Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał odzwierciedlenia woli
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #1
Rytuał odzwierciedlenia woli
Przedmioty, które potrzebujesz: misa napełniona czystą, najlepiej pobraną ze źródła wodą; kartka papieru, marker, używany tylko w celach magicznych, biała świeczka (lub kolor odpowiadający celowi - patrz: magia świec), jakieś zapałki/zapalniczka, wolna przestrzeń.


Rytuał mimo swojej długości jest skierowany do początkujących, aby ułatwić określanie i wymuszanie woli za pomocą notowania woli i symbolicznego "wtapiania" jej w wodę.
Część 1. Wstęp.

1. Zasiądź w porządnej pozycji (seiza, po turecku. jakkolwiek).
2. Postaw przed sobą misę z wodą.
3. Po prawej stronie misy postaw świeczkę.
4. Po lewej stronie misy połóż białą kartkę, a na niej marker i zapałki/zapalniczkę.
5. Teraz zapal świeczkę i wibruj przez około 10 minut słowo "Deas" ( z celtyckiego - ogień). Zjednocz się z tym płomieniem.
6. Teraz włóż obie dłonie do misy (palce), zamknij oczy i wibruj słowo "Iar" (z cetyckiego - woda) przez około 10 minut. Czuj drgania nie tylko w okolicach gardła, ale przede wszystkim palców/dłoni w wodzie. Niech potęga wibracji napełni cię całego.

Teraz zaczyna się część rzeczywista rytuału.

7. Teraz głośno i wyraźnie wypowiedz cel rytuału. Celem tego rytuału może być wszelka sytuacja, którą chcesz wymusić: np. spotkanie kogoś z kimś, ochronę kogoś, uniknięcie jakiegoś wydarzenia. Jasny prosty cel, np.: Oto rytuał, którego celem jest sprawienie, by mój przyjaciel X uniknął wypadku samochodowego. Wraz z wypowiedzeniem zdania zapal świecę.


8. Lewą ręką chwyć marker i unieś go na poziom czoła. Wyraźnie powiedz: Oto przedmiot, którym zapiszę swoją wolę.
9. Przełoż marker do prawej ręki.
10. Chwyć białą kartkę i unieś ją na poziom czoła. Wyraźnie powiedz: Oto papier, na którym zapiszę swoją wolę.

Część 2. Rozwinięcie rytuału.

11. Teraz kolejno zapisuj małymi literami na papierze swoje intencje. Przynajmniej trzy. Określ, krótko i wyraźnie, po co to robisz. Oderwij skrawek z intencjami. Podpal go ogniem świecy, a następnie płonący trzymaj nad wodą. Patrz jak spadające kawałki wnikają do wody i ich energia staje się jednością z wodą. Przy tym powtarzaj te intencje, aż do spalenia całości.

12. Teraz w rytuale zapisujesz imiona osób, których on dotyczy, kolejno od tej najważniejszej. Pamiętaj, aby oddzielić sprzymierzeńców od wrogów. W sensie że: Pan X, Y - odrywasz skrawek i palisz nad wodą, patrząc jak ich energia staje się jednością. Wizualizujesz ich obraz w wodzie. Potem np. osoby, które chcą skrzywdzić pana X i Y (przypadek ochronnego rytuału), palisz skrawek z ich imionami i patrzysz, jak ich obraz (postury) powstają na drugiej połowie misy z wodą.

W moim przypadku spalam skrawek z imieniem tylko jednej osoby, bo tylko jej to dotyczy.

Musisz się skupić i widzieć, jak powstają, szczegóły ich wyglądu, odczuwać ich charakter.

14. Zapisz wolę na kartce. Spal ją nad wodą.

13. Teraz najważniejsza część. Wizualizujesz to, co chcesz żeby się zdarzyło.

Wizualizuję jak jedzie i tym razem nic się zupełnie nie dzieje. Spokojnie dojeżdża do pracy. Potem powtórnie to wizualizuję, skupiając się na szczegółach i na odczuciu, że jedzie bezpiecznie.
Skupiam się teraz na tym, że nic się nie wydarzy, na pewno.

Jesli rzucasz np. ochronę, aby konkretna grupa nie skrzywdziła kogoś czy też ciebie, to wizualizujesz sobie, jak próbuje cię skrzywdzić, ale coś hamuje jej rękę. Skupiasz się na tej blokadzie psychicznej.

14. Kiedy silnie odczujesz, że jest tak jak chcesz to wyciągnij swoją "rękę mocy" nad misę z wodą.

Teraz kolejno wzywasz żywioły odpowiadające twojej potrzebie. W sensie, że z ręki do wody "przelewa się żywioł" otacza konkretną postać/osobę. Przykład:

Wyciągam rękę nad misę z wodą. Widzę pana Z, który ma uniknąć wypadku. Wymawiam "AIRT" ( z celtyckiego powietrze) w celu, aby "dopilnowało" by się nic nie wydarzyło. Wizualizuję jak wichura "wsiąka" w pana Z z mojej ręki nad misą.

Kolejno wymawiam "Iar", aby dopilnowało "płynności" jazdy mojego kolegi. Wyobrażam sobie jak fala z mojej ręki nad misą wpływa w jego postać w misie.

(opis możliwości wykorzystania żywiołów na koniec).

15. Ostatni raz wizualizuj sytuację. Zacznij mieszac wodę ręką siedem razy, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, powtarzając przy tym cel rytuału.

16. Wypowiedz AMEN zdmuchując świecę.

17. Wodę należy wylać na łono natury.


Żywioły:

Tuath (ziemia) - cele: ochrona, wzmocnienie, uspokojenie, blokada, twardość, powolność.
Deas (ogień) - cele: pewność siebie, charyzma, nadpobudliwość, działanie, determinacja.
Iar (woda) - cele: płynność, idealność, nietykalność, harmonia, spokój, unikanie kłopotów
Airt (powietrze) - cele: dopilnowanie, aby sytuacja się wydarzyła, inteligencja, myślenie, szybkość, unikanie, ogrom, pełnia działania.
23-09-2012, 20:39
Znajdź Posty Reply
~LordAnayami
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #2
RE: Rytuał odzwierciedlenia woli
Podobną rzecz robiłem, wziąłem zapisałem na kartce runami intencję, spaliłem w powietrzu, prochy wpadały do wody w misce, a później wylewałem. Przed tym wzywałem chyba odyna i żywioły o pomoc :D
07-02-2013, 23:12
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB