak dokładniej, bo tego nie napisałem. Ten "byt" nie jest wcale bytem. Jest właśnie tulpem, tylko zapomniałem nazwy. Dzięki za przypomnienie.
Bądź miły. Zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej plan zabójstwa każdej napotkanej osoby...
12-27-2013, 01:16
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB