Dziwne zdarzenia z prądem
Autor Wiadomość
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Dziwne zdarzenia z prądem
Clairvoyant777, myślę, że to raczej kwestia twojej energii. Mnie też zdarza się palić żarówki przy włączaniu światła. Jednak nie zaszkodzi, żeby ktoś uprawniony (elektryk) sprawdził instalację w twoim domu. I nie radzę eksperymentów z prądem. Oczko
02-01-2014, 12:06
Reply
Fantom Offline
Omnath

Liczba postów: 29
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 2 postach
Odwiedź innych znajomych, najlepiej na imprezie jakieś całonocnej i sprawdzaj, czy u innych też będzie ten sam skutek, jeśli nie, to u ciebie leży problem w domu.
02-01-2014, 14:31
Znajdź Posty Reply
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 390
Reputacja: 13
Podziękowania: 65
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Dom pewnie stoi w miejscu mocy. U mnie w domu zawsze uderzały pioruny. Bo dom znajdował się na żyle wodnej i był do tego nawiedzony czasami nawet szklanki się same z siebie tłukły.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
02-01-2014, 15:12
Znajdź Posty Reply
Clairvoyant777 Offline
Moon777

Liczba postów: 25
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(02-01-2014, 15:12)wena napisał(a): Dom pewnie stoi w miejscu mocy. U mnie w domu zawsze uderzały pioruny. Bo dom znajdował się na żyle wodnej i był do tego nawiedzony czasami nawet szklanki się same z siebie tłukły.

Wiesz, chyba masz rację, mój dom stoi tu już bardzooo długo i dużo dziwnych rzeczy się tutaj działo. Dużo by mówić o nich.
02-01-2014, 23:01
Znajdź Posty Reply
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
Podziękowania: 59
Podziękowano 87 razy w 41 postach
Odkopuję!
Mam podobny problem. Jako pierwsze to już w czasach nastoletnich często strzelały iskry, gdy sięgałam po jakieś kable, potem przeszłam na spalanie żarówek w mieszkaniu w bloku, a następnie na klatce... Teraz jestem na etapie wywalania korków w mieszkaniu, a dzisiaj w nocy przeszłam samą siebie i rozwaliłam żarówkę na części, wywalając korki nie tylko w mieszkaniu, ale w skrzynce na klatce (na szczęście nie ma w niej szybki i mąż mógł sam w niej pogrzebać i załączyć co trzeba, bo o północy to raczej żaden elektryk by się nie zjawił).

W obecnym mieszkaniu instalacja była sprawdzana.

Pora u mnie nie ma znaczenia, mieszkanie tak samo. Zdarzało się to w moim domu rodzinnym, w wynajętych mieszkaniach, a obecnie w moim mieszkanku, w którym mieszkam od ok 1,5 roku.

Co nie tak może być z moją energią? Serio, nie wyrabiam już na żarówki, a mój biedny mąż i ojciec elektryk załamują ręce.. Poza tym, boję się, że następnym razem spalę TV lub lodówkę, a co ja biedna wtedy pocznę ze swoim życiem! :D

Mors meta malorum.

03-06-2016, 19:33
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB